top of page

Palworld Foxparks Nasıl Bulunur (& Üretilir)

Palworld'de binlerce üreme kombinasyonu vardır, ancak birkaç çeşit, aramaya vakti olmayanlar için Foxpark üretebilir.Foxparks, Palworld'de haritanın çeşitli bölgelerinde bulunabilen Ateş tipi bir dosttur . Diğer Pal'ların aksine Foxpark'lar gece ve gündüz aynı yerlerde, hiçbir değişiklik olmaksızın bulunabilir. Ancak bu Pal'ı kendi başına takip etmek istemeyenler için, üreme de dahil olmak üzere bir tane edinmenin başka yolları da var.


Çoğu Pal'da olduğu gibi, Foxpark'ları yetiştirmenin en bariz yolu diğer iki Foxpark'ı yetiştirmektir, ancak elinizde yoksa farklı Pal türlerini yetiştirmek de Foxpark üretme şansına sahiptir. Foxpark üretebilecek başka kombinasyonlar da var ve bunların çoğu kolayca elde edilebilir Dostlar gerektiriyor.


Palworld'de Foxparks Nerede Bulunur?Foxparks'ı bulmak için oyuncuların Buz Rüzgarı Adası , Doğu Vahşi Adası , Rüzgârlı Tepeler ve Deniz Esintisi Takımadaları dahil olmak üzere dört genel alana bakması gerekecek . Palworld'de 100'den fazla farklı Dost olmasına rağmen Foxparks, keşfederken ilk karşılaşmanız gerekenlerden biridir. Ek olarak, bu Pal gündüz ve gece ortaya çıktığı için , ne zaman aramaya başlarsanız başlayın onu kaçırma riski de vardır.


Foxparks Nasıl Üretilir?


Üreme konusuna gelince, Palworld'deki birkaç farklı Pal yetiştirme kombinasyonunun Foxpark üretme şansı vardır. Bu nedenle, oyuncuların ihtiyacı olan tek şey aşağıdaki kombinasyonlardan biri olan bir Yetiştirme Çiftliği ve biraz Pastadır . Biri erkek, diğeri kadın olduğu sürece cinsiyetin her iki ebeveyne de özel olması gerekmediğini unutmayın. Palworld'de Pals yetiştirmek zorunda kalmadan yumurtadan çıkma şansına sahip olan Foxparks'ın yumurtası Kavurucu Yumurta için üst dünyayı kontrol ettiğinizden emin olun .


Ebeveyn Arkadaşı 1

Ebeveyn Arkadaşı 2

Foxparklar

Foxparklar

Hookrates

Lamball

Siktir

Bristla

Cattiva

Siktir

Tokotoko

Çikipi

Killamari

tatlım

Lifmunk

Jolthog

Jolthog Kristali

Sparkit

Hookrates

Depreso

Ebeveyn Arkadaşı 1

Ebeveyn Arkadaşı 2

Pengület

Vixy

Mau Kristali

Jolthog

Hangyu

Hangyu Kristali

Jolthog Kristali

Mau Kristali

Vixy

Tokotoko

Hookrates

Flambelle

Çaydanlık

Ribunny

tatlım

Depreso

Hangyu

Hangyu Kristali

Cremis

Tokotoko

Mau

Bristla

Ribunny


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page