top of page

Palworld Altın Sandıklar Nerede Bulunur?

Bu kılavuzda, Altın Anahtarlarınızı kullanarak değerli ödüller alabilmeniz için Palworld'de Altın Sandıklar bulmanıza yardımcı olacağız.Palworld'de ilerleyerek birçok şey bulabilirsiniz ve bunlardan en ilgi çekici olanı muhtemelen sandıklar olacaktır. Bazıları hemen açılabilen farklı türde sandıklarla karşılaşacaksınız. Ancak diğerleri bir anahtar gerektirir. Elbette bunların en nadir olanı Altın Sandıklar olacaktır.


Yüksek seviyedeki bazı deneyimli oyuncular bile, halihazırda epeyce Altın Anahtar biriktirmiş olmalarına rağmen bu sandıkları bulmakta zorluk çekiyorlar. Bütün bunlar onların özel konumlarından kaynaklanmaktadır. Palworld'de Altın Sandıkları nerede bulacağınız burada .


Palworld: Altın Sandıklar Nasıl Bulunur?Altın Sandıkların ortaya çıktığı yer belirlidir. Yeni başlayan biri olarak oraya gitmeye hazır olmanız pek mümkün değildir. Bu konum, karla, buzla ve her fırsatta sizi kovalayacak tehlikelerle dolu Absoulte Zero Ülkesi'dir. Bu konum kuzeyde bulunabilir ve haritada beyaz renkle işaretlenmiştir. Nasıl göründüğünü görmek için yukarıdaki ekran görüntüsüne bakın.


Burada Altın Sandıkların ortaya çıkma şansı çok daha yüksektir, bu nedenle bölgeyi dikkatlice araştırırsanız en azından birkaç tane bulacaksınız. Sandıkların yeniden doğması için bir süre bekleyebilirsiniz ancak Altın Sandıkların Mutlak Sıfır Ülkesindeki kesin yerleri RNG'ye bağlıdır.


Absoulte Zero Ülkesine gitmeden önce soğuktan korunduğunuzdan emin olun. Soğuğa dayanıklı iyi bir zırh oluşturun; tercihen iki veya üç parça. Oldukça uzun süre aynı yerde kalabilirsiniz ve zırhın çabuk kırıldığı bilinmektedir.


Bir Yakalama Silahı getirseniz bile buzlu zirveleri kendi başınıza aşmak uzun ve zorlu bir yolculuk olacak . Bu nedenle Jetragon veya en azından Beakon gibi daha iyi dayanıklılık ve hıza sahip uçan bir Pal almanız gerekecektir .


Getirmeniz gereken en önemli şey Altın Anahtarlardır. Bakır ve Gümüş Anahtarların aksine , Altın Anahtarları Dostlarınızı öldürerek, yakalayarak veya sandıklardan ganimet olarak alamazsınız . Bunun yerine, Dost satan bir NPC tüccarı olan Kara Pazarcıyı yenmeniz gerekecek . Dünya çapında bu pazarlamacılardan birkaçı var ve hepsi 40. seviyede. Onlarla savaşmaya karar verirseniz zorlu bir mücadeleye hazır olun.


Son olarak tüm bu ipuçlarını uyguladıktan sonra Altın Sandık arayışına girebilirsiniz. Her ne kadar bunlar ganimet içeren en iyi sandıklar olsa da, bunlardan aldığınız eşyalar sanıldığı kadar değerli değil ama yine de envanterinizde Altın Anahtar taşımaktan daha iyidir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page