top of page

Palworld'de İnsanları Yakalamak İçin Nihai Kılavuz

Palworld, insanların yakalanmasını insanlık dışı olarak görse de, bu sizi bunu yapmaktan alıkoymaz ve onları yakalama süreci oldukça basittir.Palworld'de Pals'ı yakalamak oyunun doğal bir parçası olsa da oyuncular, aynı zamanda insanları yakalama yeteneğine de sahip olduklarının farkında olmayabilirler. Pal yakalamanın aksine, İnsan yakalamak oyun tarafından insanlık dışı olarak kabul edilir, bu nedenle çoğu oyuncu denemedikçe bunu yapabileceklerinin farkına bile varmayabilir.


Hem Dostları hem de insanları yakalama süreci nispeten benzerdir. Pal Küreleri , ismine rağmen, insanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli şeyleri yakalama yeteneğine sahiptir. Ancak insanların üssünüzdeki Pal'lardan farklı bir amaca hizmet edeceğini unutmamak önemlidir.


Palworld'de İnsanlar Nasıl Yakalanır ve KullanılırBir insanı yakalamak için her şeyden önce onu bulmalısınız. Neyse ki, Palworld'de Thugs , FPA Devouts ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok insan karşılaşması var . Yani elinizde bir Pal Sphere ile yakalamayı umduğunuz yere doğru yola çıkın. Bir insanı başarılı bir şekilde yakalama ihtimalinin son derece düşük olduğunu unutmayın , bu nedenle şanslı olmadığınız sürece elinizde birkaç Pal Küresine ihtiyacınız olacak.


Pals'ta olduğu gibi, şansınızı artırmanın ve ihtiyaç duyulan Pal Speres miktarını potansiyel olarak azaltmanın yolları vardır. Öncelikle insan sağlığının mümkün olduğu kadar düşük olmasını sağlayın . İkinci olarak, normal Pal Sphere'i kullanmak bunu önemli ölçüde zorlaştıracağından, daha iyi Pal Küreleri getirmeye çalışın. Note that when you successfully catch humans, Palworld will remind you that catching humans is not the game's intention, but you can still do it if you choose to.


akalandıktan sonra insanlar, Pal'ların oyuncu tabanlarında gerçekleştirdiği hizmetlerin aynısını yapamayacaktır . İnsanlar yalnızca üretim tezgahlarında çalışabilir ve tabanda çeşitli eşyalar yapabilirler. Ek olarak, üssünüzde Pals'ın yaptığı gibi onların da bir yatağa ve yiyeceğe ihtiyacı olacak. İnsanlar da grubunuza katılabilir, ancak zayıflar ve partner becerilerine sahip değiller, bu da onları neredeyse işe yaramaz hale getiriyor.


Dolayısıyla, insanları yakalamayı ve hatta yeniden adlandırmayı denemek eğlenceli olsa da, pek bir şey sunmayacaklar. İnsanlar da diğer Dostlar gibi Pal Tüccarlarına satılabilir ve farklı insanlar farklı fiyatlar sunar, ancak o zaman bile ödül gereken çabaya değmez. Bu nedenle, Pal Kürelerini ya üssünde tamamen kullanılabilecek ya da Palworld'de değerli parti üyeleri olarak hareket edebilecek güçlü Dostları yakalamak için harcamak daha iyidir .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page