top of page

Palworld: Bushi Nerede Bulunur ve Yakalanır?

Çok yönlü Bushi'yi Palworld'de yakalayın. Değerli ganimetler elde edin ve heyecan verici savaşlarda güçlü Brandish Blade'i kullanın.Palworld'deki Pals, sevimliden düpedüz dehşet vericiye kadar uzanan en büyüleyici karakter tasarımlarından bazılarına sahiptir. Bu iki uç nokta arasında yaşayan böyle bir Dost, savaşta çok tehditkar olabileceğini kanıtlayabilen etkileyici Samuray görünümlü bir yaratık olan Bushi'dir.


Bu Ateş Elementi Pal, çeşitli görevlerde kullanılabildiği için olağanüstü bir işçi olarak da öne çıkıyor. Bu kalite, Bushi'yi Palworld oyuncuları arasında oldukça çekici kılıyor . Aşağıdaki kılavuz, istatistikleri, konumu ve onu kolaylıkla yakalama stratejileri de dahil olmak üzere bu Dost'un tüm yönlerini kapsamlı bir şekilde kapsamaktadır.


Bushi'yi Nerede Bulabilirim?Bushi'yi bulmak, onun nerede olduğunu bilmeyenler için zorlayıcı olabilir. Bu özel Pal yalnızca iki belirli yerde bulunur. İlk nokta, Palworld topluluğu içinde Volkanik Ada olarak da bilinen Obsidian Dağı'nın güney bölgesidir . İkinci konum, dünya haritasının kuzeydoğu kısmında yer alan 3 No'lu Yaban Hayatı Koruma Alanı'dır ; oyunda oldukça zorlu bir sığınaktır.


Bushi Nasıl Yakalanır?Bushi, müthiş karakter tasarımının hakkını veriyor çünkü onu yakalamak oldukça zor olabilir. Bir Ateş Elementi Dostu olarak buna karşı koymak için Su Elementi Dostlarının kullanılması gerekir. Uygun seçenekler arasında Jormuntide , Azurobe veya Elphidran Aqua bulunur . Su Dostları Palpagos Adası'nın birçok yerinde bulunabilir.


HP'si yeterince düştüğünde Dostlarınızın Bushi'ye yönelik saldırılarını iptal ettiğinizden emin olun; aksi halde yanlışlıkla onu öldüreceksiniz. Başarı şansınızı arttırmak için Mega veya Giga Küreleri getirin . Daha düşük seviyeli Kürelerle idare edebilirsiniz, ancak bunlardan önemli miktarda kullanmaya hazırlıklı olun, bu da değerinden daha fazla sorun yaratabilir.


Bushi'nin İstatistikleri ve Becerileri


Bushi, çekici Samuray tasarımından çok daha fazlasıdır. Etkileyici Pal, her işte ustadır, çok çeşitli beceriler sunar ve kullanımında son derece dinamik olmanızı sağlar. Aşağıdaki İşe Uygunluk becerilerine sahiptir:


Kindling Seviye 2

Elişi Seviye 1

Taşıma Seviyesi 2

Odunculuk Seviye 3

Toplama Seviyesi 1


Bushi'nin yenildiğinde düşürebileceği olası ganimetler Kemik ve Külçe'dir, yani onu ele geçirmek, onu ganimet için öldürmekten daha avantajlıdır. Ek olarak Bushi, savaşta son derece yararlı bir yetenek olan Ortak Yeteneği "Brandish Blade"e de sahiptir. Etkinleştirildiğinde, güçlü bir Iaigiri saldırısıyla düşmanları otomatik olarak hedefler .


Bushi'nin Aktif Becerileri


Beceri Adı

Seviye Gereksinimi

Bekleme Süresi

Güç

Ignis Patlaması

Seviye 1

2'ler

30

Rüzgar Kesici

Seviye 7

2'ler

30

Saçağı Kesici

Seviye 15

10'lar

55

Üzgünüm

Seviye 22

9'lar

65

Ignis Nefesi

Seviye 30

15'ler

70

Şimşek çarpması

Seviye 40

40'lar

120

Ateş Öfkesi

Seviye 50

40'lar

120


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments