top of page

Palworld: Arkadaşlara Yeni Beceriler Nasıl Öğretilir?

Palworld'deki her Pal, farklı bir beceri seti ile birlikte gelir ve oyuncular, onlara yeni bir beceri öğretmek için iki yöntemi kullanabilir.Palworld, oyuncuların yolculuklarına tek bir hedefle başladıkları açık dünya bir RPG'dir ; Pals'ı yakalamak . Söylemeye gerek yok, oyuncular çeşitli Pals koleksiyonlarına sahip olduklarında ev içi ve savaşla ilgili görevleri etkili ve verimli bir şekilde yerine getirebilirler. Bu nedenle geniş bir beceri yelpazesine sahip bir Pal'a sahip olmak her oyuncunun hayal ettiği bir şeydir.


Palworld'deki çoğu Dost farklı becerilerle donatılmıştır. Peki Pals'a yeni beceriler öğretmenin mümkün olduğunu biliyor musunuz? Evet, doğru duydun. Oyuncular, basit bir prosedürü izleyerek, Arkadaşlarına çok yönlü olmalarını sağlayacak yeni becerileri etkili bir şekilde öğretmeye başlayabilirler. Aşağıdaki makale her şeyi ortaya çıkaracaktır.


Palworld'de Pal Becerisi TürleriOyundaki her arkadaş farklı becerilerle birlikte gelir. Tipik olarak bu beceriler üç kategoriye ayrılır.


  • Aktif Beceriler.

  • Pasif Beceriler.

  • Ortak Becerileri.


Ancak oyuncular, arkadaşlarına yeni Pasif veya Ortak becerileri öğretemezler çünkü bunlar sabit özelliklerdir ve değiştirilemez. Bununla birlikte oyuncular Pals ile çalışabilir ve aktif becerilerini geliştirebilirler.


Pal'ın aktif becerileri, dövüş sırasında kullandığı hareketlerdir. Ayrıca, bu beceriler Element türüne göre değişir, ancak bir Dost herhangi bir Element türünde yeni aktif beceriler öğrenebilir. Örneğin oyuncular, Ateş elementinin baskın olduğu bir Arkadaşa Elektrik elementi tipi aktif becerileri öğretmek isterlerse bunu yapabilirler.


Arkadaşlarına Yeni Beceriler ÖğretmeOyuncuların Dostlarına yeni beceriler öğretmeleri için bunu yapmanın iki yolu vardır:


Seviye atlamak.

Beceri Meyveleri.


Beceri Meyveleri, oyuncuların arkadaşlarına yeni beceriler öğretmek için verebilecekleri yenilebilir yiyeceklerdir. Her Beceri Meyvesinin belirli bir Element türü vardır; bu, bir oyuncunun arkadaşlarına öğretmek istediği aktif becerinin yalnızca belirli bir beceri meyvesi aracılığıyla yapılabileceği anlamına gelir.


Bunu kolaylaştırmak için Ateş Beceri Meyvesini düşünün. Bu tür Beceri Meyveleri bir arkadaşınıza Parıltı Fırtınası yeteneğini öğretebilir. Öte yandan, Elektrik Beceri Meyvesi bir arkadaşınıza Etiketli Lazer veya Plazma Kasırgası yeteneğini öğretebilir.


Beceri Meyveleri üç şekilde elde edilebilir. Oyuncular bunları tüccarlardan satın alabilir veya yerde rastgele veya sandıklardan bulabilirler. Son olarak oyundaki en güvenilir yöntem olarak kabul edilen Skill Fruit ağaçlarından da elde edebilirler.


Palworld'de Seviye Atlamak


Bir oyuncunun arkadaşı oyunda onunla birlikte ilerledikçe ve kaynakları toplama, başarılı bir şekilde yağmalama, patronları yenme gibi çeşitli hedefleri tamamladıkça deneyim kazanır. Buna karşılık, dosta yeni bir beceri öğretir. Bu deneyim kazanma ve yeni beceriler ve yetenekler edinme sürecine Palworld'de Seviye Atlama adı verilir .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page