top of page

Palia: Ağaç Tohumları Nasıl Alınır?

Bu kılavuzda oyuncular ağaç tohumlarını nasıl elde edeceklerini öğrenecekler.Palia , Stardew Valley'e çok benzeyenancak 3 boyutlu grafiklere sahip heyecan verici bir oyundur. Palia dünyasında, birçok benzer çiftçilik oyununda olduğu gibi , ağaç tohumları elde etmek önemli bir adımdır. Çiftlik bölgesini iyileştirmeye ve bazı görevleri tamamlamaya yardımcı olur. Ancak bazı hayranlar için bu görev kafa karıştırıcıdır, dolayısıyla aşağıdaki kılavuzda oyuncular ağaç tohumlarının nasıl elde edileceğine dair değerli bilgiler bulacaklar.


Palia: Ağaç Tohumları Nasıl Alınır?Temel olarak hayranların bu tohumları elde etmek için Bahari Koyu'ndaki orta ve büyük ağaçları kesmeleri gerekiyor. Ancak bu kadar basit görünüyor çünkü aslında çok zor bir iş. Sorun şu ki, bu eşyayı düşürme şansı çok düşük ve oyuncular çok sayıda ağacı kesmek zorunda kalacak. Bu nedenle çiftlik için doğru miktarda tohum toplamak çok zaman ve sabır gerektirir. Daha önce dikilmiş ağaçlardan tohum almak isteyen kullanıcılara ise kötü bir haber var. Bu şekilde tohum elde etmek imkansızdır, ancak yabani ağaçların kesilmesiyle mümkündür.


Tohum almanın bir başka yolu da onları postayla hediye olarak beklemektir. Bu da mükemmel bir seçenek değil çünkü tam olarak ne kadar süreceği bilinmiyor. İlk yöntemde olduğu gibi tohumların postayla gönderilmesini beklemek oldukça rastlantısaldır ancak iki seçeneğin birleştirilmesi uygun bir çözüm olacaktır. Yani oyuncuların çok fazla odun kesmesi ve bazen postalarını kontrol etmesi gerekiyor.


Ağaç Tohumları Nasıl Kullanılır?Aslında ağaç tohumlarını kullanmanın çok az seçeneği var. Yukarıda belirtildiği gibi oyuncular bunları çiftliğin yakınına ağaç dikmek ve keyfini çıkarmak için kullanabilirler ancak tohumların tek kullanımı bu değildir. Hayranlar bu öğeyi Adanmışlığınızı Kanıtlayın görevi için de kullanabilir. Bazen köylülerin tohumlara ihtiyacı olabilir veya Stardew Valley'de olduğu gibi bazı karakterlerle ilişkileri geliştirmek için hediye olarak kullanılabilirler . Çok ucuz oldukları ve bulunması uzun zaman aldığı için satmanın bir anlamı yok.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments