top of page

Palworld Kerestecilikte En İyi Arkadaşlar

Palworld'deki çoğu eşyanın yapımı için tahta gerekir ve bazı Dostlar kerestecilikte daha iyidir. İşte bu iş için en iyi olanların bir listesi.Ahşap, Palworld'deki en önemli ve kullanılan malzemelerden biridir ve keresteciliği beceri gerektiren bir beceri haline getirir. Oyuncular üslerinde bir Kayıt Sitesi kurabilir veya vahşi doğaya çıkıp ağaçları kesmek için her türlü baltayı kullanabilir. Oyuncular seviye atlayıp daha fazla yapı, silah ve aletin kilidini açtıkça, oyuncuların mümkün olduğu kadar çok odun stoklama ihtiyacı artacak.


Şans eseri, Palworld Dostları ister üssünde ister vahşi doğada olsun, yardım eli uzatmaya her zaman hazırdır. Toplamda Odunculuk becerisine sahip 36 farklı Arkadaş. Ağaçları veya odun sağlayan herhangi bir yapıyı hedef alacaklar ve hacklemeye başlayacaklar. Bazı Dostlar bu beceride diğerlerinden daha iyidir, bazılarının izini sürmek ve yakalamak daha zor olabilir. İşte bulması ve yakalaması daha kolay olan en iyi Dostlardan bazılarının listesi.


6 Tanze

Her İşin Jack'iOyunun başlarında oyuncular yüzünde her zaman bir gülümseme olan küçük yeşil maymun Tanzee'yi bulacaklar . Bu eğlenceli yaratık gruplar halinde gelir, yere serilmesi ve yakalanması kolaydır ve üsse yardımcı bir Dost haline gelir. Aynı zamanda oyunun erken safhalarında en yaygın Çim türlerinden biri olduğundan, çok yönlülüğü aranan bir özelliktir.


Tanzee'nin Odunculuk da dahil olmak üzere becerilerinin tümü, oyundaki en düşük seviye olan Seviye 1'de başlar. Tanzee'yi dikkate değer bir işçi yapan şey, Ekim, El İşleri, Taşıma ve Toplama gibi birçok departmandaki esnekliğidir. Bu Dost, yanında durup odun stokunu depoya getirdiği kadar, ağaçları kesmekte de faydalıdır. Üsse birkaç tane göndermek, oyunun başlarında iyi miktarda odun geri getirecek.


5 Lifmunk

Tıbbi OduncuOyunun başlarında karşılaşılan bir diğer Çim türü de öldürücü niyetleri olan sevimli bir sincap olan Lifmunk'tur. Lifmunk, oyundaki vurulsa bile temastan kaçan birkaç Dost'tan biridir. Bu onların izini sürmeyi ve yakalamayı daha zor hale getiriyor, ancak oyuncunun kafasının üstüne oturabilme ve ateşli silah kullanabilme yeteneği ve üsteki kullanışlılığı Lifmunk'u eklenebilecek harika bir Dost yapıyor.


Tanzee gibi Lifmunk da birçok alanda başarılıdır ve oldukça değerli olabilir. Lifmunk, Seviye 1 Kerestecilik, Ekim, Toplama, El İşi ve Tıp'a sahiptir. Hizmetleri tıbbi ürünler üretmeye daha uygun olsa da, ek stok sağlamak için bazı ağaçların kesilmesi iyi bir ikincil seçenektir. Kuyruğuyla ağaçlara vuran sevimli animasyonu da sadece gülmek için olsa bile görülmeye değer bir manzara.


4 Meme kalıntısı

Ağaçları Göreceli Kolaylıkla KesOyunun ilk saatinde oyuncular Mammorest olarak bilinen devasa Pal ile karşılaşacaklar. Sadece gözden kaçırılması zor değil, aynı zamanda korkutucu yaşam çubuğu ve yüksek seviyesi kesinlikle her oyuncunun tüylerini diken diken edecek. Çoğunlukla uysal bir yaratıktır, bu da görüldüğü anda saldırmayacağı, ilk saldıran her şeyi parçalayacağı anlamına gelir. Oyuncular Mammoret'ü yakalayıp onu takımlarının bir parçası yapma konusunda inanılmaz derecede şanslı olmadıkları sürece, oyunun ilerleyen zamanlarına kadar bu canavardan kaçınmak en iyisidir .


Mammorest, önceki iki Dost'tan bir adım öndedir ve Seviye 2 Odunculuk becerisine sahiptir. Bu, odun kesme becerilerinin oyuncuya çok daha hızlı bir şekilde daha fazla stok sağladığı anlamına gelir. Aynı zamanda Seviye 2'deki Ekim ve Madencilik için de faydalıdır. Bu dev mamut, taşları yarıp ekinlerle ilgilenecektir. Mammorest'in baskınlara karşı savunmasında dikkatli olun, çünkü boyutundan dolayı yanlışlıkla yapıların içinden geçebilir.


3 Dinozor

Çoklu Becerilere Sahip Bir EjderhaPalworld maceracıları bir başka Seviye 2 Oduncu Dost ile kutsandı. Çim ve Ejderha Dinossomu temele sağlam bir katkıdır. Bu sevimli yaratıklar ilk birkaç bölgede bulunabilir, birer birer yumurtlayabilir ve yakalanması gereken ilk zorluklardan birini sunar. Bölgedeki Lamball'lara kıyasla Pal Kürelerinden daha sık kaçarlar ve rakip düşmanlarla savaşmak için iyi bir hareket setine sahiptirler.


Bu canavarlar aynı zamanda Seviye 2 Ekim becerisiyle birlikte gelir; bu, ağaç kesmede olduğu gibi tohum ekiminde de eşit derecede etkili oldukları anlamına gelir. Dinossomlar da iyi savunmacılardır ve üsle ilgilenmekten, sinir bozucu baskıncı Dostları uzak tutmaya kolayca geçiş yapabilirler. Bu, hantallık için oyunun başındaki en iyi karşılaşmalardan biridir ve seviye ne olursa olsun, iyi bir sağlayıcı olarak zamana meydan okur.


2 Eikthyrdeer

Herhangi Bir Ormanda İzdihamEikthyrdeer ilk başta korkutucu görünebilir ve saldırıya uğradığında çok sert vururlar, ancak oyuncular onlara hazırlanırsa mükemmel bir odun toplama kaynağı olabilirler. Geyik benzeri bu Dostlar, başlangıçta pek çok bölgede dolaşıyor ve çiftler halinde geliyor; bu da oyuncuların savaşta aynı anda her ikisini de üstlenmesini gerektiriyor. Eikthyrdeer atılıp tepinecek ve oldukça güçlü bir yumruk atacak, ancak biraz sabır ve üst düzey bir Dost'un yardımıyla takıma birini eklemek çok zor olmamalı.


Seviye 2'de Odunculuk becerisine sahipler ve ikisini serbest bırakarak hızla odun koleksiyonuna ekleyebilirler, ancak ne yazık ki yanlarında getirdikleri tek beceri bu. İyi haber şu ki, bu Pal'lar mükemmel binicilik arkadaşlarıdır , zira eyerlerini satın almak oyuncuların Palworld'ü yürüyerek seyahat etmekten çok daha hızlı bir şekilde dolaşmasına olanak tanıyacaktır .1 Wumpo

Herşeyi Yıkan SasquatchBu karşılaşma çok fazla sabır ve biraz bakış gerektirecek ancak Wumpo veya Wumpo Botan'ın takıma eklenmesi oyunun kurallarını değiştirecek. Buz çeşidinin karlı bölgelerde dolaşması ve Wumpo Botan'ın küçük bir alanda ortaya çıkması nedeniyle, bunları vahşi doğada bulmak inanılmaz derecede zordur. Neyse ki Wumpo Büyük Buz Yumurtasından çıkabiliyor , bu da nispeten erken bir yumurta elde etmenin mümkün olduğu anlamına geliyor.


Wumpo, Seviye 3 Odunculuk becerisine sahip yalnızca dört Dosttan biridir ve bu da onu bu özel alan için oyunun en iyi karşılaşmalarından biri haline getirir. Wumpo Botan ayrıca 4. Seviyede Taşıma, 2. Seviyede El İşi ve 1. Seviyede Ekim özellikleriyle birlikte gelir. Buz versiyonu biraz daha verimlidir, Ekim becerisini Seviye 2 Soğutma ile değiştirir, bu da hain sıcak günler için harikadır. Bu düzeyde bir verimliliğe sahip olan diğer Dostlar, yakalanması inanılmaz derecede zor iki Dost olan Warect ve Bushi'dir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page