top of page

Palworld Aşırı Açlık Nasıl Tedavi Edilir

Doyumsuz bir hastalık olan Overfull'un açlığı etkilediği Palworld'de Dostlarınızı akıllıca yönetin. Tıbbi malzemeleri işleyerek veya yağmalayarak iyileştirin.Palworld'ün oyun mekaniği , özellikle Pals sistemlerinin karmaşıklığı göz önüne alındığında, ilk izlenimlerin ötesine geçiyor. Bunlar yalnızca yakalanıp sonsuza kadar çalışılacak nesneler değil. Dikkatli bir şekilde yönetilmeleri gerekir, aksi takdirde tüm üssünüzün başarısı durma noktasına gelebilir.


Palworld, oyuncuları Pals'la ilgilenmeye, onların ihtiyaçlarını, isteklerini ve endişelerini anlamaya teşvik eder. Yakalanan bu varlıklar hem fiziksel hem de zihinsel rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabilir. Böyle bir rahatsızlık gizemli Overfull'dur. Aşağıdaki kılavuz bu konuda bilmeniz gereken her şeyi ayrıntılarıyla anlatmaktadır.


Aşırı Dolu nedir?


Hiç kimse Palworld'deki Dostların çalışkan olmadığına itiraz edemez . Ancak her çalışan gibi onların da sevgiye ve ilgiye ihtiyaçları var. Depresyon yaşamalarına ya da kırık yaşamalarına rağmen çoğu, verimleri azalsa da isteklerinizi yerine getirmeye istekli olmaya devam ediyor. Arkadaşlar çeşitli rahatsızlıklardan muzdarip olabilir; bunlardan biri Aşırı Doluluk olarak bilinen durumdur .Bir Arkadaş Aşırı Doluluk rahatsızlığından muzdarip olabilir ve onu bir yemek makinesine dönüştürebilir. Oyun Aşırı Dolu'yu "Doyumsuz" olarak tanımlıyor ve rahatsız olan Pal'ın açlık ölçerinin hızla azalacağını belirtiyor, bu da Pal'in özenle çalışmasını sağlamak için daha fazla yiyeceğe ihtiyaç duyacağınız anlamına geliyor. Bu rahatsızlığın ilginç yanı, rastgele ortaya çıkabilmesi ve bunu önlemenin görünürde bir yolu olmamasıdır. Neyse ki kolayca tedavi edilebilir.


Palworld'de Aşırı Açlık Nasıl Tedavi EdilirHangi adımları atmanız gerektiğini öğrendikten sonra Overfull'u iyileştirmek zor değildir. Tek yapmanız gereken, rahatsızlıktan muzdarip Dostunuza Düşük Kaliteli Tıbbi Malzemeler yedirmek . Ancak bunu yapmadan önce bu malzemeleri nasıl üreteceğinizi öğrenmelisiniz. Bahsedilen tıbbi eşyalar, Seviye 12'ye ulaştığınızda Teknoloji Ağacı aracılığıyla erişilebilen Ortaçağ Tıp Tezgahı kullanılarak üretilebilir .


Ortaçağ Tıp Tezgahının kilidini açtıktan sonra bir sonraki hedefiniz Düşük Kaliteli Tıbbi Malzemeler üretmek için gerekli kaynakları toplamaktır. Bu kaynaklar şunları içerir:


5x Kırmızı Meyveler

2x Boynuz


Kırmızı Meyveler biraz keşifle kolayca elde edilebilir. Küçük kırmızı meyveler taşıyan çalıları arayın ve toplayın. Boynuzlar Arsox, Caprity, Eikthyrdeer gibi Dostlardan yağmalanabilir veya gezgin tüccardan 300 Altın Para gibi mütevazı bir fiyata satın alınabilir.


Gerekli kaynaklara sahip olduğunuzda çalışma tezgahına dönün ve tıbbi malzemeleri hazırlayın. Kaynak toplama ve işleme zahmetinden geçmek istemiyorsanız şanslısınız. Düşük Kaliteli Tıbbi Malzemeler ayrıca Lifmunk , Vaelet ve Flopie gibi belirli Dostlardan da yağmalanabilir . Çalışkan çalışanlarınızın Aşırı Doluluk hastalığından uzun süre acı çekmeyeceğinden emin olmak için bu Dostları takip edin ve istediğiniz tıbbi malzemeleri stoklayın.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page