top of page

Palworld Kingpaca Nasıl Yakalanır?

Kingpaca, oyuncuların Palworld maceraları sırasında karşılaşabilecekleri bir patron arkadaşıdır. İşte onu kolaylıkla nasıl yakalayacağınız.Palworld'de normal arkadaşlarınızın yanı sıra, etrafta dolaşan birkaç patron arkadaşınızı da bulabilirsiniz. Ancak bunlar genellikle çok daha güçlü arkadaşlardır ve daha iyi istatistiklere sahiptirler, bu da çoğu oyuncunun onları yakalamasını veya yenmesini zorlaştırır.


Seviye 23 boss dostu Kingpaca'yı iki Melpaca'nın dikkatli gözleri altında haritada dolaşırken bulabilirsiniz. Nihai tüylü komutan, savaşta zorlu bir rakiptir; bu nedenle, Palworld maceranız sırasında patron dostunu yakalamayı umuyorsanız, ileriyi planlamanız ve yaklaşımınızı ustaca uygulamanız gerekir .


Palworld'de Kingpaca'yı Nerede Bulabilirsiniz?Kingpaca , Küçük Yerleşim'in kuzeybatısında , hızlı seyahat noktasının yakınında , 49,-463 koordinatlarında bulunabilir . Üssünüzün etrafındaki bölgeyi keşfederken tanışacağınız ilk patron dostlarından biridir. Kingpaca'yı bulmak için Küçük Yerleşim'e hızlı seyahat edin ve verilen koordinatlara doğru ilerleyin.


Kingpaca genellikle açık alanda dolaştığından ve devasa boyutundan dolayı uzaktan görülmesi kolaydır. Bu açık alanda dev tüylü dosta karşı savaşmak zorunda kalacaksınız; bu, dövüş sırasında siper olarak kullanabileceğiniz hiçbir şey olmadığından büyük bir zorluk olabilir.


Palworld'de Kingpaca Nasıl Kullanılır?Kingpaca'nın tek bir işlenebilirliği var; bu nedenle bu arkadaşı üssünüzde kullanmanız önerilmez. Toplama işlerine ek olarak Kingpaca, üssünüzdeki çiftliğe tahsis edildiğinde bir miktar yün üreterek size yardımcı olabilir .


Kingpaca'nın güçlü hareketleri - Kingly Slam, Power Shot ve Power Bomb - onu savaşta zorlu bir rakip haline getiriyor. Kingpaca'nın yardımcı becerisi olan Kasların Kralı, taşıma kapasitenizi artırarak araziyi geçerken ekstra ağırlık taşımanıza yardımcı olacaktır. Kingpaca , savaşta uzun menzilli saldırıları etkili bir şekilde gerçekleştirebildiği için oyunun başlarında faydalı bir binek olabilir .


Kingpaca'ya Karşı Kullanılabilecek En İyi Parti23. seviye boss dostu Kingpaca'nın inanılmaz bir 2200 HP'si var, bu da onu yenmeyi son derece zorlaştırıyor. Bu durumun üstesinden gelmek ve şansı lehinize tutmak için dövüş sırasında en güçlü arkadaşlarınızdan bazılarını konuşlandırmalısınız.


Kingpaca gibi nötr tip arkadaşlar, karanlık tip arkadaşlara karşı daha savunmasızdır . Bu nedenle Hoocrates , Daedream , Nox ve diğerleri gibi karanlık tip dostlar savaşta Kingpaca'ya karşı konuşlanmak için ideal seçimdir.


Karanlık tip arkadaşlarınızla birlikte, ciddi hasar ve saldırı yeteneklerine sahip, yüksek seviyeli ateş veya doğa tipi bir arkadaşınızı da dahil edebilirsiniz. Bu arkadaşlar rakibe ilk hasarı verebilirken, karanlık tip arkadaşlar kalan HP ile ilgilenir. Kingpaca'nın HP'si tükendiğinde, onu yakalamak için bir dost küresi (ideal olarak bir Mega Küre ) kullanın.


Kingpaca'yı Yenmek İçin En İyi StratejiBoss Kingpaca ile açık alanda karşılaşacağınız göz önüne alındığında, mümkün olduğunca hareketli olmanız ve yanınızda uzun menzilli silahlar getirmeniz çok önemlidir. Başlangıçta ateşli yaylar ve oklar mükemmel bir seçenektir. Ancak Tüfek aldıysanız , dövüş sırasında silahı taşıdığınızdan ve yeterli cephaneye sahip olduğunuzdan emin olun.


Kingpaca, kafaya hedef alındığında ok veya tüfek mermisinden daha fazla hasar alacaktır; böylece kafanın HP'yi daha hızlı düşürmesini hedefleyin. Bununla birlikte, savaş sırasında kendinizi korumalardan korumaya da odaklanmalısınız, bu nedenle tek endişeniz saldırmak değildir.


Kingpaca'nın en öldürücü saldırısı, Kingly Slam'in kendine özgü hareketidir ; bu hamlede dostunuz kendini havaya fırlatır ve yere düşerek hem size hem de arkadaşınıza alan hasarı verir. Kingpaca'nın yükseğe sıçradığını gördüğünüzde , saldırıdan kaçınmak için hızla geri çekilin .


Dövüşün başında iki koruma Melpaca'ya dikkat edilmesi tavsiye edilir çünkü oldukça can sıkıcı olabilirler. Envanterinizde Musket'ın bulunması, Melpaca'yı tek atışta öldürebildiği için bu işi çok kolaylaştıracaktır .


Dövüş sırasında, size saldıran bazı düşman Rushoar'larla da karşılaşabilirsiniz , bu da arkadaşınızın dikkatini dağıtacaktır. Böyle bir durumda Rushoar'ları mümkün olan en kısa sürede alt edin ve ardından Kingpaca'yı alt etmeye odaklanın.


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments