top of page

Palworld: Faleris Nasıl Bulunur ve Yakalanır?

Palworld'de Faleris gibi sadece yakalanması zor değil, aynı zamanda bulunması bile zor olan pek çok Dost var. İşte burada.Palworld'de Pals'ı yakalamak pek çok farklı şeye bağlıdır. Sadece iş için doğru Pal Küresine sahip olmak istemeyeceksiniz, aynı zamanda Pal'ın da zayıf olması (ve mümkünse bir statü rahatsızlığına sahip olması), Ele Geçirme Gücünüzü yükseltmek isteyeceksiniz ve tabii ki , Onları yakalamak için ilk etapta Dost'u bulmamız gerekecek .


Faleris , Palworld'ün dört Efsanevi Dostlarından biri olmasa da , onu elde etmek bir o kadar da zor olabilir . Palworld'de Kule Ustaları tarafından kullanılan tüm Dostları elde etmek oldukça zordur ve Faleris de bir istisna değildir. O halde bu Dost'un kim olduğuna, nerede bulunduğuna ve nasıl yakalanacağına biraz daha dalalım.


105 Numaralı Dost: Faleriler

Şafağın NöbetçisiHer şeyden önce Pal Faleris'in nasıl bir tür olduğuna biraz bakalım. Faleris , Paldeck girişine göre çok hoş bir nefese sahip olan ve avladığı her alanı mutlaka yakıp kül etme alışkanlığına sahip, saf bir Ateş Elementi Dostudur . Bir işçi olarak Faleris'in yalnızca iki İş Uygunluğu vardır , ancak ikisi de çok faydalıdır. Bunlar Kindling 3 ve Transporting 3'tür ve her ikisi de sahip olunması son derece aranan iş özellikleridir.


İsterseniz Faleris'i uçan bir binek olarak da kullanabilirsiniz, ancak eyerini yapmak üzere tarifin kilidini açmak için önce 38. seviyeye ulaşmanız gerekecektir. Ayrıca bu Eyerin aşağıdakilere ihtiyacı olacaktır:


  • 10'lu Bez

  • 25 Alev Organı

  • 30 Deri

  • 30 Rafine Külçe

  • 30 Paladyum Parçası


Yani 38. seviyeye yaklaşıyorsanız bu malzemeleri pasif olarak toplamaya başlamak isteyebilirsiniz. Genel Faleris genel bakışının sonuncusu, seviye atlarken Flare Arrow, Spirit Fire, Ignis Breath, Ignis Rage ve Fire Ball gibi oldukça iyi sayıda hareket öğrenir. Eşsiz hareketi Phoenix Flare, genel savaşta çok faydalıdır ve Faleris tarafından 30. seviyede öğrenilir.


Faleris Nerede Yakalanır?

Yalnızca Bir Bölgede BulunduŞimdi Faleris'i gerçekten bulup yakalayabileceğiniz yere, yani elbette 3. Yaban Hayatı Koruma Alanı'na geçelim . Yine, diğer Kule Ustası Dostlarının çoğu gibi, Faleris de yalnızca haritanın kenarlarındaki Yaban Hayatı Koruma Alanlarında bulunur ve 3. Yaban Hayatı Koruma Alanı, sakinleri için en yüksek genel seviyeye sahiptir. Bu Pal'ı gece veya gündüz Sığınak'ta bulabilirsiniz , ancak ortaya çıkma oranı bu adadaki diğer Pal'larla karşılaştırıldığında oldukça nadir görünmektedir. Genel olarak, daha fazlasının ortaya çıkmasını teşvik etmek için Sığınaktaki mevcut Dostları temizleyebilir veya Ana Menüye dönüp tekrar yükleyerek oyunun adada halihazırda ortaya çıkan Dostları 'yeniden düzenlemesini' sağlayabilirsiniz.


Bu adadaki Pal'ların seviyelerinin 40 ile 45 arasında değiştiğini unutmayın; bu nedenle, Faleris'i zayıflatmak ve onu yakalamayı kolaylaştırmak için yanınızda nispeten benzer güçte Pal'lar getirin. Ayrıca Faleris'i yakalamak için en azından Hyper Sphere'leri getirmek isteyeceksiniz. Çok daha düşük yakalama oranlarına sahip, daha zayıf Pal Küreleri kullanarak 'kumar oynamak' bir nevi 'kumar' eğlenceli olsa da, Faleris gerçekten ortaya çıkmadan önce Sığınağı 5'ten fazla kez yeniden yüklemek veya temizlemek zorunda kalırsanız, bunu yaptığınıza pişman olacaksınız.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page