top of page

Palworld Güncellemesi Kasaplık Sorununu 'Düzeltiyor'

Palworld'ün en yeni güncellemesi, oyuncuların nadir eşyaları toplamak için kullandıkları oyunun kasaplık sistemindeki büyük bir aksaklığı gideriyor.  • Palworld'deki en son güncelleme, oyunun kasaplık sistemindeki büyük bir aksaklığı gidererek oyuncuların aynı Pal'ı birden çok kez katletmesine olanak tanıyor.

  • Bu açık daha önce oyuncuların aynı Dost'u tekrar tekrar katletmelerine imkan veriyordu ve kaynak almaya devam ederken Pal'ı monte ederek kasaplık animasyonunu iptal ediyordu.

  • Palworld'ün en yeni düzeltmesi, oyunun sürekli olarak yeni yaşam kalitesi güncellemeleri ve düzeltmeleri yapmasıyla birlikte geliyor ve bu yaz önemli yeni içerikler yolda.


Palworld'e gelen en yeni güncelleme, oyuncuların oyun içinde istismar ettiği büyük bir aksaklığı gideriyor ve oyuncuların daha fazla ödül için aynı Pal'ı defalarca katletmesine olanak tanıyor. Canavar yakalayan hayatta kalma oyununun genişleyen açık dünyası boyunca, hayranların oyun içi tabanları için edinebilecekleri çeşitli oyun içi kaynaklar var. Oyunun kapsamlı üretim sistemi, oyuncuların Palworld'ün Pal Kürelerinden yeni silahlara ve araçlara kadar pek çok yararlı oyun içi kaynak oluşturmasına olanak tanır. Şimdi oyun, en nadir eşyaların yetiştirilmesiyle ilgili büyük bir hatayı ele alıyor.


Palworld'de efsanevi şemalar elde etmek, oyunculara oyundaki en güçlü eşyalardan bazılarını üretme şansı verir. Oyuncular normalde efsanevi şemaları yalnızca sandıklardaki nadir bir düşüş yoluyla veya oyun içinde nadir Dostları yenerek bulabilirler. Oyuncular ayrıca kaynaklarını elde etmek için kendi Dostlarını katlederek efsanevi şemalar elde edebilirler; Lucky ve Alpha Pals, nadir ganimeti bulmak için daha fazla şans sunar. Şimdi, efsanevi şemaları çiftçiliğe yönelik yaygın bir istismar, Palworld'ün en yeni güncellemesiyle düzeltildi .


Palworld'e gelen en yeni güncellemenin, oyuncuların efsanevi şemaları oluşturmak için kullandığı büyük bir hatayı giderdiği bildiriliyor. Bu hata daha önce oyuncuların bir Dost'u katletme animasyonunu daha sonra hızla Pal'a binerek iptal edebildiğini ve oyuncuların sürekli olarak Dost'tan kaynak elde etmelerine olanak tanıdığını gösteriyordu. Pek çok oyuncu bu açıktan yararlanmayı , efsanevi şemalar için etkili bir şekilde çiftçilik yapmanın , nadir düşmeleri için Pals'ı katletmenin ve bindirmenin bir yolu olarak kullandı . Gönderi, oyuncuların daha fazla ganimet için hala Alfa Dostlarını ikinci kez katledebileceklerine işaret ediyor.


Palworld Güncellemesi Pal Kasaplık Sorununu Düzeltiyor


Aksaklığın giderilmesi, bu açıktan yararlanan ve kullanmayan hayranlardan karışık tepkiler gördü. Birçoğu, Pal Metal Zırhı ve Palworld'ün Roketatar'ı gibi nadir eşyaların şemalarını hazırlarken bu açığın kaybından yakınıyordu . Diğerleri, kasaplık istismarının oyuncuların güçlü eşyaları çok kolay elde etmelerine izin verdiğini düşünerek aksaklığın ortadan kaldırılmasından memnun kaldılar. Hatta bazı hayranlar bu aksaklıkla ilgili kendi hatalarını bile dile getirdiler; bu açıktan yararlanmaya çalışırken yanlışlıkla Kingpaca gibi nadir Dostları katlettiler.Palworld'ün son güncellemeleri pek çok yararlı değişiklik ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde oyuna gelecek daha fazla setle birlikte yeni içerik getirdi. Geliştirici Pocket Pair, bu yaz Palworld'e gelecek ve oyuna yeni Dostlar, patronlar ve daha fazlasını getirecek bir dizi büyük güncellemenin tanıtımını yaptı . Hatta stüdyo, Palworld'e tamamen yeni bir adanın geleceğini ima ederek oyunculara oyun içinde keşfedebilecekleri yeni bir sınır tanıdı. Palworld'ün oyun içi hataları ele alan sürekli güncellemeleri ve ufuktaki içerik zenginliği, 2024'ün en popüler oyunlarından birinin başlangıçtaki ivmesini korumasına yardımcı olacak gibi görünüyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page