top of page

Palworld: Karakterinizin Görünümünü Değiştirebilir misiniz?

Pek çok oyuncu, Palworld'deki yolculuğuna başladıktan sonra karakterlerinin görünümünü değiştirip değiştiremeyeceklerini merak edebilir. Neyse ki bu kılavuz buna cevap veriyor.

Palworld, oyuncunun hayatta kalma becerilerini teste tabi tutan heyecan verici bir oyundur. Bu RPG , Pals adı verilen sevimli hayvan benzeri yaratıklarla dolu açık bir dünyada geçiyor. Heyecan verici maceralara atılmadan ve Dostları ele geçirmeden önce oyuncuların kendi benzersiz oyun içi karakterlerini yaratmaları gerekiyor.


Oyuncular oyuna ilk başladıklarında, güzel veya korkunç karakterler yaratmak için kullanabilecekleri Palworld'ün kapsamlı karakter yaratıcısını bulabilirler. Vücut tipine, yüze, göz ve göz rengine, saç ve saç rengine, hatta ses tonuna kadar pek çok seçenek arasından seçim yapabiliyorlar. Bu, oyunculara kişiliklerini göstermeleri için harika bir şans verir.

Daha önce, bir dünya yarattıktan sonra görünümünüzü değiştirmeniz mümkün değildi. En yeni güncellemeyle artık görünümünüzü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bu güncellenmiş kılavuz bunun nasıl yapılacağına ışık tutacaktır.

Karakterinizin Görünümünü Değiştirmek Mümkün mü?

Pek çok özelleştirme seçeneğiyle Palworld , oyunculara iyi görünümlü karakterler oluşturma olanağı tanırken aynı zamanda onlara oyun oynama ve komik görünümlü veya düpedüz çirkin avatarlar yaratma özgürlüğü de veriyor. Oyuncular, karakter oluşturma menüsünde oldukları sürece karakterlerinin görünümünü özelleştirmek için istedikleri kadar zaman harcayabilirler.

Ancak oyuncular, tüm bu özelleştirmelerin tamamen kozmetik amaçlı olduğunu ve karakterin oyun içi yeteneklerini hiçbir şekilde etkilemediğini unutmamalıdır. Bunun yerine oyuncuların karakterlerini daha güçlü hale getirmek için istatistiklerini yükseltmeleri gerekiyor.


Karakterinizin Görünümünü Nasıl Değiştirirsiniz?

Palworld'ün v0.2.0.6 güncellemesiyle artık yeni bir Pal trainer oluşturmanıza gerek kalmadan avatarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Karakterinizin görünümünü istediğiniz zaman kişiselleştirmek için bir Antik Şifonyere sahip olmanız gerekir .

Antik Şifonyer Tarifi

Antik Şifonyerin üretim tarifi, oyuncu Seviye 24'e ulaştığında kullanılabilir . Teknoloji ağacının sağ tarafındaki Kadim Teknoloji sütununda bulunabilir. 1 Teknoloji Puanı karşılığında Antik Masa Setini satın alarak tarifin kilidini açabilirsiniz.

Tarifin kilidini açtıktan sonra Antik Şifonyeri inşa etmek için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • 20 Lif

  • 30 Taş

  • 100 Tahta

  • 5 Antik Uygarlık Parçası


Görünümünüzü Düzenlemek İçin Antika Şifonyer Nasıl Kullanılır?

Antik Şifonyerinizi oluşturduktan sonra, karakterinizin görünümünü düzenlemek için onunla etkileşime geçmeniz yeterlidir. Daha sonra karakterinizin düzenleme sırasında savunmasız olacağı konusunda uyarılacaksınız. Bu nedenle, şifonyeri güvenli bir ortamda kullanmanız veya sizi rastgele Üs Baskınlarına karşı korumak için ortak bir Arkadaş görevlendirmeniz önerilir .

Antik Şifonyer, Karakter Oluşturma menüsünü açar ve karakterinizin her parçasını özelleştirmeniz için size tam bir özgürlük verir. Yeni bir saç rengi denemek gibi küçük değişiklikler mi yoksa başka bir vücut tipine geçmek gibi daha büyük değişiklikler mi yapmak istediğiniz tamamen size kalmış.

Değişiklikleri tamamladıktan sonra karakterinizin yeni görünümünü onaylamak için ekranın sağ alt kısmındaki "Tamam"ı seçmeniz yeterlidir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page