top of page

Palworld Gumoss Yaprağı Nasıl Elde Edilir ve Kullanılır

Her türlü benzersiz kıyafeti yaratmak için Palworld'de Gumoss Leaf'i nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı öğrenin. Bu materyalle ilgili tüm bilgileri bu kılavuzda bulabilirsiniz.Oyuncular, Palworld'ün renkli ve tehlikeli bölgelerini keşfederken birçok değerli malzeme bulacaklar. Gumoss Yaprağı da bunlardan biri. Elbette bu materyal, rutin aktivitelerde kullanılmadığı için oyundaki en kullanışlı materyal olmaktan uzaktır. Ancak her türden benzersiz kıyafet yaratmak istiyorsanız bunu faydalı bulabilirsiniz.


Neyse ki yeni başlayanlar için Gumoss Yaprağı arayışı çok fazla seyahat gerektirmiyor. Sadece başlangıç ​​noktasına yakın yürümeniz yeterli ve bu malzemenin bir kısmını hızla biriktireceksiniz. Ancak bu kaynağı kullanmak için bir tüccar bulmanız gerekecek.


Palworld'de Gumoss Yaprağı Nerede Bulunur?Palworld'de Gumoss Leaf'i almanın tek yolu, küçük bir Çim tipi Dost olan Gumoss'u öldürmek veya yakalamaktır . Neyse ki yeni başlayanlar için, komik şapkalı bu sevimli yaratık, Orman Biyomunun birçok yerinde yaşıyor. Palpagos Adaları'nın güney kıyısında bu Dostlardan çok sayıda bulabilirsiniz, dolayısıyla Küçük Koy ve Doğal Köprü gibi hızlı seyahat noktaları arasında batıdan doğuya doğru bir yürüyüş karlı olabilir. Ayrıca Unutulmuş Ada'daki ve Cove Minehead'in güneyindeki orman alanlarını da keşfedebilirsiniz.


Gumoss zayıf bir düşmandır, bu yüzden onu en basit silahları ve hatta yumruklarınızı kullanarak yenebilirsiniz. Ancak Foxparks gibi ateş dostlarını kullanmak Gumoss Leaf yetiştirme sürecini hızlandırabilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu yaratığı hem yakalamak hem de öldürmek için malzeme elde edebilirsiniz. Ve bu yaratıklar genellikle gruplar halinde veya çiftler halinde dolaştıklarından, her iki seçenek de eşit derecede karlıdır.


Palworld'de Gumoss Yaprağı Nasıl Kullanılır?Biraz Gumoss Yaprağı biriktirdikten sonra, bunları Gumoss Şapkasını üretmek için kullanabilirsiniz . Bu başlık oyunculara fazla koruma sağlamayacaktır ancak koleksiyonunuza ekleyecek kadar sevimlidir. Ancak bunu oluşturmak için birkaç yaprağı toplamak yeterli değildir. Oyuncuların ayrıca Gumoss Cap Schematic'i de almaları gerekecek . Bu şemayı çeşitli gezici tüccarların 500 Altın karşılığındaki ürünleri arasında bulabilirsiniz. Küçük Yerleşim'deki tüccar ilk önce kontrol etmek için harika bir yerdir.


İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzda, Schematic'i envanterinize yerleştirin ve Primitive Workbench ile etkileşime geçin. Son olarak Gumoss Cap tarifini seçin ve yepyeni bir başlık yaratın. Tarif için sadece 5 adet Gumoss Leaf'e ihtiyacınız var, bu sayede uzun süre farm yapmanıza gerek kalmayacak.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page