top of page

Palworld Değerli Post Nasıl Elde Edilir

Değerli Postlar, Palworld'de bir servet kazanmanın harika bir yolu olabilir. İşte bu değerli eşyayı nasıl alacağınız.Palworld'de flora ve faunadan elde edilebilecek pek çok farklı türde kaynak vardır ve bunların hepsi aynı değildir. Her zaman bulunması daha zor ve daha değerli malzemeler olacak, bu da onları ilerleme kaydetmek isteyen oyuncular tarafından daha çok aranır hale getirecek.


Kıymetli Pelt iyi ve erken bir örnek; eğer bunlardan bir koleksiyon oluşturabilirlerse oyunculara erkenden daha fazla avantaj sağlayabilecek kullanışlı bir materyal. Palworld'de Değerli Postları nasıl elde edeceğinizi ve kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olması için aşağıdaki kılavuzu referans olarak kullanın.


Palworld'de Değerli Postlar Almak


Çeşitli Dostlar yakalandıklarında veya yok edildiklerinde her zaman kaynak bırakacak olsa da Değerli Postlar çok daha zorlu bir kaynaktan gelir. Kıymetli Postu elde etmenin tek yolu, zorlu bir mücadele vaat eden göz korkutucu sağlık barlarıyla birlikte dünyayı dolaşan Dostların elit ve daha büyük çeşitleri olan Saha Bosslarını yenmektir .

Field Boss oyuncularının oyunun başlarında üstlenebileceği en kolay yer , 11. seviyedeki ve haritanın orta bölgesinde, başlangıç ​​noktasından çok da uzak olmayan bir yerde dolaşan Chillet'tir . Oyuncuların üstlenebileceği 40'tan fazla Saha Bossunun bulunduğu ve hayatta kalabilmeleri halinde sağlıklı bir Kıymetli Post kaynağı sağlayan tek bölge bu değil.Güçlü silahlar kullandığınızdan ve bu seçkin yaratıkların zayıf noktalarından yararlanabilecek Dostlarınızı yanınızda getirdiğinizden emin olun; zamanla savaşın yönetimi daha kolay hale gelecektir.


Palworld'de Değerli Postları Kullanmak


Envanterde bol miktarda Değerli Post varken, bir sonraki adım onları birincil amaçları için kullanmaktır. Bu da oyuncuların Altın Paralarla bir servet kazanmalarına yardımcı oluyor . Her Değerli Post 500 Altın Paraya satılabilir ve bir Saha Bossunu yenmenin bu postlardan birkaçını düşürme eğiliminde olduğunu göz önünde bulundurursanız, sıkı çalışmanızın karşılığında düzenli bir kazanç elde edersiniz.Oyuncular daha fazla Saha Bossunu yendikçe, para rezervlerinizi de büyütmek kolaylaşır ve gezgin bir tüccarla karşılaştığınızda , sıkıntı hissetmeden dilediğinizce alışveriş yapabilmelisiniz.


Comments


bottom of page