top of page

Palworld Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Doktor, doktor, bana haberleri verin.Palworld'de üretken bir temel oluşturmaya çalışırken , hiçbir şey Dostlarınızın hastalanması, depresyona girmesi veya yaralanması kadar ilerlemeyi durduramaz. Onlara en iyi yatakları, en lezzetli yiyecekleri ve en rahatlatıcı kaplıcaları verdikten sonra bile bir şeyler olması kaçınılmazdır. Baskına uğrarsınız ve savaşta yaralanırlar. Veya üssünüzde bir yerde sıkışıp kalırlar ve yemek yiyemezler, bu yüzden hastalanırlar.


Dostlarınızın bu rahatsızlıkları nasıl olursa olsun, işlerine geri dönebilmeleri için onlarla mümkün olan en kısa sürede ilgilenmeniz gerekir. Peki her durumu iyileştirmek için hangi ilaca ihtiyacınız var? Size bu konuda yardımcı olmak için buradayız.


Hastalıklar ve Durumlar Nasıl Tedavi Edilir?Dostlarınız hastalandığında veya yaralandığında, işlerine geri dönebilmeleri veya sizinle birlikte seyahat edebilmeleri için onları tedavi etmek için neye ihtiyacınız olduğunu bulmak üzücü olabilir .


Toplamda Dostlarınızı etkileyebilecek dokuz durum rahatsızlığı vardır. Bu rahatsızlıkların çoğunu tedavi etmek için Ortaçağ Tıbbı Tezgahını inşa etmeniz ve aşağıdaki tariflerin kilidini açmanız gerekir .

İlaç

Yemek tarifi

Düşük Dereceli Tıbbi Malzemeler

  • 5 Kırmızı Meyve

  • 2 Korna


Tıbbi malzemeler

  • 3 Külçe

  • 3 Korna

  • 1 Kemik


Yüksek Sınıf Tıbbi Malzemeler

  • 5 Külçe

  • 5 Korna

  • 2 Kemik

İhtiyacınız olan ilacı belirleyip elde ettikten sonra, hasta veya yaralı Pal'a yaklaşın , onları beslemek için Pal menüsünü açın ve ardından uygun ilacı seçin . İlacı yedikleri anda statü etkisinin ortadan kalktığını göreceksiniz .


Her Hasta veya Yaralı Durumu ve Bunların Nasıl Tedavi EdileceğiAşağıdaki tabloda Dostlarınızı etkileyebilecek tüm olumsuz hasta veya yaralı durumlarını ve her birinin nasıl tedavi edileceğini sizin için derledik .Durum

Belirtiler

Tedavi

Soğuk algınlığı

Soğuk algınlığına yakalanmak herkesin kendini perişan hissetmesine neden olur. Neyse ki bu oldukça kolay bir düzeltme .

Düşük Dereceli Tıbbi Malzemeler

Burkulma

Burkulma çok fazla çalışmaktan kaynaklanıyor olabilir ya da akıncılarla kavgaya tutuşmuş olabilirler.

Düşük Dereceli Tıbbi Malzemeler

Ülserler

Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, Ülserler Arkadaşınızın stresli hissetmesinin bir sonucudur . Muhtemelen iyi beslenmiyor olabilirler.

Tıbbi malzemeler

Kırıklar

Eğer bir kemiğiniz kırıldıysa, bunun ne kadar acı verici olabileceğini şüphesiz anlıyorsunuzdur. Kırık kemikler herhangi bir işin yapılmasını imkansız hale getirir. Neyse ki Palworld'de Kırıkları düzeltmek gerçek dünyaya göre çok daha kolaydır. Sadece Tıbbi Malzemelere ihtiyacınız olacak.

Tıbbi malzemeler

Zayıflamış

Arkadaşınızın Zayıflamış statüsüne sahip olmasının birçok nedeni olabilir . Ama eğer yaparlarsa, onlara (yeşil bir şırınga) verin , böylece kendilerini bir kez daha güçlü hissedeceklerdir.

Yüksek Kaliteli Tıbbi Malzemeler

Bunalımlı

Eğer Dostunuzun akıl sağlığının çok uzun süre çok düşük olmasına izin verirseniz , kolaylıkla Depresyona girebilirler . Palworld'de Pal Terapistleri olsun ya da olmasın, Dostunuzun depresyonunu iyileştirmeye yardımcı olmak için sadece Yüksek Kaliteli Tıbbi Malzemelere ihtiyacınız olacak .

Yüksek Kaliteli Tıbbi Malzemeler

Aşırı dolu

Dostların bazen stresle baş etme yollarından biri de aşırı yemek yemektir . Bunu yaptıklarında Overfull alma şansına sahip olurlar ve daha sonra herhangi bir iş yapamayacak kadar tıkanırlar. Onlara biraz Düşük Dereceli Tıbbi Malzeme verin , iyileşecekler.

Düşük Dereceli Tıbbi Malzemeler

Açlıktan ölme

Ne kadar besleme kutunuz olursa olsun ya da ne kadar dolu olursa olsun, bir noktada bir Dost rastgele bir yerde sıkışıp kalacak ve besleme kutusuna ulaşamayacaktır . Sonuç olarak acıkmaya başlayacaklar ve eğer onları zamanında serbest bırakmazsanız açlıktan ölmeye başlayacaklar .

Onları Besleyin (Doğrudan veya Yem Kutusundan)

ehliyetsiz

Eğer Dostunuz , genellikle bir üs baskını sonucu meydana gelen Aciz duruma düşerse, onlar için yapabileceğiniz tek şey, onları tamamen iyileşene kadar Palbox'a geri koymaktır .

Palbox'a koy


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page