top of page

Pacific Drive: Bataklık Yumurtaları Nereden Alınır?

Size Pacific Drive'da imrenilen Marsh Eggs'i nerede bulacağınızı söyleyeceğiz.Pacific Drive, bölgeler genelinde toplanacak çok sayıda harika kaynağa sahiptir. Seçenekler Plastik, Metal, Kauçuk ve Elektronik gibi normal malzemelerden Bataklık yumurtaları, Olympium, Ağaç Şekeri ve ThermoSap Kristalleri gibi daha eklektik malzemelere kadar uzanır.


Bu sefer odak noktası Orta Bölge'de bulunan ilginç bir eşya olan Bataklık Yumurtaları üzerindedir. Kullanışlı araçlar ve daha fazlasının yapımında kullanıldıkları için, onlara eriştiğiniz anda çok yararlı bir kaynaktırlar. Artık Marsh Yumurtaları alma yolunda olduğunuza göre onları gerçekte nerede bulacaksınız?


Bataklık Yumurtaları Nasıl Bulunur?Orta Bölge, haritanın sol üst köşesinin çevresinde bulunabilir . Bataklık Yumurtalarını bulmak için bakmanız gereken yer burasıdır .


Bataklık Yumurtalarını Orta Bölgenin bataklık bölgelerine dağılmış halde bulacaksınız. Ancak Orta Bölgedeki her yerde Bataklık Yumurtası üretilmeyecektir . Rotanızı planlarken buna dikkat edin. Bir hedefin bunlara sahip olup olmadığını kontrol etmek için şu adımları izleyin :


  1. Marsh Yumurtalarını ilk kez keşfedin ve tarayın

  2. Auto Shop'a geri döndüğünüzde Rota Planlayıcı'da bir varış noktası tarayın

  3. Sağ altta Salamander Grotto'yu kontrol edinEğer Salamander Grotto bu hedefte bulunan bir kaynak olarak listeleniyorsa, Bataklık Yumurtalarının orada ortaya çıkacağını bileceksiniz . Miktar değişebilir, ancak bir miktar bulacağınıza söz veriliyor.


Salamander Grotto, Marsh Eggs'in semender yumurtalarına benzemesi nedeniyle Marsh Yumurtalarının yumurtladığı bölgeye verilen addır. Salamander Grottos'u özellikle geceleri uzaktan fark etmek kolaydır .


Bataklık Yumurtaları Nasıl Aranır?Salamander Grotto'ya vardığınızda, büyük kırmızı küreler arayarak Bataklık Yumurtalarını tanımlayın . Bunlar Marsh Yumurtalarının orada bulunabileceğinin göstergesi. Onlara doğru ilerleyin ve yakınları kontrol edin. Kırmızı kürelerin çok yakınında çürüyen arabalar bulacaksınız . Bunların üzerinde Bataklık Yumurtaları ortaya çıkacak. Arabaların yüzeyinde kümeler halinde büyürler .


Ne yazık ki civardaki her arabada olmayacak ama en azından bir tane olacak, bu da yeterli. Tek bir arabadan bol miktarda Marsh Yumurtası alacaksınız .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page