top of page

Palworld Hayranı Gerçek Hayattaki Pal Yumurtalarını Yaratıyor

Yaratıcı bir Palworld oyuncusu, gerçek yumurtalarının arasına saklanacak Pal yumurtalarını elle yaparak arkadaşını ve yumurta avcısı arkadaşını şaşırtıyor.  • Palworld'deki Pal yumurtaları farklı çeşitlilik ve boyutlarda gelir; daha büyük yumurtalarda daha nadir Pal'ler bulunur. Genellikle ağaçların altı ve uçurumlar gibi Dostların yuva yapacağı yerlerde bulunurlar.

  • Yaratıcı bir Palworld oyuncusu, kalemlerle renklendirilmiş ve bir yumurta kartonuna yerleştirilmiş fiziksel Pal yumurtalarıyla ev arkadaşlarını şaşırttı.

  • Palworld topluluğu, oyuncuların tığ işi Dostlar ve fiziksel takas kartları gibi el sanatları yaratmasıyla yaratıcılıklarını sergilemesiyle tanınır. Oyun büyük bir çevrimiçi takipçi kitlesine sahip ve gelecekteki güncellemeler için bir içerik yol haritasına sahip.


Yaratıcı bir Palworld oyuncusu, ev arkadaşını ve yumurta avcısı partnerini şaşırtmak için bir dizi fiziksel Pal yumurtası yaptı. Pal yumurtaları, Palworld'de yaşayan sevimli Dostları toplamanın bir yoludur ve pek çok hayran , yumurta avlamak için açık dünyada maceraya atılmaktan ve yumurtadan nadir Dostlara dönüşmelerini ummaktan hoşlanır.


Palworld'de , geniş haritasında bulunabilen, her biri yumurtadan çıkacak farklı bir Pal türüne karşılık gelen dokuz Pal yumurtası çeşidi vardır . Pal yumurtaları ayrıca normal, büyük ve devasa olmak üzere üç boyutta gelir; yumurtanın boyutuyla birlikte içerideki Pals'ın nadirliği de artar. Yumurtalar haritanın her yerinde bulunabilir, ancak ağaçların altı, sahil boyunca, yüksek uçurumlar ve kayaların arasına sokulmak gibi Pals'ın yuva yapmasının mantıklı olacağı yerlere yönelirler. Yumurtalar genellikle uçurum tepeleri gibi daha yüksek yerlerde ortaya çıktığından, birçok oyuncu uçan binekli yumurta aramanızı önerir.


Palworld oyuncusu Evil_Bonkering ve ev arkadaşları birlikte Pal yumurtaları avlıyorlar ve o uzaktayken Evil_Bonkering, yumurta kartonlarına gizlice girecek birkaç Pal yumurtası yarattı. Bu Pal yumurtaları plastik ve kalemlerle renklendirilmiş olsa da, pek çok yorum, konseptin tatil yaklaştığında Paskalya yumurtalarını boyamak için mükemmel olduğunu buldu. Yumurta koleksiyonunda özellikle bulunmayan Palworld'ün Ejderha Yumurtası , Evil_Bonkering'in açıkladığı gibi ev arkadaşları henüz bir tane bulamadığı için "bir tane alamadı."


Palworld Oyuncusu El Yapımı Pal Yumurtalarını PaylaşıyorPek çok Palworld oyuncusu bu hareketi inanılmaz derecede tatlı ve yaratıcı buldu ve birçoğu bunu gelecekte çocukları için kullanmayı düşünüyor. Bu yaratıcı Pal yumurtaları, Palworld oyuncularının yaratıcılıklarını sergilediği tek durum değil , çünkü topluluk çok sayıda inanılmaz oyun içi ve gerçek dünya projesini paylaşıyor. Birçok oyuncu, Palworld maceraları için inanılmaz üsler oluşturmaya saatler ayırır ve Evil_Bonkering gibi diğerleri, tığ işi Dostlar , fiziksel ticaret kartları veya bu Pal yumurtaları gibi Palworld el sanatlarıyla oyunun en sevdikleri kısımlarını gerçek hayata taşıyor .Oyunun inanılmaz derecede başarılı erken erişim lansmanından bu yana Palworld , çok sayıda oyuncu topladı ve bu Pal yumurtaları gibi projeleri diğer oyuncularla paylaşan yaratıcı hayranlardan oluşan geniş bir çevrimiçi topluluk oluşturdu. Tartışmalara ve başlangıçtaki sorunlara rağmen, Palworld çılgınca başarılı oldu ve bu sadık hayranların çoğunun geleceği için büyük umutları var. Pocketpair , daha fazla Pals, daha fazla konum ve PvP modları gibi yeni özellikler de dahil olmak üzere hayranların öngörebileceği gelecekteki güncellemelerin ayrıntılarını içeren Palworld için bir içerik yol haritası yayınladı .

bottom of page