top of page

Palia: Bilinmeyen Görev Rehberinin Yankıları

Echoes of the Unknown, Palia'daki belirsiz talimatları ve belirsiz bitiş noktasıyla bazı oyuncuları şaşırtabilecek bir erken oyun görevidir.Palia'daki Like a Bird görevini tamamladıktan sonra , oyuncular sonunda etrafta dolaşmalarına yardımcı olacak Breath of the Wild tarzı yamaç paraşütüne sahip olacaklar . Bu yeni ekipmanla yapılacak ilk şey, hikayedeki Echoes of the Unknown adlı bir sonraki görevi tamamlamaktır.


Bu görev, oyuncuya Antik Batarya Görevini veren aynı NPC olan Jina tarafından verilir . Her şey, uçurumu geçmek için yamaç paraşütünü kullanarak yeni bulunan kalıntıları keşfetmekle ilgili. Ancak oyuncular harabelerin içine girdikten sonra bulmacayı çözmelerine ve tamamlamalarına yardımcı olacak çok az yol var. İşte nasıl.


Harabelerin En Üst Katına ÇıkınOyuncu Palia Planör'üyle suyun üzerinden harabelere ulaştığında keşfedilecek birkaç merdiven var. Ancak hiçbiri bir yere varacak gibi görünmüyor. Birkaç kapı daha var ama hiçbiri açılmıyor. Jina'nın gördüğü "parlayan rünleri" bulmak için üst katlara ulaşmanın bir yolu yok gibi görünüyor. Oraya ulaşmak için oyuncuların üst seviyelere kadar bir şofbene binmeleri gerekecek.


Animal Crossing benzeri bu MMORPG'de harabelerdeki merdivenlerden birinin çevresinde , zeminde suyla dolu kayalık bir delik var. Üzerinden geçilirse hiçbir şey yapmaz ve çok fazla görünmeyebilir. Ancak oyuncu su havuzunun içinde bir an durursa şofben ateşlenecektir. Bu, oyuncuyu havaya fırlatacak ve planörünü ve parasailini ikinci kata açmasına olanak tanıyacaktır.


Bulmaca Nasıl Çözülür?Palia oyuncuları harabelerin üst katına vardıklarında kayan blok bulmacası olacak. Bu zorlayıcı bir şey değil, ancak herhangi birinin sorun yaşaması durumunda işte çözüm:


  • Sol

  • Sol

  • Aşağı

  • Aşağı

  • SolKayan bulmaca tamamlandığında görev neredeyse tamamlanmış olacak. Oyuncuların tek yapması gereken, suyun diğer tarafına doğru süzülmek, eğer oyuncuların yeterli envanter yuvası varsa , Jina'nın durduğu yerdeki kayaların üzerindeki sandığı yakalamak ve ardından Jina'ya geri tırmanmak. Ona harabelerin içinde ne bulunduğunu anlat, böylece Bilinmeyenlerin Yankıları görevi sona erecek.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page