top of page

Palia: Öğeler Nasıl Talep Edilir?

Palia'da olmayan bir şeye ihtiyacınız varsa bunu düzeltmenin yolları var. Diğer oyuncularla nasıl eşya takas edebileceğinizi burada bulabilirsiniz.Palia, oyuncuları birçok sevimli köylüyle takılabilecekleri rahatlatıcı bir dünyaya götüren güzel bir yaşam simülasyon oyunudur. Singularity 6 tarafından geliştirilen bu çok oyunculu oyun büyüleyici aktivitelerle dolu. Köylülerle keşfedebilir, zanaat yapabilir, balık tutabilir, çiftçilik yapabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca köylü arkadaşlarınızla birlikte maceralara atılabilir, oyun dünyasına dair gizemleri ortaya çıkarabilirsiniz.


Bu oyunda büyüleyici dünyayı tek başınıza veya arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz. Olta gibi aletlerden deri gibi işçilik malzemelerine kadar Palia'da çok sayıda ürün bulunur. Kendinizi sahip olmadığınız bir şeye ihtiyaç duyarsanız endişelenmenize gerek yok çünkü oyuncular birbirleriyle eşya alışverişi yapabilir. Ancak yeni başlayanlar için süreç biraz kafa karıştırıcı olabilir. Palia'da ürün talep etmek için izlenecek adımlar şunlardır .


Palia'da Öğeler Nasıl Talep Edilir?


Palia başkalarına yardım etmeyi vurgulayan sağlıklı bir oyundur ve oynanışında da bu açıkça görülmektedir. Bir öğeyi alamıyorsanız, talep edebilirsiniz. Bu istek , oyun içi arkadaşlarınız ve topluluklarınız ve sunucunuzdaki oyuncular tarafından görülebilecektir .


  • Bir öğe istemek için sosyal menüyü açmak üzere "O" tuşuna basın.

  • Şimdi arkadaş listenizin üzerinde bulunan "Arkadaş Ekle" seçeneğinin yanındaki "İstekler" seçeneğini tıklayın .

  • Bu sizi talep edebileceğiniz tüm öğeleri göreceğiniz istekler sayfasına götürecektir. Herhangi bir öğeyi seçin ve ardından istekte bulunmak için 'Artı' simgesine tıklayın.


Daha önce de belirttiğimiz gibi isteğinizi herkes yerine getirebilir. Günde en fazla dört istekte bulunmanıza izin verilir. Yaptığınız her isteğin yerine getirilip getirilmemesine bakılmaksızın bir saat sonra geçerliliği sona erecektir. Ancak endişelenmeyin, her zaman yeniden istekte bulunabilirsiniz. Yalnızca oyunda zaten elde ettiğiniz eşyaları talep edebileceğinizi unutmayın.


İsteğiniz yerine getirilirse, isteği yerine getiren oyuncunun adının da yer aldığı bir bildirim alacaksınız. Talep ettiğiniz ürünü istek sekmesinden teslim alabilirsiniz.


Palia'daki Diğer Oyuncuların İsteklerini Yerine Getirmek


Birisinin isteğini yerine getirerek ona yardım etmek istiyorsanız bunu siz de yapabilirsiniz. İstekler sekmesinde bir hediye simgesi göreceksiniz. Bu simgeye dokunduğunuzda tüm aktif istekler gösterilir ve birisine yardım edecek stokunuz varsa, ona istenen öğeyi gönderebilirsiniz. Öğeyi gönderdiğinizde az miktarda Şöhret kazanacaksınız.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page