top of page

Palia: En İyi Romantikler

Palia'da oyuncuların takip edebileceği dokuz romantik seçenek var, ancak bazıları diğerlerinden daha iyi. • Palia, NPC'lerle bağlantı kurmaya ve geniş, güzel bir dünyayı keşfetmeye odaklanan rahat bir yaşam simülasyonu MMO'sudur.

 • Oyuncular, çeşitli karakterlerle günlük olarak etkileşime girerek, eşyalar hediye ederek ve romantik görev dizilerini tamamlayarak arkadaşlıklar ve aşklar kurabilirler.

 • Palia'daki romantik seçenekler huysuz bir avcıdan gizemli bir cadıya kadar çeşitlilik gösteriyor ve oyuncuların tercih ettikleri arkadaşları kişiliklerine ve ilgi alanlarına göre seçmelerine olanak tanıyor.


Palia , NPC'lerle bağlantı kurmaya ve diğer oyuncularla geniş, güzel bir dünyayı keşfetmeye odaklanan,bir yaşam simülasyonu MMO simülasyonudur . Oyuncular çiftliklerinde hayallerindeki evleri inşa edebilir ve görülecek ve yapılacak birçok şeyle dolu heyecan verici bir sanal dünyada diledikleri gibi bir hayat yaşayabilirler.


Palia'nın en büyük yönlerinden biri arkadaşlık ve romantizm seçenekleridir. Şu anda Palia'da 9 romantik karakter var ve gelecekteki güncellemelere çok daha fazlası eklenecek. Oyuncular belirli karakterlerle ilişki sürdürmek istiyorlarsa, onlarla günlük olarak etkileşime girmeleri ve arkadaşlık seviyelerini geliştirmek için eşyalar hediye etmeleri ve ardından romantik görevlere başlamaları gerekecek. Elbette en iyi romantik seçenekler tamamen her oyuncuya göre değişir, ancak bazı romantik seçeneklerin diğerlerine göre hafif avantajları vardır.


9

Hassian

Biraz Huysuz Ama Süper Havalı, Çekingen Bir Avcı • Sevdikleri: Kalp Damlası Zambak , Zümrüt , Gururlu Sernuk Boynuzları , Dispel Arrow .

 • Haftalık İstekler: Deri , Sernuk Erişte Yahnisi , Gururlu Sernuk Boynuzları , Dispel Arrow .


Hassian , kendi başına dolaşan ve her zaman biraz huysuz görünen havalı bir adam, ancak oyuncular onu gerçekten tanıdığında oldukça iyi ve sakin biri. Ayrıca Tau adında süper sevimli bir köpeği var ki bu her zaman bir bonustur.

Hassian yerel avcılık uzmanıdır ve oyuncunun onunla hem arkadaşlık hem de romantizm düzeyleri geliştirirken avlanma becerilerini geliştirmesine yardımcı olacaktır. Onun çekingen ve bazen kaba doğası çoğu oyuncuyu oyalayabilir ama aynı zamanda diğerlerinin de ilgisini çekebilir. Bu nedenle Hassian herkes için mükemmel bir romantik seçenek değil ama yine de eğlenceli bir seçim.


8

Jel

Tatlı, Züppece Çekici ve Yakışıklı Bir Adam • Sevdikleri: Heartdrop Lily , Safir , İstiridye Akwinduu , Bluebristle Muujin Mane .

 • Haftalık İstenenler: Gözsüz Golyan Balığı , Sernuk Postu , İstiridye Akwinduu , Mavi Kıllı Muujin Yelesi .


Bir diğer ilginç seçenek ise çok iyi bir terzi olan Jel'dir . Aynı zamanda inanılmaz derecede kibirli ve züppe ama ne yazık ki gerçekten oldukça yakışıklı. Kıyafet anlayışı eşsizdir (bir terzinin olması gerektiği gibi), bu yüzden her zaman tertemiz görünür. Oyuncuyu ve diğer köylüleri eleştirmekte hızlı davranıyor, çoğu zaman kaba ve açık sözlü görünüyor.


Ancak Jel, oyuncu onlarla arkadaş oldukça daha da hoşlaşan başka bir köylüdür. Davranışlarında her zaman belirli bir düzeyde züppelik olacaktır çünkü o basitçe böyledir, ancak hem arkadaşlık hem de romantizm seviyeleri arttıkça bu durum giderek daha az yüzünüze çarpar. Ayrıca kim profesyonel bir terziyle çıkmak istemez ki?


7

Tamala

Ormandan Gelen Güzel, Gizemli Bir Cadı • Sevdiği: Kalp Damlası Zambak , Alevdil Işını , Tüylü Kırkayak , Ametist .

 • Haftalık İstekler: Kürk , Ay Perisi Güvesi , Alevdil Işını , Tüylü Kırkayak .


Tamala , tüm romantik seçenekler arasında en güzel görünen Majiri'lerden biri, ancak oyuncuların bırakın arkadaşlık ve romantizm noktaları oluşturmayı, onunla tanışıp konuşmak için bile büyük çaba harcaması gerekiyor. Bahari Körfezi'nin eteklerinde, herkesten güzel bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor ve gizemli bir niteliği var.


Ormanda yaşıyor ve muhtemelen bir cadıdır , ancak oyuncular onu tanıyana kadar herkesin onun hakkında bildiği tüm bilgiler budur. Ve o zaman bile hâlâ oldukça mesafeli. Palia'daki köylüler oyuncuyu ondan uzak durması konusunda uyaracak ama bunun neresi eğlenceli?


6

Kenyatta

Belediye Başkanının Korkunç ve Haylaz Kızı • Sevdiği Şeyler: Kalp Damlası Zambak , Ametist , Biberli Yağlı Köfte , Mavi Kıllı Muujin Yelesi .

 • Haftalık İstenenler: Sardalya , Kıyasıya Alabalık , Acı Biberli Köfte , Mavi Kıllı Muujin Yelesi .


Kenyatta, ilk başta oldukça korkutucu görünen ancak oyuncular onlarla arkadaş olduğunda daha fazla açılan başka bir karakter. Şaşırtıcı derecede romantik bir yapıya sahip ve eğer oyuncular ona doğru hediyeleri vermek ve onu kazanmak için çaba gösterirlerse harika bir arkadaş olabilir .


Kenyatta belediye başkanının kızıdır ve her zaman yaramazlık yapmaya hazırdır. Cesur, cesaretli ve inanılmaz derecede asi biri ve eğer oyuncular, takip etmek istedikleri romantik seçenek buysa, her zaman eğlenceli vakit geçirmeye hazır olmalıdır. Nai'o'da şiddetli bir rekabet var ama oyuncular onu kolayca kazanabilir.


5

Jina

Sevimli, Arketipsel Bir İnek Karakteri • Sevdiği: Kalp Damlası Zambak , Void Ray , Ejderhanın Sakal Turbası , Zümrüt .

 • Haftalık İstekler: Vagon Tekerleği , Cam Bölme , Void Ray , Ejderhanın Sakal Turbası .


Jina, oyuncuların Palia'yı ilk oynadıklarında karşılaştıkları ilk karakterlerden biri ve kesinlikle kalıcı bir izlenim bırakıyor. Sevimli, tuhaf ve oldukça çekici biri, beklenmedik derecede komik olmasından bahsetmiyorum bile. Aynı zamanda en nazik karakterlerden biri ve harika bir romantik arkadaş olacak.


Jina, her zaman çok tutkulu oldukları bir şeyden bahseden ve oyuncunun aklına gelebilecek ya da gelmeyebilecek klasik bir inek karakterdir. Oyuncuların peşinde olduğu karakter türü buysa, Jina en iyi seçimdir ve oyunda mükemmel bir romantik ortak olacaktır.


4

Nai'o

Palia'nın Yakışıklı Prensi • Sevdiği Şeyler: Heartdrop Lily , Demir Bar , Biftek Yemeği , Jasper .

 • Haftalık İstekler: Vagon Tekerleği , Buğday Tohumu , Demir Çubuk , Biftek Yemeği .


Elbette, Nai'o yakışıklı ve aslında Palia'nın Yakışıklı Prens versiyonu, ancak bazen bu çok sıkıcı oluyor ve herkesin istediği şey değil. Nai'o'nun kesinlikle çok yakışıklı bir adam olduğunu inkar etmek zor ama aynı zamanda güzel bir çocuğun arketipi ve bu pek de heyecan verici değil.


Buna rağmen Nai'o aşk için hala harika bir seçim çünkü o gerçekten iyi bir insan. Nai'o bir aile babasıdır ve her zaman başkalarını onun önüne koyar. Temelde mükemmel; bazıları buna göre neredeyse fazla mükemmel olduğunu söyleyebilir. Ama hey, eğer oyuncuların tercihi Prens Yakışıklıysa, bunda yanlış bir şey yok.


3

Einar

Felsefi Robot Golem • Sevdiği: Kalp Damlası Zambak , Küçük Parlak Çakıl Taşı , Büyük Parlak Çakıl Taşı , Kırmızı Parlak Çakıl Taşı .

 • Haftalık İstenilenler: Gümüş Somon , Prizma Alabalık , Işıltılı Yüzgeç , Balıkçı Birası .


Einar, robotik ve metalik doğası nedeniyle ilk bakışta ilginç bir seçim gibi görünebilir. Ancak oyuncular çaba gösterirse Einar'la aşk şaşırtıcı derecede tatmin edici olabilir. Einar, aslında insanlar tarafından yaratılmış bir makine olan Galdur'dur (golem) ve çoğu zaman söyleyecek çok ilginç şeyleri vardır.


Kendisi boşboğaz değildir ve oyuncuların onu balık tutmaktan daha fazlası hakkında konuşturmak için çaba harcaması gerekecektir , ancak çok ilginç ve felsefi olduğu ortaya çıkabilir ve gerçekten harika bir romantik arkadaş olabilir.


2

Reth

Coşkulu, Soğukkanlı ve Asi Bir Gençlik • Sevdiği Şeyler: Kalp Damlası Zambak , Dari Karanfil , Yaban Mersini , Sitrin .

 • Haftalık İstekler: Tatlı Yaprak , Isı Kökü , Yaban Mersini , Dari Karanfil .


Reth havalı bir adam ve sıradan bir havalı adam değil; O Palia'daki en havalı adam . Doğuştan yetenekli, akıcı bir konuşmacıdır, bu yüzden onunla aşk yaşamak hiç de akıllıca değil. Gerçekten harika bir saç stiline sahip yakışıklı bir adam ve kendine güvenen ama ilginç bir tavır sergiliyor.


Kendisi aynı zamanda profesyonel bir şef ve oyuncuların oyun boyunca Yemek Pişirme Becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak, onlara çeşitli yeni tarifler öğretecek ve yeni cihazların kilidini açmalarına yardımcı olacak. Reth'le çıkmak söz konusu olduğunda bu bir kazan-kazan durumu; harika kişilik, harika görünüm ve hatta daha iyi yemek.


1

Tiş

Oyunun Sahip Olmanızı İstediği Romantizm • Sevdiği Şeyler: Kalp Damlası Zambak , Yaban Mersinli Turta , Kuvars , Petit Fives .

 • Haftalık İstekler: Gemi Parçaları , Meşe Palamudu , Küçük Beşler , Yaban Mersinli Turta .


Tish oldukça harika ve Palia'nın muhtemelen ana seçenek olarak gördüğü romantizmden biri . Güzel, nazik, şefkatli ve cömert biri ve herhangi bir oyuncunun onun hakkında olumlu düşünmemesi aptallık olur. Aynı zamanda mobilya konusunda usta bir marangozdur ve oyunculara Mobilya Becerilerinde yardımcı olacaktır.


Tish'in sarı saçları var ve oyuncunun evini dekore etme konusunda inanılmaz derecede yardımcı olacak ve bu da onu bir ortak olarak mükemmel bir seçim haline getirecek. Onu diğer köylülerden ayıran kırsal giyim anlayışı var ve her yönüyle harika bir karakter.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page