top of page

Palworld Domates Tohumları Nasıl Alınır?

Domates, Palworld'deki yemeklerinizde kullanabileceğiniz harika bir malzemedir. İşte onları yetiştirmek için bazı Domates Tohumlarını nasıl alabileceğiniz.Palworld'de tohum ekmeye ve tarlalar yetiştirmeye başladıkça , zamanla daha karlı tohumlar oluşturmaya başlayabileceksiniz. Aralarında en uygun maliyetli ve kullanışlı olan Domates Tohumlarını ekmeye başlamadan önce Berry Tohumları, Buğday Tohumları ve hatta Marul Tohumları ile başlayacaksınız.


Domates Tohumlarını elde edebileceğiniz birkaç farklı kaynak var ve çoğu seçenek vahşi doğada Pals'tan geliyor. Bu tohumları eklemek ve Dostlarınızın bunları günlük olarak hasat etmesini sağlamak, hem kendinizi hem de Dostlarınızı beslemek ve yeni tarifler oluşturmak için harika bir seçenek olabilir. İşte bazı Domates Tohumlarını nasıl alacağınız.


Palworld'de Domates Tohumları Nasıl Alınır?Domates Tohumları, Palworld'ün ortalarına doğru toplamaya başlayacağınız bir kaynaktır ve yalnızca birkaç farklı Dost'tan temin edilebilir . Karşılığında biraz Domates Tohumu almak için bu Dostları yakalamayı veya onları yenmeyi seçebilirsiniz. Kaynağı bırakacak tüm Pal'lar şunlardır:


  • Bronkiraz

  • Dinossom Lüks

  • Mossanda

  • Vaelet

  • Wumpo BotanDomates Tohumu düşürebilen beş Dost arasında Dinossom Lux, başka herhangi bir eşya yerine yalnızca Domates Tohumu düşüren tek kişidir . Bununla birlikte, mevcut tüm Dostlar arasında bulunması en kolay olanı, yukarıdaki iki resimde gösterilen , Muhafızların Mühürlü Diyarı'nın yakınında bulabileceğiniz Mossanda'dır .


Ayrıca hem Domates Tohumlarını hem de Bronkiraz Eti bırakabilen Bronkiraz'ı bulmanıza yardımcı olacak bir rehberimiz de var . Dinossom Lux'u aramak için yürüyüş yapmak istiyorsanız onları Kurutulmuş Çöl'ün kuzey bölgesinde bulabilirsiniz .


Envanterinizde Domates Tohumları bulunduğunda, Seviye 32'nin altındaki Teknoloji sekmesinde Domates Plantasyonunun kilidini açtığınızda bunları ekmeye başlayabilirsiniz . Toplamda 2 Teknoloji Puanına mal olacaktır . Bu seviyeye ulaşmak biraz zaman alacaktır ancak Oyuncu Seviyenizi daha hızlı yükseltmek için rehberimize göz atabilirsiniz . Domates Plantasyonu daha sonra Domates Tohumlarınızı ekmenize ve Dostlarınızın onları hasat edip yetiştirmesine izin verecektir.


Palworld'de Domates Tohumları Nasıl Kullanılır?Daha önce de belirttiğimiz gibi Domates ekiminde elbette Domates Tohumları kullanılacaktır . Peki, hasat edildikten sonra Domateslerle tam olarak ne yapabilirsiniz?


Kendi Domates Plantasyonumuzu oluşturmak için Seviye 32'ye başarılı bir şekilde ulaşmamış olsak da, domateslerin büyük olasılıkla sağlığı iyileştirebilecek ve muhtemelen Dostlarınızın bazı yeteneklerini artırabilecek yemekler yaratmak için tariflerde kullanılması muhtemeldir .


Bir Domates Plantasyonu oluşturmak için hangi malzemelerin gerekli olacağını merak ediyorsanız ihtiyacınız olan her şey burada:


  • 3x Domates Tohumları

  • 70x Tahta

  • 60x Taş

  • 5x Pal Sıvılarıİlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page