top of page

Palworld Çiftlik Nasıl Yapılır

Her şeyi yakalamayı denedin mi?Palworld'de seviye atladığınızda , Teknoloji sekmesinde vahşi doğada hayatta kalmak için inşa edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz daha fazla öğenin kilidini açarsınız. Bu öğeler yeni araçlar, yapılar, mobilyalar ve daha fazlasını yaratmanıza olanak tanıyacak. Ancak seviye atlamak zaman alır ve deneyim kazanmanın en iyi yollarını bilmeden bu süreç daha da uzun sürebilir.


Hizmetinizde olan tüm farklı Dostlar ve araçlarla, dünyada kaybolmak ve seviye atlamayı unutmak kolaydır. Ancak eninde sonunda kendinizi korumak için daha üst düzey Teknoloji katmanlarına ihtiyacınız olacak. Hızlı bir şekilde seviye atlamak hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Aynı Dostları Toplayın


Aynı Dostları tekrar tekrar yakalamak size bir bonus kazandıracak! Bonus deneyimi kazanmak için her Dost'tan on tane yakalamanız gerekecek , ancak bu, seviye atlamanın açık ara en hızlı yoludur .


Bu zaman alacaktır ve birçok Pal Küresi alacaktır, ancak bu, en fazla ödülle seviye atlamanın açık ara en etkili yoludur . Ek olarak, Palbox'ınızda tüccarlara satabileceğiniz veya kaynak olarak kullanabileceğiniz ekstra Dostlarınız olacak .


Dövüş Dostları


Ayrıca deneyim kazanmak için Pal'larla savaşabilirsiniz . Bu, sahada o kadar etkili olmasa da, yine de daha fazla deneyim kazanmanın bir yoludur.


Bunun istisnası, zindanların ve boss dövüşlerinin daha fazla deneyim kazandırmasıdır. Bu patronları yakalarsanız veya öldürürseniz, seviye atlamanıza yardımcı olacak önemli miktarda deneyim kazanacaksınız.


Kaynakları Toplayın ve Üssünüzde Çalışmak


Deneyim kazanmanın ve seviye atlamanın hızlı bir yolu olmasa da , kaynak toplamak ve üssünüzde çalışmak deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır. Üssünüzde inşaatlar, yemek pişirme ve kaynak toplama üzerinde ne kadar uzun süre çalışırsanız o kadar fazla deneyim kazanırsınız.


Bu, maceralarınıza hazırlanırken daha fazla deneyim kazanmanın pasif bir yoludur. Odun kesmekten kaya ve paldiyum çıkarmaya , yemek pişirmeye ve üssünüzün etrafında eşyalar inşa etmeye kadar, evinizi iyileştirmeye çalışarak deneyim kazanabilirsiniz .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page