top of page

Palworld Blazamut Nasıl Yakalanır ve Üretilir

Blazamut, Palworld'de son derece güçlü bir Ateş tipi Dosttur. Bu kısa kılavuzdan Blazamut'u yetiştirmenin en iyi yolunu öğrenin.Palworld , Pals adı verilen benzersiz Pokemon benzeri yaratıkları yakalamak ve onların özel yeteneklerini güçlü üsler oluşturmak ve savaşta rekabet avantajı kazanmak için kullanmaklailgilidirBu Pal'ların çoğunu Palworld'de yakalamak kolay olsa da , bazıları oldukça nadirdir .


Blazamut, Fire Ball, Ignis Rage ve Rock Lance gibi kesinlikle ölümcül saldırılara sahip nadir bir Ateş elementi Dostudur . Oyuncuların güçlerini kullanabilmeleri için Blazamut'u yakalamaları gerekecek. Haritanın volkanik bölgelerine girecek kadar cesurlarsa oyuncular Blazamut'u ele geçirme şansına sahip olabilirler. Alternatif olarak, daha kolay bir seçenek de, oyuncular Yetiştirme Çiftliğini inşa eder etmez Blazamut'u yetiştirmektir.


Blazamut Nasıl Üretilir?


Yetiştirme, oyunda Dost edinmenin oldukça kolay bir yoludur. Pal'ların, doğru şekilde yetiştirildikleri takdirde Yumurta üreten üreme kombinasyonları vardır. Oyuncular bu yumurtaları kuluçkalayarak istedikleri Pal'ı kolaylıkla elde edebilirler. Blazamut örneğinde iki farklı üreyen çift vardır.


  • Çift 1: Blazamut X Blazamut

  • Çift 2: Blazamut X Suzaku Aqua


Blazamut Nasıl Bulunur ve Yakalanır?


Blazamut açık dünyada birçok yerde bulunur. İlk konum haritanın volkanik bölgesindeki Kavurucu Maden Milidir . İkinci konum, haritanın kuzeydoğu ucundaki 3 No'lu Yaban Hayatı Koruma Alanı'nı içerir. Gezici bir Dost olduğundan, onunla karşılaşmak için bu alanları iyice keşfedin.


Yeri belirlendikten sonra, önce onu yenin ve bir Pal Küresi kullanarak ele geçirin. Element avantajından yararlanın ve Penking veya Relaxaurus gibi Su Elementi Dostlarını getirin çünkü Palworld'de su ateşi yener. Savaş sırasında onu öldürmediğinizden emin olun çünkü ölü Dostların hiçbir faydası yoktur.


Suzaku Aqua Nasıl Gidilir?Ne yazık ki Suzaku Aqua haritada mevcut değil; bu da onu yetiştirmeniz gerektiği anlamına geliyor. Suzaku ve Jormuntide'yi içeren tek bir üreme çifti vardır . Bu nedenle Blazamut X Suzaku Aqua çiftini kullanmak ek zorluk anlamına gelir ve bundan kaçınıp diğer kombinasyonu kullanma seçeneğiniz vardır.


Blazamut'un Yetiştirilmesi


Karşı cinsten iki Blazamut'a sahip olduğunuzda, artık yumurtayı almak için tek yapmanız gereken onları çiftleştirmek. Çiftleştirme, her iki Arkadaşı da Yetiştirme Çiftliğine yerleştirerek ve ardından Kek sağlayarak yapılabilir . Daha sonra yumurtayı alın ve çatlamasını bekleyin. Kuluçka sürecini hızlandırmak için oyuncular yeni Dostlarını mümkün olan en kısa sürede almak için Yumurta Kuluçka Makinesini kullanabilirler.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page