top of page

Palworld Karbon Fiber Nasıl Elde Edilir

Palworld'deki yaygın Fiberden bir adım ötede, yapımı zaman ve sabır gerektiren sağlam bir işçilik malzemesi olan Karbon Fiber bulunmaktadır.Palworld , Steam ve Xbox'ta artan oyuncu sayısıyla hızla 2024'ün başlarının en popüler oyunlarından biri haline gelen bir açık dünya RPG'sidir. Onu diğer yaratık yakalama maceralarından ayıran şey, oyuncuları zorlu hava koşulları, ara sıra yapılan baskınlar ve açlıkla karşı karşıya getiren hayatta kalma becerisidir. Oyuncular bir üs inşa edip onu hem oyuncuyu hem de Dostlarını hayatta tutmak için yapılar, üretim araçları ve diğer el sanatları ile doldurarak bu durumların önüne geçebilirler.


Tahta, Taş, Maden ve Elyaf gibi yaygın malzemelerin işlenmesi nispeten kolay olsa da, Karbon Elyaf gibi daha yüksek kaliteli malzemelerin çeşitli farklı yöntemlerle işlenmesi gerekir. Bu öğeler başlangıçta mevcut olmayacak, ancak seviye öğütme ve Palworld'ün Teknoloji Puanı sisteminin doğru kullanımıyla sonunda kilidi açılacak. Karbon Fiber oluşturabilmek için, tabana eklenecek gerekli üretim araçları ve işçilik için gerekli malzemeler de dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır.


Üretim Montaj Hattının Kilidini AçmakÜretim Montaj Hattının kilidini açmak için öncelikle oyuncuların Oyuncu Seviyesi 27'ye ulaşması gerekecek. Üretim yapısı iki Teknoloji Puanına mal olur , ancak birçok yararlı öğe için kullanışlı olacaktır. Oyuncular, Kalkanlar, Planörler, Cephane ve Oklar gibi Teknoloji bölümü aracılığıyla kilitlerini açtıkları öğelere erişebilecekler. Karbon Fiber ayrıca aşağıdaki öğeler kullanılarak Üretim Montaj Hattından da üretilebilir:


Kömür x2

Kömür x5


Oyuncular Kömür'ü Palworld'de , Araştırmacı Çatalı ve Balıkçı Noktası gibi alanlar da dahil olmak üzere birkaç bölgede bulabilirler . İlkel Fırının kilidi açılmışsa üste kömür yapılabilir. Oyuncular, Seviye 2 Kindling Pal'ı kullanarak çok kısa sürede Kömür toplayabilirler ve bu işlem için yalnızca iki parça odun gerekir. Bu, oyuncuların bir Karbon Fiber oluşturmak için toplamda 10 parça tahtaya ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor, bu da bunu kolay bir iş haline getiriyor.


Karbon Fiber İş Yükü ve Yardımcı ProgramÇoklu kullanıma sahip bir malzemeden beklenebileceği gibi Karbon Fiber, birim başına 100 iş yüküyle geliyor. Bu, bir öğe stoğu oluştururken biraz sabır ve yüksek El İşi seviyesine sahip güvenilir bir Dost gerektirir . Oyuncular ayrıca bu görevi tamamlamaya yardımcı olabilirler ve bu, oluşturulacak katları ayarlarken süreci hızlandıracaktır. Penking veya Anubis, Karbon Fiber'in Üretim Hattından kısa sürede uçmasını sağlayacak. Karbon Fiber aşağıdaki ekipmanlardan bazılarını oluşturmak için kullanılabilir:


Elektrikli Fırın (x20)

Giga Planör (x20)

Ultra Küre (x2)

Efsanevi Küre (x3)

Saldırı Tüfeği (x30)

Roketatar (x50)

& Daha


Daha iyi silah ve ekipman türleri büyük miktarda Karbon Fiber gerektirirken, bireysel küreler yalnızca birkaç taneye ihtiyaç duyabilir. Palworld oyununun sonraki aşamalarında , çalışma saatleri içinde Karbon Fiber yapmak üzere görevlendirilmiş bir Pal'ın bulunduğu bir Üretim Montaj Hattının kurulması iyi bir fikirdir. Bu malzemenin tasarlanması zamanla akıl sağlığına zarar verebileceğinden, onların uygun şekilde beslendiğinden ve bakımlarının yapıldığından emin olun.


Pals'tan Karbon Fiber DüşüyorAlternatif olarak oyuncular, Pals'tan ortaya çıkan eşyalar yoluyla bir miktar Karbon Fiber alabilirler. Bu yazının yazıldığı sırada yalnızca iki Dost Karbon Fiber'i düşürebilir ve bunlar kolay bir iş değildir. Efsanevi Ejderha Dostu Jetragon , Sonsuz Yaz Hızlı Seyahati Sahili'nin kuzeyinde bulunur ve şaşırtıcı HP ve Saldırı istatistiklerine sahiptir. Ayrıca madeni para yetiştirmek için mükemmel olan Elmasları da düşürebilir .


Karbon Fiber'i bırakan diğer tek Pal , 3 Numaralı Yaban Hayatı Koruma Alanı adasının doğu ucunda bulunan Shadowbeak'tir . Savunma, Shadowbeak'in en güçlü özelliğidir, dolayısıyla bunu üstlenmek her seviyedeki oyuncu için zor olacaktır. Oyundaki en güçlü Ingot derecesi olan Pal Metal Ingot'u da düşürüyorlar .


Eğer oyuncular mücadeleye hazırsa, bu iki Dost'u yenmek, tonlarca değerli eşya kazanırken hızlı bir şekilde deneyim kazanacaktır. Aksi takdirde, muhtemelen en iyisi baş ağrısından kurtulmak ve Pals'ı üsse geri kullanarak Karbon Fiber yetiştirmek için kullanmaktır.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page