top of page

Palworld: Foxcicle Nasıl Bulunur ve Yakalanır?

Foxcicle, Palworld'deki ekibinize değerli bir katkı sağlayabilir. İşte onu başarıyla bulmanız ve yakalamanız için eksiksiz bir kılavuz.Pals, Palworld'ün ana cazibe merkezi olan Pokemon benzeri yaratıklardır . Serbestçe dolaşan hayvanlardır ve oyuncular tarafından yakalanabilirler. Her ne kadar bazı Dostlar bol miktarda bulunsa ve yakalanması oldukça kolay olsa da , birkaçı daha güçlüdür ve o kadar kolay bulunamaz. Foxcicle ikinci gruptan biridir.


Foxcicle, Palworld'de serbestçe dolaşan bir Buz elementi Pal'dır . Aurora Guide becerisi, diğer Dostların saldırı seviyelerini artırmaya yardımcı olarak, oyuncuların savaşırken yanlarında bulundurmalarını faydalı kılar. Ancak nispeten nadir olduğu için onu bulmak zor olabilir. Daha fazla dolaşmaya gerek yok çünkü bu rehber onun nerede olduğuna ve nasıl başarıyla yakalanacağına ışık tutacak.


Foxcicle Nasıl Bulunur?Foxcicle, oyundaki A Seviyesi arkadaşlardan biridir ve Palworld'ün soğuk bölgesinde bulunmaktadır . Oyuncular bunu , haritanın kuzey kısmında yer alan Palpagos Adası'ndaki Free Pal Alliance Kulesi'nin kuzeydoğusunu keşfederek bulabilirler . Gezici bir Dost olarak oyuncular Foxcicle'ı bulup ele geçirmek istiyorlarsa bu bölgeyi iyice keşfetmeye hazırlıklı olmalıdır.


Soğuk bir bölge olduğundan oyuncuların dondurucu atmosferde kendilerini korumak için soğuğa dayanıklı zırhlar giymeleri gerekiyor. Foxcicle geceye özel bir Dost olmadığından gece olduğu gibi gündüz de bulunabilir.


Foxcicle Nasıl Yakalanır?Foxcicle'ı ele geçirmek zorlu olabilir, oyuncuların takımlarında yüksek seviyeli ve güçlü arkadaşlara sahip olması gerekir. Foxcicle'ın bir Buz elementi olduğu göz önüne alındığında, Buz Ateşe karşı zayıf olduğundan Ateş elementi dostlarını kullanmak avantajlıdır. Oyuncular Foxcicle'ı ele geçirme olasılığını artırmak için Kitsun, Suzaku, Bushi ve daha fazlası gibi çeşitli Ateş elementi arkadaşları arasından seçim yapabilir. Ancak Foxcicle'ı yakalamadan önce yanlışlıkla yere sermediğinizden emin olun.

Dövüş sırasında buz füzeleri, kristal nefes ve kar fırtınası dikenleri fırlatabilir; bu nedenle saldırıya yakalanmamaya dikkat edin. Zayıflayana kadar saldırmaya devam edin. Yeterince zayıfladığını düşündüğünüzde, yüksek seviyeli bir Pal Sphere kullanmak işi yapmak için yeterli olabilir.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page