top of page

Palworld Modu, Oyuncuların Nuzlocke Mücadelesi Yapmasına İzin Veriyor

Bir Palworld oyuncusu, topluluğun oyun dünyasının en popüler kurallarından biri olan Nuzlocke Challenge'ı gerçekleştirmesine olanak tanıyan bir mod oluşturur.Palworld oyuncuları oyun deneyimlerini geliştirmek için modlar yaratıyorlar.

Nuzlocke Death adı verilen popüler bir mod, Pokemon'dan Palworld'e Nuzlocke Challenge'ı ekleyerek oyuncunun partisinde ölen Dostları otomatik olarak kaldırır.

Palworld topluluğu büyüdükçe, oyuncular tarafından daha fazla modun oluşturulması, oyunun olanaklarını ve yaratıcılığını daha da genişletmesi bekleniyor.


Bir Palworld oyuncusu, Nuzlocke Challenge'ın kendi versiyonunu ekleyen bir mod oluşturdu. Palworld oyunculara yapacak çok şey sunuyor ve mod yükleme olanağıyla deneyim daha da genişletiliyor. Bu sayede Palworld oyuncuları, açık dünya hayatta kalma oyununa farklı özellikler katan çeşitli modlar yaratıyorlar.


Kısa sürede manşetlere çıkan modlardan biri Pokemon'u Palworld'e ekledi . Ancak çok geçmeden kaldırıldı. Garurumon ve Omegamon gibi bazı modlar Digimon'u ekleyerek başlığı " Silahlı Digimon "a dönüştürdü. Palworld'den en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için , bazı modlar karakterlerinin taşıma kapasitesini artırır ve partinin yalnızca en iyi canavarlara sahip olduğundan emin olmak için Pal'ın istatistiklerini kontrol etmelerine olanak tanır. Pal Kürelerini kurtarmak isteyenler, rastgele atışlardan kaçınarak doğru arkadaşları yakalamak için Palworld modunu indirebilir . Palworld topluluğu , yakın zamanda iyi bilinen bir oyun unsuru eklemek için bir mod yapan bir oyuncunun da gösterdiği gibi, modların oyuna getirebileceği potansiyeli hâlâ keşfetmeye başlıyor.


DekitaRPG kullanıcısı tarafından oluşturulan bir mod, Palworld oyuncularının Nuzlocke Challenge'ı yapmasına olanak tanır. Nuzlocke Death adı verilen mod, popüler Pokemon kural setinden ilham alan bir deneyim ekliyor . Bununla mod, oyuncunun partisinde ölen tüm Dostları otomatik olarak ortadan kaldırır. Mod , Nexus Modlarında mevcuttur ve sunucularda da çalışır ve kurulum işlemi birkaç adımdan oluşur. Oyuncu, Nuzlocke Death'in nasıl çalıştığını örneklemek için YouTube'da Foxparks ile Chikipi arasındaki kavgayı gösteren ve mod sayesinde Fox Pal'in kalıcı olarak kaldırıldığı bir video yayınladı.


Palworld modu Pokemon'un Nuzlocke Mücadelesini ekliyor


Nuzlocke Mücadelesi bir Pokemon hayranı çizgi romanı olarak başladı ve daha sonra oyuncular arasında en popüler mücadelelerden biri haline geldi. Kurallar karmaşık değildir ve bir Pokemon bayılırsa, otomatik olarak serbest bırakılması veya Pokemon Depolama Sistemine kalıcı olarak yerleştirilmesi gerekir . Palworld alt dizininde oyuncular, Redditor'ların kendi Nuzlocke Mücadelesi versiyonunu oluşturma kurallarını tartışan birkaç gönderisini bulabilirler. Yani Palpagos Adaları'nda ekstra bir zorlukla maceraya atılmak isteyenler bu modun faydasını bulacaklar.Palworld, çeşitli nedenlerden dolayı bu yılın en çok konuşulan oyunlarından biri haline geldi. Açık dünyada hayatta kalma, izleyicileri şaşırtan unsurların bir karışımını sunarak canavar toplama oyununa yeni bir boyut kazandırıyor. Palworld topluluğu büyüdükçe ve yaratıcılığını kullanmaya devam ettikçe, önümüzdeki aylarda oyuncular tarafından daha fazla modun oluşturulacağı yönünde bir beklenti var.

bottom of page