top of page

Palia: Maji Pazarı Etkinlik Rehberi

Maji Pazarı, Palia'daki ilk etkinliktir ve burada bu etkinliğin nasıl işlediğine ve hangi ödüllerin mevcut olduğuna dair eksiksiz bir rehber bulunmaktadır.Palia'nın Maji Pazarı, rahat yaşam simülasyonu MMO'nun ilk oyun içi topluluk etkinliğidir. Maji Pazarı, Palia'nın devasa haritasındaki küçük bir alanın havai fişekler, yiyecekler ve daha fazlasıyla hareketli bir gece pazarına dönüştüğü, sınırlı süreli bir oyuncu etkinliğidir


Oyun dünyasında MMO etkinlikleri deneyimi olan veya olmayan oyuncular, Maji Market'in tam olarak nasıl çalıştığını, yapılması gereken şeylerin neler olduğunu ve katılmak için hangi ödüllerin mevcut olduğunu merak edebilir. Bazı oyuncular, büyük oyun dünyasında Maji Market'i nerede bulacağını da merak edebilir.


Ne Zaman Oynanır ve Palia'da Maji Pazarı Nerede Bulunur?Palia'nın Maji Pazarı, oyunun açık betasında 29 Ağustos - 26 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında mevcuttur . Bu süre zarfında oyuncular pazarı Palia saatine göre 18:00 - 03:00 saatleri arasında ziyaret edebilirler . Oyuncular bu saatler dışında da pazara gidebilirler ancak tezgahlar ve şenlikler, Palia'da bir günün gerçek hayatta bir saate eşit olduğuoyunun zaman mekanizmasında pazar başlayana kadar mevcut olmayacaktırOyuncular Palia'daki Maji pazarının girişini Kilima Köyü haritasının güneydoğu tarafında, Fısıldayan Kıyıların hemen güneyinde ve Balıkçı Lagünü'nün doğusunda bulabilirler . Giriş ayrıca dekorasyonlar ve posterlerle çevrili olduğundan gözden kaçırılması oldukça zordur. Bununla birlikte, pazarı ilk kez ziyaret ediyorsanız, oraya gitmeden önce oyuncuların çiftlik arazilerindeki postalarını kontrol ederek Binbaşı Kenli'den oyunculardan pazarı ziyaret etmelerini isteyen 'Maji Pazarı' görevini almaları en iyisidir. Bu şekilde oyuncular bu görevi aynı anda tamamlayabilirler.


Palia'nın Maji Pazarı Görevleri Ve Ne Yapmalı?Palia'nın Maji Pazarı'na vardıklarında oyuncuların Kenyatta, Delaila, Reth, Eshe ile konuşarak karşılaşabilecekleri çeşitli NPC görevleri vardır. Örneğin, Kenyatta's Cravings'de oyuncular , yiyeceklerini Reth'in tezgahından satın almalı , patlatmadan önce Auni'ye deneysel havai fişekleri sormalı ve ardından Chapaa ağıllarına beş Chapaa yakalamalıdır .


Oyuncuların dolaşmasına yardımcı olmak için tüm tezgahlar Maji Market haritasında aşağıdaki gibi işaretlenmiştir.Palia'nın Pazarı Chapaa Chase EtkinliğiChapaa Chase ayrıca pazarda her gece bir kez, tüm oyuncuların Chapaa'ları kovalayıp kaleme geri götürdüğü bir mini oyun olarak tetiklenir. Diğer oyuncular da onları yakalamaya çalışırken, piyasa kapanmadan önce tüm Chapaa'ları yakalamak zor olabilir ve oyuncular ekranın üst kısmındaki genel sayacı görebilir.


Hepsini yakalamak için giriş bölgelerinin yakınında oyalanmak en iyisi olabilir, ancak iskeleye yakın ağaçların yakınında da birkaç Chapaa belirir. Yakalanan her Chapaa için oyuncular, Kenyatta'nın tezgahının yakınındaki Chapaa Chase Ödül Mağazasında peluş oyuncaklar gibi ödüllerle değiştirilebilen 10 Chapaa Chase bileti alıyor.Palia'nın Maji Pazarı'nda yapılacak diğer şeyler şunlardır:


  • Çeşitli tezgahlardan yiyecek, peluş ve diğer hediyelik eşyaların satın alınması .

  • Karakter kesitlerinin arkasında bazı fotoğraf kabini fotoğrafları için poz verin.

  • Oyuncuların balık tutabileceği iskelede davullarla etkileşime geçin ve çalın.

  • Ayrıca kıyafetleri değiştirmek için bir gardırop, alet yükseltme istasyonu ve pazar bittiğinde hızlı bir çıkış yapmak için bir hızlı seyahat noktası da var


Palia Maji Pazar ÖdülleriPalia'nın Maji Pazarı etkinliğinde 8 peluş oyuncak da dahil olmak üzere keşfedilecek 50'den fazla ödül, ikram ve hediyelik eşya var. Palia pazarını ilk kezziyaret edenevlerini dekore etmek için kullanabilecekleri Maji pazarı ay bayrağı verilir. Diğer ödüller şunları içerir:


  • Chapaa Hut Fun Guy Peluş (Kenyatta's Cravings etkinlik görevini tamamlayarak ödüllendirilir)

  • Delaila'nın Rulo Dondurması (Delaila'nın Yedek Parça etkinliği görevini tamamlayarak)

  • Reth'in Mochi Dondurması (Reth'in Dondurma Makinesi Parçaları etkinlik görevi)

  • Maji Pazar Kemeri (Eshe'yi Gülümset etkinliği görevi)


Maji Pazarı etkinliği birkaç hafta boyunca devam ettiğinden, oyuncuların zorlukla kazandıkları oyun içi Palia altınlarıyla satın almak isteyebilecekleri yiyecek ve diğer pazar hediyelikleri gibi diğer güzellikler ve ikramlar için geri dönmek için bolca zaman var.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page