top of page

Palworld Blazamut Nasıl Bulunur (& Üretilir)

Blazamut'u Palworld'de yakalamak ve üremek daha da zordur, ancak aramaya istekli olanlar için bulunabileceği iki özel yer vardır.Blazamut, Palworld'de bulunması zor ve üremesi daha da zor olabilen Ateş tipi bir Dosttur. Bununla birlikte, biraz gezinmek isteyenler için Blazamut'un, değerli ödüllere sahip bir Alfa Boss olarak bile tespit edilebileceği birkaç belirli yer var.


Oyuncuların Blazamut'u yakalamanın yanı sıra üreme seçeneği de var. Ancak Blazamut onu üretmek için gerekli bir ebeveyn olduğundan, zaten bir tane yakalamadıysanız bu bir seçenek olmayacaktır . Bir erkek ve bir dişi ebeveyne ihtiyaç duymanın getirdiği zorlukla birlikte, bu, oyuncuların üreme seçeneğine sahip olmadan önce muhtemelen birkaç tane yakalaması gerekeceği anlamına geliyor.


Palworld'de Blazamut Nerede Bulunur?Blazamut gezici bir Dost, yani oyuncular onunla Palworld'ün açık dünyasında karşılaşabilirler . Ancak araştırılacak pek çok alanı olan diğer Dostlardan farklı olarak Blazamut yalnızca iki belirli yerde ortaya çıkar. İlk konum , Yanardağın Ayaklarının ışınlanma konumunun güneybatısında bulunabilen Kavurucu Maden Şaftıdır . Bir grup Blazamut'u ve Efsanevi Saldırı Tüfeği Şemasını düşüren Seviye 49 Alfa Boss Blazamut'u bulmak için içeri girin.


Blazamut'u arayabileceğiniz diğer yer ise Palworld haritasının en Kuzey Doğu tarafında bulunan 3 Nolu Yaban Hayatı Koruma Alanı'dır . Ne yazık ki, Palworld'de henüz uçan bir binek edinmediyseniz , bölgeye ulaşmak için gerekli olduğundan bu bölge yasak olacaktır. Blazamut'u nerede yakalarsanız yakalayın, süreci sizin için kolaylaştırmak için uygun Pal Kürelerini getirdiğinizden emin olun.


Blazamut Nasıl Üretilir?


Son olarak, üreme söz konusu olduğunda, ilk Blazamut'larını elde etmek isteyen oyunculara yardımcı olmayacaktır. Ancak halihazırda bir Blazamut yakaladıysanız ancak daha fazlasını üretmek istiyorsanız bu süreçten faydalanabilirsiniz. Yalnızca iki üreme kombinasyonu Blazamut üretebilir ve her iki kombinasyon için de bir Blazamut gerekli olacaktır. Üreme aynı zamanda hem bir erkeğe hem de bir dişiye ihtiyaç duyduğundan bu Palworld'deki bu Pal'ın üreme sürecini daha da zorlaştırabilir.


Dostum Ebeveyn 1

Dostum Ebeveyn 2

Blazamut

Blazamut

Blazamut

Suzaku Su


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page