top of page

Palworld Hileleri Güzel Şeylere Sahip Olamayacağımızı Kanıtlıyor

Palworld geliştiricileri, resmi sunuculardaki sorunları çözmek için çözümler arıyor. Görünüşe göre bu, hile yapanların ve istismarcıların bir sonucu.  • Palworld'de PC resmi sunucularında hile yapmak, oyuncu listesi işlevi ve harici hile önleme çözümüyle ele alınan önemli bir sorundur.

  • Palworld'deki PvP gelişimi , adil bir oyun deneyimi için bilgisayar korsanları ve hilecilerle mücadele etme ihtiyacı da dahil olmak üzere zorluklar doğuruyor.

  • Palworld'ün başarılı olması için , çok oyunculu oyun için diğer platformlara genişlemeden önce resmi sunuculardaki hackleme sorunlarının ele alınması çok önemlidir.


Pocketpair tarafından oluşturulan son derece popüler hayatta kalma ve yaratık toplama oyunu Palworld , PvP gibi unsurları içeren bir yol haritası, yeni patronlar ve oluşturulmakta olan haritanın tüm bölümleri dedahil olmak üzere birçok değişikliğe gidiyorBununla birlikte, şu anda oyunu rahatsız eden yaygın bir sorun, geliştiricilerin dikkatini ve öfkesini çekiyor gibi görünüyor ve bu, çoğu oyuncunun tam olarak farkında olduğu veya önemsediği bir yer değil.Steam'dekiPalworldPalworldgeliştiricileri tarafından barındırılan resmi sunuculara erişim sağlıyor; bu sunucular, bu yazının yazıldığı sırada oyunu kullanan bilgisayar korsanları ve hilecilerle dolu gibi görünüyor.


Steam'de yapılan Pocketpair gönderisine göre şu anda kullanıcılar, üçüncü tarafların kötü niyetli eylemleri nedeniyle resmi sunuculara bağlanamıyor . Oyunun yaratıcıları, geliştirme aşamasında bu sorunu öncelikli olarak ele almayı planlıyor. Bunu yapmak için şirket, Şubat ayının sonunda hile yapanların tespit edilmesine yardımcı olacak bir oyuncu listesi işlevi yayınlayacak. Palworld ayrıca harici bir hile önleme çözümü sunmayı planlıyor ; bu, birçok PC oyuncusunun, düzgün performans göstermeleri için gereken izin düzeyi nedeniyle genellikle karşı çıktığı bir şey. Ancak daha da önemlisi bu, topluluk, tek oyunculu ve co-op sunucularda isteğe bağlı bir seçim olacaktır.


"Şirket olarak herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine veya hileye tolerans göstermiyoruz ve bununla sıkı bir şekilde ve öncelikli olarak başa çıkmak için önlemler üzerinde çalışıyoruz." - Cep çifti

Pocketpair'in zaten kabul ettiği gibi, Palworld için bir PvP bölümü geliştirmek , üstesinden gelinmesi gereken bir dizi ek zorluğa kapı açan karmaşık bir çabadır. Bilgisayar korsanlığı ve hile sorunu, Palworld PvP'yi katılması ve yönetmesi gereken bir kabusa dönüştürebilecek uzun bir sorun listesindeki sorunlardan sadece bir tanesidir . Resmi sunucular şu an itibariyle oyunun Steam PC sürümüyle sınırlı olsa da, resmi sunucuların Xbox sahiplerine sunulmasından önce bu sorunun çözülmesi gerekiyor.


Palworld Hile Çoğu Kişi İçin Henüz Çok Büyük Bir Sorun Değil

Resmi Sunucular Gelecekte Sorun OlabilirHileciler veya bilgisayar korsanları, internetin başlangıcından bu yana çoğu çevrimiçi oyunu istila eden bir virüs olmuş, oyun sistemlerindeki açıklardan ve açıklardan yararlanarak haksız avantaj elde etmiştir. Bir oyun olarak neredeyse sezgilere aykırı olsa da, doğal olarak iyi olmak için gerekli beceriye sahip olmayan ve hack'lere güvenmek zorunda olanlar var. Çoğu insan için, Palworld çevrimiçi kooperatifte dört kişilik partilerle sınırlı olduğundan bu pek sorun olmaz .


Ancak özel sunucularda 32'ye kadar oyuncu birlikte oynayabilir ve hack yapan bir kişi tüm deneyimi mahvedebilir. Çevrimiçi PvP'ye sahip Palworld resmi sunucuları platformlar arasında başlatılmadan önce , geliştiricilerin bu hackleme sorunlarını daha da kötüleşmeden hemen çözmeleri önemlidir. Sonuçta, oyuna ilham veren iki oyun olan Rust ve ARK gibi oyunlar , yalnızca hile karşıtı önlemleri kadar eğlencelidir; her iki şirket de bu oyunları geliştirirken, hile karşıtı önlemlerine makul miktarda zaman harcıyor.


80 görüntüleme0 yorum

Comentários