top of page

Palworld Geliştiricisi Oyunu Daha Fazla Platforma Taşımak İstiyor

Palworld geliştiricisi Pocketpair, yılın şu ana kadarki en büyük hitlerinden birinin diğer platformlara gelmesi için görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.  • Palworld'ün daha fazla platforma gelmesi için görüşmeler sürüyor.

  • Pocketpair'in CEO'su özellikle potansiyel platformların isimlerini vermekten kaçındı.

  • Pocketpair satın alma tekliflerine açık ancak stüdyo küçük kalıyor ve çok oyunculu oyunlara odaklanıyor.


Palworld geliştiricisi Pocketpair, oyunun daha fazla platforma gelmesi için görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Palworld ilk olarak Ocak ayında PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü ve PlayStation ve Nintendo Switch oyuncuları, oyunun en popüler oyunlarından birine ne zaman sahip olabileceklerini merak ediyor.


Palworld Ocak ayında ilk kez piyasaya sürüldüğünde hiç kimse, en azından Pocketpair'in ulaşacağı başarı düzeyini tahmin edemezdi. Stüdyoya göre 30 dolarlık oyun ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaştı ve bu da onu son zamanların en büyük bağımsız oyun başarı öykülerinden biri haline getirdi. "Silahlı Pokemon " ile ilgili ilk karşılaştırmalar oyun camiasının ilgisini çekti ve daha fazla oyuncunun katılmasıyla Palworld mutlaka oynanması gereken bir oyun haline geldi.


Bloomberg'e konuşan Pocketpair CEO'su Takuro Mizobe, stüdyonun Palworld'ü daha fazla platforma getirmek için görüşmelerde bulunduğunu doğruladı ancak herhangi birinin adını vermekten kaçındı. Bariz yarışmacılar PlayStation 4 ve 5'in yanı sıra Nintendo Switch'tir. Nintendo'nun Palworld durumuyla ilgili yorumları ve Pokemon ile olan benzerlikleri göz önüne alındığında , oyunun sonuçta Switch'e gelmesi kesinlikle ilginç bir gelişme olurdu.


Palworld Daha Fazla Platforma Gelmek İçin GörüşmelerdeRöportaj Palworld'ün geleceği hakkında birkaç ilginç bilgi daha içeriyordu . Mizobe, Pocketpair'in satın alma tekliflerini değerlendirmeye açık olduğunu doğruladı, ancak Palworld'ün Xbox Game Pass'teki varlığına rağmen stüdyo şu anda Microsoft ile bu tür görüşmelerde yer almıyor . Mizobe, Pocketpair'in kendisi hakkında "Biz küçük bir stüdyoyuz ve öyle kalacağız" dedi ve oyunun mali başarısının geliştiricinin büyük bütçeli üçlü A odağına geçmesiyle sonuçlanmayacağını yineledi, ancak "Oyunlar" konusundaki inancını yeniden teyit etti. Arkadaşlarla oynamak çok eğlenceli." Görünüşe göre Pocketpair için bundan sonra ne gelirse gelsin, çok oyunculu oyun bunun merkezinde olacak.


Oyunun daha fazla platformda piyasaya sürülmesiyle ilgili spekülasyonlar devam ederken Pocketpair, oyunu ilginç içeriklerle güncellemeye devam ederek hem yeni hem de geri dönen oyuncular için oyunu taze tutuyor. Son zamanlarda, Palworld'ün ilk baskını ve yeni bir patron arkadaşı ortaya çıktı ve oyunculara gelecek güncellemelerde neler bekleyebileceklerine dair bir fikir verdi. Pocketpair, devasa çıkışından sonra oyuncuları elde tutma konusunda şu ana kadar harika bir iş çıkardı ve oyunun PlayStation konsollarına ve Nintendo Switch'e gelmesi, Palworld'ün burada kalacağını daha da sağlamlaştırmanın harika bir yolu olacak.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page