top of page

Palworld Hayranları Sim'in 1 Nisan Şakasının Gerçek Olmasını İstiyor

Palworld, 1 Nisan Şaka Günü şakasının bir parçası olarak bir flört simülatörünü duyurdu, ancak oyuncular bu fikrin gerçeğe dönüşmesine karşı değil.Palworld'ün 1 Nisan şakası flört simülatörü şakası internette popülerlik kazandı.

Teaser, oyuncular arasında oyunun gerçek versiyonuna olan ilgiyi artırdı.

Esprili teaser ve topluluğun tepkisi, Pocketpair'in eğlenceli ve beklenmedik duyurular yoluyla oyuncularla etkileşim kurma yeteneğini vurguluyor.


Palworld, bir 1 Nisan şakası olarak bir flört simülatörünü duyurdu, ancak oyuncular bu fikrin gerçeğe dönüşmesini istiyor. Palworld, açık dünyada hayatta kalma, işçilik ve üs yönetimi, RPG ve canavar koleksiyonu gibi unsurların bir karışımıdır. Böyle benzersiz bir kombinasyon sayesinde Palworld, kısa sürede yılın en popüler yapımlarından biri haline geldi.


Palworld oyuncularının Palpagos Adaları'ndaki maceraları, sevimli Dostları kaçırma ve hatta katletme olasılığı gibi oldukça karanlık yönlere sahiptir. Bu canavarlardan bazılarının silah taşıyabilmesi Palworld'e " Silahlı Pokemon " lakabını kazandırmıştır . Palworld'deki arkadaşlar, uygun bakımı almazlarsa depresyona ve diğer sorunlara bile maruz kalabilirler . Pocketpair, Palworld ile ekstra çaba harcamaktan korkmadığını gösterdi ve geliştiricilerin yeni duyurusu oyuncuların kalbini kazandı.


Palworld, bir 1 Nisan şakası olarak bir flört simülatörünü duyurdu ancak Pocketpair'in hayatta kalma oyuncuları, projenin gerçeğe dönüşmesine büyük ilgi gösterdi. Geliştiriciler, oyunun resmi Twitter hesabında, oyunun en popüler karakterlerinden bazılarının rol aldığı "Palworld: More Than Just Pals"ın fragmanını yayınladı. Palpagos Adaları'ndan farklı olarak karakterler bir okul ortamındadır ve Zoe, Chillet, Lovander ve Black Marketeer'dan görünümler vardır. Palworld'ün en popüler Dostlarından biri olan Katress, gizemli güçlere ve yandere kişiliğe sahip bir transfer öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor.


Palworld'ün Flört Simülatörü Gerçek Değil, Ama Oyuncular Keşke Olsaydı


Beklenmedik bir dönüş yapan fragmanın başlığı, " Palworld'ün yetişkinlere yönelik bir versiyonunun yakında yayınlanacağını" söylüyor. Topluluğun tepkisi çok komikti; birkaç oyuncu Pocketpair'in 1 Nisan Şakası şakasını yaratmak için yaptığı çalışmayı övdü. Birkaç yorumda Palworld: More Than Just Pals'ı "ironik bir şekilde satın alacakları veya oynayacakları" söylendi. Bazı oyuncular , fragmanın en beklenmedik anlarından biri olarak aslında çok karanlık bir Palworld karakteri olan Kara Borsacı'yı da seçti .Palworld: Pals'tan Daha Fazlası sadece bir 1 Nisan şakası, ancak geliştiricilerin topluluğun meme'lerinin oldukça farkında olduğunu gösteriyor. Daha da ileri giderek bu fikir, Yandere Simulator ve Sucker For Love: First Date gibi başarılı olmuş anime flört simülatörlerini hatırlayarak ve bu fikrin bir " Palworld dönüşünün" nasıl olacağını hayal ederek Palworld oyuncularını eğlendiriyor. Palworld flört simülatörünün gün ışığına çıkması pek olası olmasa da , oyuncular yakında yeni bir patron ekleyecek ve Palworld'e baskın yapacak gerçek güncellemeleri bekliyor .0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page