top of page

Palworld'de Daha Fazla Depolama Alanının Kilidini Açma

Palworld'de maksimum Depolamayı aşmak, karakterinize birçok zayıflatma sağlayabilir, bu nedenle daha fazla taşıma kapasitesinin kilidini açmanın yollarını aramak isteyeceksiniz.Palworld'de topladığınız birçok hazine ve öğe, karakterinizin maksimum depolama alanını hızla aşabilir, bu nedenle daha fazla alanın kilidini açmanın yollarını bulmanız gerekir. Üssünüzde ve envanterinizde malzemeleri koyabileceğiniz ek yerlerin olması, bol miktarda kaynak düzenlemenize olanak tanır. Depolama alanınızı genişletmek için gereken yükseltmeleri almak için dünya çapında farklı etkinlikleri tamamlayarak seviye atlamanız gerekecek.


Farklı depolama öğeleri yalnızca seviye atlayarak Teknoloji Puanı kazandığınızda üretilebilir. Palworld'deki Teknoloji Ağaçlarında ilerlemek, aynı anda birçok farklı kaynağı tutabilen sandıkların veya diğer temel yapıların kilidini açabilir. Arkadaş yakalamak, haritanızı keşfetmek ve çeşitli görevlere katılmak, deneyim kazanmanın ve bu öğelerin mevcut olduğu daha yüksek seviyelere ilerlemenin harika yollarıdır.


Palworld'de Daha Fazla Depolama Alanı Nasıl Elde Edilir?Palworld'de daha fazla depolama alanı elde etmenin iki yolu, seviye atladığınızda Ağırlık durumunuzu iyileştirmek ve üssünüzde konteyner öğeleri oluşturmaktır . Karakterinizin, daha ağır eşyaları kaldırdığınızda aşma riskiniz daha yüksek olan belirli bir Ağırlık sınırı vardır. Kaynakları maksimum Ağırlığını aşanların hareket hızları büyük ölçüde azalır, bu da dünya çapında herhangi bir seyahatin sıkıcı hale gelmesine neden olur.


Ağırlık istatistiğinizi artırmak için Palworld'de birkaç Teknoloji Puanı harcamak , karakterinizin taşıyabileceği eşya sayısını artıracaktır. Bu, vahşi doğada bulduğunuz malzemeleri inşa ettiğiniz konteyner öğelerinde saklayabileceğiniz üssünüze daha fazla ganimet getirmenize olanak tanıyacaktır. Her depolama öğesinin yapımı çeşitli kaynaklara mal olur, dolayısıyla taşıma kapasitenizi artırmak Palworld'deki bu projeleri takip etmenize yardımcı olacaktır .


Her Depolama Öğesi Tarifi


Depolama Öğesi

Yemek tarifi

Teknik Seviyenin Kilidini Açma

# Öğe Yuvası

Tahta sandık

15 Tahta, 5 Taş

2

10

Tahta kutu

30 Tahta, 5 Taş

8

10

Ahşap Raf

40 Tahta, 2 Çivi

8

10

Ahşap Varil

30 Tahta, 5 Taş

8

8

Ahşap Varil Rafı

70 Tahta, 10 Taş

8

15

Depolama Öğesi

Yemek tarifi

Teknik Seviyenin Kilidini Açma

# Öğe Yuvası

Ahşap Duvar Rafı

20 Tahta, 5 Taş

8

2

Antik Kitaplık

40 Tahta, 2 Çivi

14

10

Antik Sandık

30 Tahta, 10 Külçe

14

10

Antik Yan Sandık

15 Tahta, 3 Çivi

14

7

Antik Gardırop

70 Tahta, 5 Çivi

14

20

Demir Duvar Rafı

15 Tahta, 10 Külçe

14

3

Depolama Öğesi

Yemek tarifi

Teknik Seviyenin Kilidini Açma

# Öğe Yuvası

Demir Raf

20 Külçe, 1 Çivi

26

15

Uzun Demir Raf

20 Külçe, 2 Çivi

26

15

Soyunma

30 Külçe, 3 Çivi

26

20

Turuncu Dolap

30 Külçe, 3 Çivi

26

20

Küçük Konteyner

20 Odun, 10 Külçe

32

10

Büyük Konteyner

100 Külçe

32

40

Bez Kaplı Konteyner

15 Tahta, 10 Külçe, 2 Kumaş

32

10

Rafine Metal Sandık

50 Tahta, 20 Çivi, 20 Rafine Külçe

39

40

Bu eşyalar üssünüzün herhangi bir yerinde yapılabilir ve maceralarınız boyunca bulduğunuz geniş eşya koleksiyonunu yönetmenin birçok yolunu sunar. Diğer oyuncuların veya akıncıların kaynaklarınızı çalmasını önlemek için sandıklar veya diğer kutular bir şifre kullanılarak kilitlenebilir. Palworld'de daha fazla depolama alanının kilidini açtığınızda , tüm değerli eşyalarınızı korumak, onları ilk etapta bulmak kadar önemlidir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page