top of page

Palworld Alpha Boss Bushi'yi Nasıl Yenebilirsiniz?

Bu hızlı ateşli düşmana dikkat edin. Yeteneklerinin ve ödüllerinin tam bir dökümüyle Alpha Boss Bushi ile nasıl başa çıkacağınızı burada bulabilirsiniz.İçerideki samurayları devirmek amacıyla kendinizi Kılıç Ustasının Mühürlü Diyarına girerken buldunuz. Palworld'de çok sayıda çetin boss savaşında zafer kazandıktan sonra , şu ana kadar karşılaştığınız her şeyi aşan eşi benzeri görülmemiş bir karşılaşmaya kendinizi hazırlayın. Alpha Boss Bushi, kılıç sanatlarında keskin bir yeteneğe sahip, hızlı ve zarif bir patrondur.


Bir kılıç ustası olan bu boss, şimdiye kadar seyahatlerinizde görmediğiniz bir hızla saldıracak. Bu kutsal kılıç ustasını yenmek için tüm hareketlerini, zayıf noktalarını ve bu samurayı alt etme yöntemlerini gözden geçireceğiz.


Alpha Boss Bushi'yi Nerede Bulabilirim?Alpha Boss Bushi, Palworld'de Sealed Realm of the Swordmaster adlı zindanda yer almaktadır . Zindanın tam koordinatları -116, -491'dir.


Alpha Boss Bushi yenildikten bir saat sonra yeniden doğar ve zindanın girişinde bir yeniden doğma zamanlayıcısı bulunur.


Alpha Boss Bushi: HareketlerAlpha Boss Bushi , bu boss karşılaşması sırasında dört farklı hareket kullanacak :Adı Taşı

Güç

Öğe

Tanım

Sakin ol

gnis Patlaması

30

Ateş

Doğrudan bir düşmana ateş topu fırlatır .

2 saniye

Rüzgar Kesici

30

Çimen

Doğrudan düşmana doğru uçan yüksek hızlı bir rüzgar bıçağı ateşler .

2 saniye

Saçağı Kesici

55

buz

Hilal şeklinde bir buz bıçağı oluşturur ve onu ileri fırlatır .

10 saniye

Üzgünüm

65

Ateş

Bushi'nin özel yeteneği. Kılıcı tuttuktan sonra anında düşmanın önünde belirir ve Ultra hızlı bir kılıç çekme saldırısı başlatır .

9 Saniye

Alpha Boss Bushi arenasında, bir çanta dolusu numaraya sahip zorlu bir düşmanla karşılaşacaksınız ve onların herhangi bir hareketi yenilginize yol açabilir . Her hamleye karşı koymak ve güvenilir ekibinizle birlikte zafere ulaşmak için birkaç etkili stratejiyi burada bulabilirsiniz.


Hareket: Ignis PatlamasıIgnis Blast, Alpha Boss Bushi'nin size veya Dostunuza ateş edeceği bir mermidir ve hafif bir güdüm özelliğine sahiptir . Daha yakın mesafelerde bundan kaçınmak neredeyse imkansızdır . Eğer bu çarparsa, sizi veya Dostunuzu yakma şansı da vardır.


Hareket: Rüzgar KesiciAlpha Boss Bushi bu hareketi kullandığında, geniş bir buz kemeri yaratacak ve bu, yaratıldığı yerin tam ilerisinde bir yolda ilerleyecektir .


Bu yay boyutundan dolayı yavaş gibi görünse de gücünü hafife almayın. Bu hareketin başarılı bir vuruşu, hedefi birkaç saniyeliğine dondurabilir ve herhangi bir eylemde bulunamamasına neden olabilir.


Hareket: IaigiriIaigiri bu mücadeleyi en zor hale getiren hamledir. Iaigiri'nin başlangıç ​​animasyonu , Alpha Boss Bushi'nin kullandığı diğer üç hareketle aynıdır ; ancak bu bittiğinde, Alpha Boss Bushi doğrudan önünüzde belirecek ve kılıcıyla size saldıracak.Alpha Boss Bushi Nasıl Yenilir?Alpha Boss Bushi, yüksek saldırı statüsüne sahip bir Ateş Elementi Dostudur . Ancak şaşırtıcı derecede düşük bir savunmayla birlikte gelir .


Alpha Boss Bushi'nin imza hamlesini başlatacağı menzili aklınızda bulundurun , Iaigiri . Eğer patrona yeterince yakın durursan, asla Iaigiri'yi kullanma şansına sahip olmayacak.


Bu boss dövüşüne girişmeden önce sizin ve Dostlarınızın stat artırıcı yiyecekler yemeniz tavsiye edilir .


Üstelik bir Ateş Elementi Dostu olarak Su Elementi hareketlerine karşı zayıftır.


Alpha Boss Bushi ile dövüşmek için grubunuza ekleyebileceğiniz en iyi Dostlar, Su ve Ejderha Elementi Azurobe, Ejderha ve Su Elementi Relaxaurus ve Su Elementi Surfent'tir.


Su Elementi saldırıları, Alpha Boss Bushi'yi önemli ölçüde yaralayabilir ve aynı zamanda baş edilmesi en zor iki hareket olan Iaigiri ve Ignis Blast'a karşı da direnç gösterebilir .


Alpha Boss Bushi Ödülleri Nelerdir?Alpha Boss Bushi'yi yenmeyi başarırsanız aşağıdaki ödüllerle ayrılacaksınız :


Antik Uygarlık Parçaları

Kemik

Külçe

Değerli Bağırsaklar


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page