top of page

Palworld: Madencilik Üssü İnşa Etmek İçin En İyi Noktalar

Palworld'de bir madencilik üssü için mağaza kurmak için en iyi noktaları bulmak bir maceradır; Doğru olanı bulmak oyundaki başarının büyük bir anahtarıdır.
Palworld'de bir madencilik üssü kurmak için en iyi noktayı bulmak, oyunun ortasından sonuna kadar herhangi bir şey inşa etmek için yeterli kaynağı elde etmek açısından çok önemli olacaktır . Bir madencilik üssü ideal olarak Palbox'ın yarıçapı içinde, Dostlarınızın sizin için madencilik yapmasına olanak sağlayacak kaynaklara sahip olacaktır. Ancak kamp kurmak için yer seçerken diğer malzemelere de yakın erişime sahip olmak da dikkate alınması gereken bir husustur.


Üssünüzü yeni bir konuma taşımak, üssünüzün mevcut durumuna bağlı olarak hem basit hem de karmaşık olabilir. Ancak yeni bir üs olarak ya da eski bir üs taşınarak bir madencilik üssünün kurulması hayati önem taşıyacak . Bu, mevcut seviyenize ve mağaza kurmak için bir yer aramaya başladığınızda oyunda ne kadar ilerlediğinize bağlı olarak biraz farklı görünecektir.


Palworld'ün En İyi Erken ve Oyun Ortası Madencilik Üssü KonumlarıCevher elde etmek için erken bir madencilik üssü bulmak, oyuncuların Külçeleri normalden daha hızlı elde etmelerine yardımcı olacaktır . Gerçekçi olmak gerekirse, bu, mevcut üssünüzü bu noktada taşımak anlamına gelecektir, çünkü hâlâ ikinci üssünüzün kilidini açmanız gerekebilir . Ancak Palworld'de otomatik madencilik üssü kurulacak yerler olarak hala birkaç yer öne çıkıyor .


Birçok oyuncu Alpha Kingpaca'nın güneyindeki Hillside bölgesinde bir bölgeyi işaret etse de, yalnızca Ore için çeşitli seçenekler mevcut . Cevher yataklarının bulunduğu bir alan var ve bir Alpha Pal'e yakın olmak da bu madenlerin çıkarılmasında faydalı olacaktır.


Alan/Bölge

Haritadaki Koordinatlar

Baz Üzerinde Bulunan Mevduatlar

Yamaç

3, -520

cevher

Aynı nedenden dolayı Alpha Chillet'e yakın bir üs inşa etmek için de çok popüler bir alan var . Bunda çok fazla Cevher kümesi yok, ancak Antik Uygarlık Parçaları için Alpha Chillet'e ve Yüksek Kaliteli Pal Sıvıları elde etmek için bir dizi Teafant'a kolay erişime sahip , bu da onu aynı zamanda erişime sahip erken oyun için iyi bir temel haline getiriyor cevher madenciliğine.

Alan/Bölge

Haritadaki Koordinatlar

Baz Üzerinde Bulunan Mevduatlar

Rüzgârlı Tepeler

156, -395

cevher

Kömür ve Maden karışımı için , sunucunuzu kurmuyorsanız veya tek oyunculu oynamıyorsanız, muhtemelen zaten talep edilmiş olan, oldukça imrenilen bir nokta var. YouTube hesabı TagBackTV , bu üsse yakın, oyuncuya Cevher ve Kömür'e erişim sağlayacak birkaç alternatif nokta gösteriyor , ancak bu belirli noktadan farklı bir şekilde özel bir şekilde. Bu, düğümlerle doludur ve eğer onu talep edecek kadar şanslıysanız, oyun başında en iyi madencilik noktasını oluşturacaktır.


Palworld'ün En İyi Geç Oyun Madencilik Üssü KonumlarıOyunun ilerleyen bölümlerinde Kömür, Kükürt ve Kuvars gibi bilinmesi gereken daha fazla kaynak var . Bu kaynaklar için madencilik üsleri kurmak karmaşık olabilir ve daha yüksek madencilik istatistiklerine sahip Dostlar gerektirir . En iyi noktalardan bazıları zaten Genel sunucularda alınmış olabilir, ancak her zaman birisinin henüz bu yeri talep etmemiş olması veya bulunacak daha fazla yer olması ihtimali vardır.


Kükürt ve Kuvars madenciliği noktalarını bulmak, çevresinde bir madencilik üssü inşa etmek biraz daha zor olacaktır. Çoğu zaman aynı noktada çok sayıda düğüm bir arada bulunmaz, ancak YouTuber SiahZ'nin, halka açık sunucularda oyuncuların yine de hak talebinde bulunabileceği kadar kullanım dışı olabilecek noktalar için birkaç iyi önerisi var.


Birincisi Kükürt, diğer bazı küçük kaynaklar ve nadir Dostlar için bir noktadır. Bu , haritanın sol üst köşesindeki Sığınaklardan birindedir ve harika bir savunma konumu olacak ve düşmanları uzak tutmak kolay olacaktır. Ayrıca etrafta birkaç nadir vahşi Dost da var, bu da onları yakalayarak veya yenerek elde edilebilecek başka kaynaklar anlamına geliyor.


Alan/Bölge

Haritadaki Koordinatlar

Baz Üzerinde Bulunan Mevduatlar

2 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı

-666,-111

Kükürt ve Çeşitli.

Diğer öneri ise haritanın daha soğuk, kuzey bölgelerinde, Palbox'ın sınırlarına sığabilecek birkaç Cevher düğümü ve beş Kuvars düğümü bulunan güzel bir noktanın bulunduğu bir üs. Bu, her iki malzemenin de madenciliği için son derece faydalı olacak ve onu iyi bir şekilde korumanıza olanak tanıyacaktır. Üstelik Palworld'de kaynaklarınızı araştırırken Dostlarınızın sağlıklı ve mutlu kalmasını sağlayacak gerekli tesisleri inşa etmek için yeterli alan var .

Alan/Bölge

Haritadaki Koordinatlar

Baz Üzerinde Bulunan Mevduatlar

Astral Dağlar

-300, 538

Cevher ve Kuvars40 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page