top of page

"Orijinalinden Daha İyisi" - House Flipper 2 İncelemesi

2018 House Flipping oyununun devamı burada ve House Flipper 2, birçok yönden orijinali geliştiriyor ve geliştiriyor.  • House Flipper 2, geliştirilmiş grafikler, animasyonlar ve evlerin temizliği ve dekorasyonu için daha sürükleyici bir ortamla orijinal oyunu geliştiriyor.

  • Oyun, inşaat malzemeleri, mobilyalar, aletler ve dekor eşyaları da dahil olmak üzere satın alınabilecek çok çeşitli yeni ürünler sunarak oyuncuların yaratıcı olmalarına ve kişisel tarzlarına uyum sağlamalarına olanak tanıyor.

  • House Flipper 2, oyuncuların itibarlarını ve banka hesaplarını oluşturdukları bir hikaye moduna ek olarak, ev inşa etme ve dekore etme konusunda sınırsız yaratıcı özgürlük için bir sandbox modu da içeriyor.


House Flipper 2, oyuncuların hayalini kurduğu devam oyunlarından biri olup, ilk oyundan bu yana işe yarayan her şeyi bir araya getiriyor ve daha fazlasını ekliyor. Orijinal House Flipper, 2018'de Steam'de piyasaya sürüldüğünde, binlerce potansiyel Flipper'ın evleri temizlemek, boyamak, dekore etmek ve yeniden satmak için harekete geçmesiyle kısa sürede Çok Olumlu bir değerlendirme puanı aldı. Oynanış döngüsü bağımlılık yapıcıydı; Zaman geçtikçe resmi DLC'ler ve oyuncuların oluşturduğu Steam Atölyesi varlıkları aracılığıyla daha fazla içerik yayınlandı. Oyun basit ve eğlenceliydi ve oyuncuların kendi alanlarında yaratıcı olmalarına olanak tanıyordu.


Devamında sadece oynanış değil, grafikler ve animasyonlar da geliştirildi. House Flipper 2 , orijinal oyuna kıyasla inanılmaz derecede ayrıntılı görünüyor ve bir evi temizlerken ve dekore ederken daha da sürükleyici bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. Çöp ve kirle kaplı yeni bir yere girip, pırıl pırıl temiz bir şekilde çıkmaktan daha tatmin edici bir şey yoktur.


Temizleme, Boyama ve Çevirme, Aman Tanrım!Ticaretteki tüm temel House Flipper araçları, yeni iyileştirmelerle birlikte devam oyunu haline geldi. Temizleme bezi, temizlediği yüzeye bağlı olarak fırçaya dönüşürken, boya silindiri birden fazla yöne izin verir ve daha önce mümkün olmayan belirli alanlarda nokta tespiti yapılabilir. Ayrıca oyuncuların birden fazla çöp öğesini hızlı bir şekilde toplayıp para karşılığında çöp kutularına atmasına olanak tanıyan çöp torbaları da eklendi. Orijinal oyunda mevcut olan her şey burada geliştirildi ve tüm kullanıcı deneyiminin daha sorunsuz ve zahmetsiz hale getirilmesi sağlandı.


House Flipper 2, Flippers'ın küçük sahil kasabasındaki daha küçük alanları temizleyip düzenleyerek itibarını ve banka hesaplarını oluşturmasını sağlayan bir hikaye moduyla birlikte geliyor. Hikaye ilerledikçe satın alınan evlere erişim mümkün olacak. Bunlar çok para gerektirir, ancak biraz dirsek yağıyla House Flipper alıcılarına makul bir kâr elde etmek için dönüştürülebilir veya kişisel ev/ofis olarak tutulabilir.


Orijinal oyunun en keyifli deneyimlerinden biri, kendi yaşam alanınızı temizleme ve dekore etme yeteneğiydi. İş her tamamlandığında oyun, daha fazla iş için dizüstü bilgisayara erişebileceğiniz, alanı temizleyebileceğiniz veya sadece takılabileceğiniz kendi kişisel evinize geri döner. House Flipper 2 bu geleneği sürdürüyor ve daha da yaratıcı kontrole olanak tanıyor. Zorlukla kazandığınız ev parasıyla hayallerinizdeki evi inşa edin ya da tüm parayı istifleyin ve yalnızca diğer insanların evlerine zaman ve çaba harcayarak pislik içinde yaşayın.


Çok Sayıda Olasılıkİyi geliştirilmiş hikaye modunun yanı sıra House Flipper 2 , Sandbox Moduyla daha da fazla özgürlük sağlar . Oyuncular boş bir arsadan başlayarak, para kazanma stresi veya kısıtlaması olmadan sıfırdan inşa edebilirler. Bu mod The Sims'teki ev inşa etmeyi çok anımsatıyor . Oyuncular temelleri, duvarları, çatıları ve merdivenleri hazırlayacak ve ardından hepsini uygun gördükleri şekilde dekore edebilecekler.


House Flipper 2'nin fantastik bir simülatör oyunu olarak öne çıkmasını sağlayan pek çok küçük ilerleme var . Avantaj sistemi, bir becerinin ne sıklıkta kullanıldığına bağlı olarak çalışır. Bir oyuncu çok fazla resim yaparsa, boyama sırasında silindir üzerinde daha fazla boya tutmasına veya silindiri daha fazla yüzey alanı kaplayacak şekilde büyütmesine olanak tanıyan avantaj puanları kazanır. Temizleme de aynı şekildedir: Bir oyuncu ne kadar çok temizlik yaparsa, o kadar fazla avantaj puanı verilir; bu puanlar, temizliğin çalışma hızını artırmak için harcanabilir veya kirli bir yüzeyi vurgulayacak yeni temizleme spreyi eklenebilir.


Mağaza satın alınabilecek yeni ürünlerle dolu; inşaat malzemeleri, boyalar, duvar kağıtları, döşemeler, sandalyeler, aletler, dolaplar, masa oyunları, bilgisayarlar, posterler ve alanı dekore etmek için her türlü eşya ve alet. Ayrıca mağazanın üst kısmında kullanışlı bir arama çubuğu bulunmaktadır ve birçok dekor öğesinin üzerinde şirket adı ekli bulunmaktadır. Eğer tarzınıza hitap eden belli bir dolap varsa firma adını arayıp araştırın. Bu, inşaat sırasında dekorun kolay bir şekilde eşleştirilmesine olanak tanıyan o şirkete ait her şeyi gösterecektir.


Ayrıca hikaye ilerlemesi yoluyla kilidi açılan bir Assembly mini oyunu da var. Bu mod, inşaatçılara mobilya monte etme, duvar dekoru yapma ve hatta bozuk bir saati tamir etme fırsatı verir. Eğer iş iyi yapılırsa, mağazada bu tür bir ürün için indirim sağlanacaktır. Tüm bu küçük eklentiler House Flipper 2'nin selefine göre öne çıkmasını sağlıyor ve genel olarak oyunun değerini ve tekrar oynanabilirliğini artırıyor.House Flipper 2, orijinalin ideallerine dayanan yepyeni bir oyun gibi geliyor . Burada hiçbir şey yeniden anlatılmış veya tekrarlanmış gibi gelmiyor; bunun yerine her şey geliştirildi ve yenilendi. House Flipper'la ilgili harika olan her şeyburada ve daha iyi hale getirildi. Kontroller basit ve sezgiseldir, grafikler orijinalin çok üzerinde bir adımdır ve eklentiler eğlenceli bir eklentidir. Sandbox Modu'nu ekleyin ve konu kendi alanınızı yaratmaya gelince olasılıklar sonsuzdur.


Bu, mevcut en keyifli simülatör oyunlarından biridir ve serinin hayranlarına yeterince tavsiye edilemez. Ve eğer orijinal House Flipper'ın DLC paketleri bir göstergeyse, gelecekte çok daha fazla içerik gelecektir. Orijinal oyunu oynayan herkes buna kesinlikle bayılacak ve House Flipper 2 türüne yeni başlayanlar için simülatör oyunlarının ne kadar yaratıcı ve bağımlılık yapıcı olabileceğini görmenin mükemmel bir yoludur.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page