top of page

Palworld Glitch, Oyuncuyu Pembe Bir Dünyayla Bırakıyor

Palworld'de ortaya çıkan bir takım tuhaf aksaklıklar var ve bu da dünyanın pembe renkli mercekler aracılığıyla görülmesine neden oluyor.Palworld'e yükleme yaparken bir oyuncu , bilinmeyen bir aksaklık nedeniyle dünyasının pembeye döndüğünü keşfetti. Oyun erken erişim oyunu olduğu için bir veya iki hatayla karşılaşmak alışılmadık bir durum değil. Oyunu bozan bir aksaklık olmasa da, pembe renkli bir dünyaya sahip olmak, Palworld'ün oyuncu deneyiminde dikkati dağıtıyor .


Bir yaratık koleksiyoncusu ve hayatta kalma işçiliği oyununun bir araya geldiği Palworld , piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra rekor satış rakamlarına ulaştı . Bazıları oynanışı olumsuz etkileyen çeşitli hatalar oluştu. Diğer zamanlarda sadece görsel rahatsızlıklara neden olurlar.


Reddit kullanıcısı TheOriginalSkyZer0 oyuna girdiğinde dünyanın pembe bir renk tonuna dönüştüğünü gördü. Palworld'ün Vixy'sinin birdenbire dev hale gelmesi gibi başka aksaklıklar da oldu . Bu, bir oyuncunun görünüşte hiçbir nedeni olmayan bir hatayla karşılaştığı zamanlardan biridir.


Palworld Glitch Dünyayı Pembeye Dönüştürüyor


TheOriginalSkyZer0, oyun içi aydınlatmanın pembe kalması nedeniyle oyunu ve bilgisayarlarını yeniden başlattı ancak sonuç alamadı. Neyse ki başka bir Reddit kullanıcısı bir çözüme dikkat çekti. Palworld'deki Alpha Blazamut Maden Şaftı konumuna gidin , tünelden aşağıya doğru ilerleyin, ardından dönüp çıkın. Renk sorunları yaşayan kullanıcılar için bu, dünyayı orijinal tonlara döndürdü. Diğer kullanıcılar bunu yapmanın oyuncu dünyalarının kararmasına neden olabileceğini, bunun da başka bir aksaklık olabileceğini belirtti. Ancak siyah dünyayla uğraşmak pembe dünyayla karşılaştırıldığında daha kolay ve daha yaygın görünüyor.Hayatta kalma oyununda Palworld'ün pikselleşmesi gibi bir takım görsel sorunlar yaşandı . Neyse ki, TheOriginalSkyZer0'ın hatası, diğer bazı böceklerin yaptığı gibi tabanlarında sorunlara neden olmak yerine, dünyalarını yalnızca balonlu sakız tonlarına dönüştürdü.


Dünya pembe bir renk tonuna sahipken oyunculara Palworld ortamına dair yeni bir bakış açısı kazandırabilir . Oyuncu deneyimini olumsuz etkilese de oyunculara üs inşa etme, Dost yetiştirme veya keşfetme konularına yeni bir açıdan bakma konusunda ilham verebilir. Bu değişen renk sorunları için oyuncuları Palworld'ün rengarenk adalarına geri döndürmenin kolay bir çözümü var .


Comments


bottom of page