top of page

Palworld: Arkadaşlarınızı Nasıl Sevebilirsiniz?

Oyuncu Palworld'de arkadaşlarını bu şekilde sevebilir.

Palworld , şu anda Xbox ve PC'de mevcut olan ve interneti kasıp kavuran yepyeni bir oyundur. Bu popüler oyun, pek çok sevilen oyundan öğeler alıp bunları bir araya getirerek çoğu oyuncunun yaşamaktan keyif alacağı benzersiz bir deneyim yarattı.

Palworld'ün en iyi yanı elbette Pals'tır. Bu Pokemon benzeri yaratıklar her şekil ve biçimde karşımıza çıkıyor ve oyuncunun bilmediği bir şey de artık resmi olarak arkadaşlarını sevebilecekleri. Sadece sevimli değil, aynı zamanda oyunda da iyi bir kullanıma sahip.


Arkadaşlarınızı Sevebilir misiniz?


Palworld oyununun pek çok hayranı bunun farkında olmayabilir ama evet, arkadaşlarınızı sevmeniz ve onlara bu şekilde sevgi göstermeniz mümkün.


Arkadaşlarınızı Nasıl Sevebilirsiniz?


Bir arkadaşınızı sevmek çok basittir. Öncelikle oyuncunun kendi grubundan bir Arkadaşı veya üssünde çalışan bir Arkadaşı olması gerekir. Oyuncu daha sonra Arkadaş'a yaklaşmalı ve sevişme seçeneğini gösteren bir menü açmalıdır.

Bu menü, PC için klavyedeki 4 tuşuna basılarak veya Xbox'ta oynarken sağ analog çubuğa basılarak açılabilir. Bu menü açıldığında ve oyuncu bir Arkadaşın yanına geldiğinde, Arkadaşı Beslemek veya ona komut vermek gibi diğer seçeneklerin yanında Arkadaşı evcilleştirme seçeneği de kullanılabilir hale gelir.

Bu menü aynı zamanda sevişmenin dışında pek çok şey için de yararlı olabilir, bu nedenle oyuncu bunu ileride kullanmak üzere kesinlikle aklında tutmalıdır.


Bir Arkadaşı Sevmek Herhangi Bir İşe Yarar mı?

Oyuncuların arkadaşlarını sevmelerinin ana nedeni, Dostların sevimli yaratıklar olmasıdır. Yaratıklar oyuncuyu büyük bir gülümsemeyle ödüllendirecek ve birçok oyuncu bunu iç açıcı bulacaktır. Bunun ötesinde, oyuncular bu özelliğin daha iyi bir kullanımını bulamayabilirler.

Ancak sevişmenin gerçekten başka bir kullanımı daha var, o da Dostunuzun akıl sağlığını arttırmaktır. Her vuruşta Dost'un akıl sağlığı 1 birim artacaktır. Bu, Dost'un akıl sağlığını yükseltmenin en etkili yolu değildir , ama yine de önemlidir.

Bir Dost'un akıl sağlığını artırmak çok önemlidir, çünkü akıl sağlığı düşük olduğunda bu yaratıklar depresyon gibi olumsuz durum etkileri geliştirecek ve genel olarak daha az faydalı olacaktır.

Palworld artık PC ve Xbox'ta oynanabiliyor.2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page