top of page

Palworld: Grintale Nasıl Yakalanır ve Üretilir

Palworld'de Grintale, dışarıda keşif yaparken Pal Bineği olarak çalışabilen birkaç Dost'tan biridir ve Paldeck'e değerli bir katkıdır.Palworld'de ekibinizde veya Üs Çalışanı olarak keşfedebileceğiniz, toplayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çeşitli farklı Dostlar vardır. Her Pal'ın, onları belirli bir şekilde uygulanabilir kılan benzersiz bir Yazma, hareket seti ve Becerileri olacak; bu da Grintale'in edinmeye değer bir Dost olacağı anlamına geliyor - özellikle de Paldeck'i tamamlamak için bir tane edinmeniz gerekeceğinden.


Vahşi doğada Grintale'in izini sürmek isteyen oyuncular için, haritanın tam olarak hangi alanlarını arayacağınızı ve ne zaman avlanmanız gerektiğini bilmek yararlı olabilir. Alternatif olarak, Yetiştirme Çiftliğini kullanarak Grintale'i bir yumurtadan çıkarmak için sahip olduğunuz diğer Dostlarınızı birleştirmeyi de seçebilirsiniz .


Palworld'de Grintale Nerede Bulunur ve Yakalanır?Palworld'de Grintale , aynı zamanda bir Pal Bineği olarak da çalışabilen, adaların keşfini çok daha eğlenceli hale getiren ve savaşmayı çok daha eğlenceli hale getiren Tarafsız Tip bir Dosttur . Grintale'i vahşi doğada takip etmek ve elde etmek söz konusu olduğunda, Grintale öncelikle bu dünyanın ortasında bulunan adalarda bulunabileceğinden, aramanızı haritanın merkezine odaklamanız gerekecektir.


Buna ek olarak, kedi benzeri bu canlının vahşi doğada gündüzleri hiçbir şekilde ortaya çıkmayacağı için aramanızın gece yapıldığından emin olmanız gerekecektir . Grintale'in bulunabileceği kesin konum için, yaşam alanlarının mavi işaretlerle gösterildiği aşağıdaki harita ekran görüntüsüne bakmaktan çekinmeyin .Palworld'de Grintale Nasıl Üretilir?Palworld'de Grintale yetiştirmek için öncelikle Üssünüz için Kuluçka Makinesi , Yetiştirme Çiftliği ve Pişirme Kazanı tesislerinin ve yapılarının kilidini açmanız gerekir . Bu öğeler ve yapılar için üretim tarifleri, Oyuncu Seviyenizi artırdıkça Teknoloji Puanları menüsünden satın alınabilir. Gerekli üretim tariflerinin kilidini açtıktan sonra Üssünüzde bu eşyaları üretmek için çeşitli kaynaklar toplamanız gerekecek:


 • Yetiştirme Çiftliği : 100x Tahta, 20x Taş, 50x Fiber.

 • Yumurta Kuluçka Makinesi : 10x Paldium Parçası, 5 xBez, 3x0 Taş, 2x Antik Uygarlık Parçası.

 • Tencere : 20x Tahta , 15x Külçe, 3x Alev Organı.


Daha sonra Yetiştirme Çiftliğine bağlı ahşap sandığa biraz Kek yerleştirmeniz gerekecek. Pasta yapmak için Pişirme Tenceresini kullanarak bir Kindling Pal yardımıyla hazırlamanız gerekir . Pastanız hazırlandıktan sonra aşağıdaki uyumlu eşleştirmelerden iki Arkadaş seçmeniz gerekecek ve bunlardan birinin erkek, diğerinin kadın olmasını sağlamalısınız.

Grintale Yetiştirme Çiftliği Eşleştirmeleri


 • İnciineram + Mossanda

 • Cryolinx + Dumud

 • Melpaca + Cryolinx

 • Azurobe + Penking

 • Vanwyrm + Pyrin

 • Celaray + Astegon

 • Grintale + Grintale


Yetiştirme Çiftliği sandığı içindeki her Pasta parçası için, Dost eşleşmeleriniz bir Yumurta üretebilecek ve bu daha sonra bir Grintale kuluçkalamak üzere kuluçkalanabilecek. Grintale'i yumurtadan çıkardıktan sonra, bir Grintale Eyeri yapmak için zaman ayırmak isteyebilirsiniz, çünkü bu, bu Dost'u bir Binek olarak kullanmanıza ve sırtının üstünden adaları keşfetmenize olanak sağlayacaktır.


 • Grintale Eyer Tarifi:

 • Deri x10

 • Paladyum Parçası x10

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page