top of page

Palworld'de Polimer Nasıl Elde Edilir

Polimer, Yüksek Kaliteli Pal Yağının rafine edilmesiyle oluşturulan bir işçilik malzemesidir ve tüfekler gibi çeşitli gelişmiş öğelerin yapımında kullanılır.Polimer, Palworld'de silahlar, aletler ve yapılar gibi birçok gelişmiş öğenin yaratılmasında kullanılan bir işçilik malzemesidir . Bu hayati kaynak, oyunun ileri safhalarındaki tarifler için gereklidir ve yeterli kaynağın sağlanması zaman alabilir. Bu kaynak ilerleme için çok önemli olsa da, şu anda Polimer elde etmenin yalnızca iki yolu vardır.


Polimer , Yüksek Kaliteli Pal Yağının Palworld'de rafine edilmesiyle oluşturulur . Bu, silahlar ve Pal Teçhizatı gibi her türlü işçilik tarifi için aranan bir malzemedir. Oyuncuların Yüksek Kaliteli Pal Yağı elde etmek için güçlü Dostları yenmesi veya ele geçirmesi gerekecek. Şanslıysanız bu, bazı oyun ortası Saha Bosslarından düşebilir. Şans eseri, Polimer üretimi için gereken tek malzeme bu. Ancak kaynağı üretmeden önce birkaç adım daha atmanız gerekecektir.


Palworld'de Polimer Nasıl YapılırPolimeri üretmeden önce bir Üretim Montaj Hattı oluşturmanız gerekecektir. Bu iş istasyonunun teknolojisinin kilidi açılabilir ve oyuncu seviyesi 28 olabilir. 50 Tahta , 100 Külçe , 20 Çivi ve 10 Çimentoya ihtiyacınız olacak . Üretim Montaj Hattını yalnızca El İşçiliği olan Dostlar çalıştırabilir. Ek olarak, iş istasyonuna elektrik sağlamak için bir Güç Jeneratörünün inşa edilmesi gerekecektir.


Polimer, Üretim Montaj Hattında 2 Yüksek Kaliteli Pal Yağının rafine edilmesiyle üretilebilir . Belirtildiği gibi, Palworld'deki Digtoise gibi güçlü Dostları yenmek veya ele geçirmek , bu kaynağı elde etmenin birincil yoludur. Yüksek Kaliteli Pal Yağı düşürebilecek her Pal'ın listesini aşağıda bulabilirsiniz:


Yüksek Kaliteli Pal Yağı Kaynakları

Konum

kukla

Kanatlı Zalim'in Mühürlü Diyarı'nın kuzeydoğusundaki çölde ışınlanma noktası

Elphidra'da

1 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı

Efhidran Aqua

Surfent ve Elphidran'ın Yetiştirilmesiyle

Cesur

Marsh Adası Kilise Harabelerinin Kuzeybatısı

Digtoise

Palpagos Adaları

Rahatlatıcı

Ascetic Şelaleleri ile Yıldırım Ejderhası Zindanının Mühürlü Diyarı Arasında


Yüksek Kaliteli Pal Yağı Kaynakları

Konum

Relaxaurus Lux

Yıldırım Ejderhasının Mühürlü Diyarı

yün pop

Rayne Sendika Kulesi'nin Batısı

Meme kalıntısı

Çimenli Behemoth Tepeleri'nin Yanında Hızlı Seyahat Noktası

Quivern

2 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı

Flambelle

Rayne Sendika Kulesi'nin kuzeydoğusunda

Jormuntide Ignis

2 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı


Yüksek Kaliteli Petrol elde etmenin diğer bir yöntemi de Pals'ı avlamaktan başka bir şeyi içerir. Bir Gezgin Tüccar'ı ya bir insan yerleşiminde ya da haritada dolaşırken bulmalısınız. Oyuncular bu malzemeyi parça başına 300 altın karşılığında satın alabilirler . Şanslıysanız Jetragon'u yenerek bir damla olarak Polimer elde edebilirsiniz . Ancak bu zor bir mücadele ve oyuncuların arenaya girmeden önce hazırlıklı olmaları gerekiyor. Polimer, Palworld'de hayati bir üretim malzemesidir ve oyuncuların sağlıklı bir malzeme stoklaması gerekir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page