top of page

Palia Mayıs 2024 İçin Yeni Güncelleme Yayınlıyor

Palia geliştiricisi Singularity 6, oyunun "Hazırlanmış Konfor Güncellemesi" olarak da bilinen 0.180 güncellemesinin ay sonundan önce yayınlanacağını açıkladı. Bu yeni Palia güncellemesi, topluluk simülasyon oyununa yeni konut seçenekleri, sohbet balonları ve çok daha fazlasını içeren birçok yeni özellik getiriyor.

Singularity 6'nın Palia'sı Unreal Engine'de geliştirildi ve benzersiz bir yüksek fantezi dünyasında geçiyor. Palia oyuncuları bu canlı dünyayı arkadaşlarıyla birlikte keşfedebilir, birlikte balık tutabilir ve çiftçilik yapabilir, yeni evlerini inşa edebilir ve eski bir insan uygarlığı hakkındaki gizemleri çözebilir. Oyun hala açık beta aşamasında olmasına ve pek çok içerik güncellemesinin gelmesine rağmen Palia, geçtiğimiz Aralık ayında Nintendo Switch sürümünü aldı ve Steam sürümü de bu yıl 25 Mart'ta piyasaya sürüldü. Şu anda Palia geliştiricileri, oyunun devam eden sorunlarını düzeltmek ve şu anda mevcut olan özellikleri geliştirmek için 1.0 sürümünün yayınlanması üzerinde çalışıyor ve geri bildirim topluyor.


Resmi Palia Twitter hesabı, 0.180 güncellemesi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı ve yeni güncellemenin 28 Mayıs'ta geleceğini açıkladı. Yeni güncelleme, yeni konut seçenekleri, yapı taşları, patikalar ve yürüyüş yolları sunarak oyunculara evleri için daha fazla kişiselleştirme özelliği sunacak. boşluklar. Oyuncular ayrıca Palia dünyasındaki hayranların favorisi NPC'lerin hayatlarını daha derinlemesine inceleyen daha fazla Dostluk seviyesi 5 görevi bekleyebilirler . Oyuncular bu görevleri belirli Palia sakinlerine hediyeler vererek açabilirler . Üstelik 0.180 güncellemesi, arkadaşların birlikte eğlenebileceği sohbet balonları ve Karaborsa Hotpot'u da getiriyor.


Palia Güncellemesi 0.180 Yeni İçerik ve Özellikler Ekliyor  • 28 Mayıs'ta Başlıyor

  • İçerir:

  • Yeni konut seçenekleri

  • Yapı taşları

  • Yollar ve yürüyüş yolları

  • Arkadaşlık seviyesi 5 görevleri

  • Sohbet baloncukları

  • Karaborsa Hotpot

  • Ekonomi değişiklikleri

  • Yeni Premium Mağaza öğeleri


Tanıtım fragmanında gösterildiği gibi Palia, Premium Mağaza'da evcil hayvanlar ve alet görünümleri de dahil olmak üzere yeni öğeler alacak. Oyunun resmi Steam sayfası ayrıca Palia güncellemesi 0.180 için yama notlarının 28 Mayıs'ta nelerin değiştirileceği veya ekleneceğine dair ayrıntılı ayrıntılarla birlikte yakında yayınlanacağını doğruluyor. Singularity 6 şu ana kadar Palia'nın oyun içi ekonomisinin artacağını doğruladı. Böylece oyuncular Altın ve Şöhret sınırlarının yükseltilmesini bekleyebilirler. Bu değişiklik aynı zamanda gelecekte daha iyi bir yaşam kalitesi için ödül ve kaynak düşüşlerinin iyileştirileceği anlamına da geliyor. Nisan 2024'teki Palia güncellemesi ve sonraki düzeltmeden alınan geri bildirimlere göre 0.180 Güncellemesinin daha fazla iyileştirme yapması bekleniyor .

Palia güncellemesi 0.180, oyunun bugüne kadarki en büyük güncellemelerinden biri olmayı hedefliyor ve heyecan, Twitter'daki oyuncu topluluğunda da yayılıyor. Pek çok Palia hayranı Hotpot'un geri dönüşünden heyecan duyarken, diğerleri evleri ve çevredeki alanlar için daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip olmayı sabırsızlıkla bekliyor. Palia dünyasına yeni gelen oyuncular, ekonomi ve yaşam kalitesindeki değişiklikler genel deneyimin daha ödüllendirici olduğu anlamına geldiğinden güncellemenin avantajlarından yararlanabilirler.

2 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page