top of page

Palworld'de Büyük Ejderha Yumurtaları Nerede Bulunur?

Devasa Ejderha Yumurtaları, Palworld'deki bazı güçlü yaratıkları yumurtadan çıkarır, ancak bu öğelerin dünyada ortaya çıktığı yerleri bulmak zor olabilir.Palworld'de Devasa Ejderha Yumurtalarını kuluçkalamak, koleksiyonunuza güçlü Ejderha türleri eklemenizi sağlar, ancak bu öğelerin nerede ortaya çıktığını bulmak zor olabilir. Bu tür Dostları yakalamayı deneyebilirken, onları vahşi doğada evcilleştirmeye çalışmak yerine onları yetiştirmek çok daha kolaydır. Oyundaki pek çok nadir malzeme, biraz da şansla belirli lokasyonlarda bulunuyor.


Ne yazık ki, Devasa Ejderha Yumurtaları Palworld'de rastgele ortaya çıkıyor , dolayısıyla bu öğe için bir alanı tekrar ziyaret edemeyeceksiniz. Devasa Yumurtalar genellikle haritanızda dağların tepelerine veya uçurumların kenarlarına yakın yüksek rakımlı yerlerde görünür . Yeni yerlere ulaştıkça onların en yüksek noktalarını araştırıp oradaki ortamda Yumurta bulup bulamayacağınıza bakmak isteyebilirsiniz.


Palworld'de Büyük Ejderha Yumurtaları Nasıl Kuluçkalanır?Devasa Ejderha Yumurtasını kuluçkalamak isteyen herkesin öncelikle üssünde bir Kuluçka Makinesi inşa etmesi gerekir. Bu yapının maliyeti 10 Paladyum Parçası , 30 Taş , 2 Antik Uygarlık Parçası ve 5 Kumaştır , ancak bu kaynakları elde etmek nispeten kolaydır. Bunun tek istisnası, Palworld'de farklı patronları yenmenin ödülü olarak aldığınız Antik Uygarlık Parçalarıdır .


Her Büyük Ejderha Yumurtasının yumurtadan çıkması iki saatlik gerçek dünya zamanını alır, ancak bu sürecin hızını birkaç yolla artırabilirsiniz. Palworld'deki Yumurta için güvenilir bir ısı kaynağı sağlamak üzere Kuluçka Makinesine Ateş tipi bir Pal atayabilirsiniz . Alternatif olarak İnkübatörü kapalı bir mekana yerleştirip,


bulunduğu binanın iç ısısını yükselterek aynı etkiyi sağlayabilirsiniz.

Devasa bir Ejderha Yumurtasından ortaya çıkabilecek yedi farklı Dost vardır : Palworld'de Azurobe , Elphidram , Relaxaurus , Relaxaurus Lux , Quivern , Jormuntide Ignis veya Jormuntide . Ortaya çıkma olasılığı yalnızca %5 olan Jormuntide Ignis hariç, her yaratığın bir Yumurtadan doğma şansı %10'dur . Listelenen her Pal'ın Ejderha tipi özellikleri, onları oyundaki en güçlü yaratıklar arasına yerleştirir.


Dragon tipinin Ice tipi saldırılara karşı belirgin bir güvenlik açığı olduğunu, dolayısıyla yenilmez olmadıklarını unutmamalısınız. Tıpkı diğer Pal'larda olduğu gibi, Palworld'deki Devasa Ejderha Yumurtalarından çıkan yaratıkların takımınızda nereye uyacağına karar vermeniz gerekecek .


Comments


bottom of page