top of page

Palworld'de Ücretsiz Jetragon Kazanma Şansınızı Kaçırmayın

Jetragon oyundaki en iyi uçan Dostlardan biri olmasına rağmen, birini yakalamak zor olmak zorunda değil. İşte birini yakalamanın kolay bir yöntemi.  • Seviye 50 Alfa Pal olan Jetragon, Palworld'deki en iyi uçan bineklerden biridir , ancak doğru strateji olmadan onu yakalamak kolay değildir.

  • Bir Reddit kullanıcısı, Jetragon'u cezbetmek ve büyük düşme hasarına neden olmak için uçurumdan düşmeyi içeren bir numara paylaştı, ancak bu her zaman işe yaramayabilir.

  • Başka bir yöntem, Jetragon'u bir Ice Pal ile dondurmak ve ona zarar vermek için bir El Bombası Fırlatıcı kullanarak onu uçurumdan itmeyi içerir, bu daha güvenilir olabilir.


Bu noktada çoğu kişi Jetragon'un Palworld'deki en iyi Dostlardan ve uçan bineklerden biri olduğunu bilse de , bu gerçeği bilmek bile birini yakalamayı kolaylaştırmıyor. Oyunun volkanik bölgelerinde Obsidian Dağı'nın yanında bulunan Seviye 50 Alfa Pal, o konuma seyahat etmek için gereken ön gerekli teçhizatı bile üretmek için yaklaşık 30 seviye gerektirecektir. Ancak oraya vardıklarında, düşük seviyeli karakterler heybetli ejderhayla yüzleşmede hâlâ zor anlar yaşayacak.


Bununla birlikte, işleri halletmenin daha kolay bir yolu vardır ve bazen bir engelin etrafından dolaşmak yerine doğrudan içinden geçmeye çalışmak, var olması gerekmeyen gereksiz sürtüşmeler yaratabilir. Görünüşe göre Jetragon'un Palworld'de ele geçirilmesi, en azından tekniği başarıyla uygulayanlara göre, bu örneğin doğru olduğu tek sefer olabilir.


Jetragon'u Doğru Stratejiyle Yakalamak Kolaydır

Gelecekte Yama YapılabilirReddit kullanıcısı u/JT_Scout_Photography, vahşi doğada bir Jetdragon'u yakalamanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Klipte, arkasına bir Pal Küresi fırlatıyorlar , ardından Jetragon'un takip etmesi için bir uçurumdan koşarak aşağı inerken büyük bir düşme hasarına neden oluyorlar. Pal, oyundaki en hızlı uçan binek olmasına rağmen, bir uçurumdan düşmek açıklanamaz bir şekilde onun hasar görmesine neden olur.


İşin püf noktası, oldukça basit görünse de aslında videoda gösterilenden daha zor olabilir. Denendiğinde, Dost'un karakteri takip etmemesi muhtemeldir, bu nedenle uçurumdan aşağıya doğru bir saldırı başlatması için yeterince yakın durmak gerekir. Birkaç deneme gerektirebilir ve düşük seviyedeki Dostlar tek atış yapabilir.


Daha güvenilir bir yöntem, Jetragon'u bir Ice Pal kullanarak dondurmak, ardından Mossanda'nın Grenadier Panda Partner Skill'i gibi bir şey kullanarak seviye 50 Alpha'yı zorla uçurumdan iterek ona zarar vermek olabilir. Her ne kadar Dost'u uçurumdan aşağı çekmek kadar ucuz olmasa da, Redditor tarafından açıklanan ilk yöntemi alamayanlar onun yerine bu yöntemi deneyebilir.


Palworld'de Jetragon Nerede Bulunur?

50. Seviye Alfa PalYine, yüksek sıcaklıklara dayanmak için gereken ısıya dayanıklı zırh ve giysiler nedeniyle bölge çoğu kişi için misafirperver değil. Gerekli teçhizatı üretemeyecek kadar düşük seviyede olanlar muhtemelen görevi Palworld'deki en iyi uçan Dostlardan birini yenebilecek kadar güçlü oldukları daha sonraki bir tarihe park etmelidirler .


19 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page