top of page

Orijinal Fallout İçin En İyi Modlar

Orijinal Fallout'u yeniden ziyaret etmek isteyen oyuncular bunu aşağıdaki modları akılda tutarak yapmalıdır.Fallout TV şovunun muazzam başarısıyla , oyuncuların neden bu serideki pek çok muhteşem oyuna göz atmak ve her sahneyi mümkün olan en iyi şekilde hayata geçirmek için şovun aldığı zengin bilgiyi deneyimlemek için yaygara kopardığını anlamak kolaydır. . Serideki ilk oyun, her şeyi başlatan oyundur; nükleer kıyamet sonrası hayata ve toplumun bu felakete uyum sağlamak için nasıl değiştiğine dair kasvetli bir bakış açısı sunar.


Fallout 2, bu serinin bilinen kara mizahını popüler hale getiren oyun olsa da , ilk oyunun kendine has birçok güçlü yanı var ve bu da onu serinin her hayranı için değerli bir deneyim haline getiriyor. Şu anda orijinal Fallout'a göz atmak isteyen oyuncular, eski sunum ve mekaniklere girmeyi biraz zor bulabilirler, ancak modlar, bu oyunun çoğu yönünün, özü kaybetmeden mümkün olduğunca modernize edilmesini sağlamak için harika bir iş çıkarıyor. bu unvanı özel kılan şeyin ne olduğu.


1

Fallout 1 Yüksek Çözünürlüklü Yama

İndirme sayısı: 28.450 • Yaratıcı: Mash

 • İndirme: {link


Oyuncuların Fallout'ta baş etmekte son derece zorlanacağı ilk şey, zamanının bir ürünü olan optimumdan düşük çözünürlüktür. O zamanlar çoğu oyuncunun modern oyunlarda istediği 2K ve 4K çözünürlük bir yana, oyunların 1080p çözünürlüğe ulaşması bile gerekmiyordu. Bu nedenle oyuncuların isteyeceği ilk şey, oyunu, deneyimden keyif almalarına yardımcı olacak harika bir iş çıkaran optimum çözünürlükte oynamaktır.


Bu, oyunun çözünürlüğünü iyileştirme ve oyunu geniş ekran monitörlerde oynanabilir hale getirme konusunda iyi bir iş çıkaran yüksek çözünürlüklü bir yama ile gerçekleştirilir. Bu, modern oyuncuların takdir edeceği basit ama çok hoş karşılanan bir değişiklik, süreçte çok fazla engelle karşılaşmadan oyuna girmelerine olanak tanıyor.


2

Fallout Launcher Yeniden Yapıldı

İndirilenler: 206 • Yaratıcı: Kran

 • İndirme: {link


İlk izlenim her oyunda önemlidir ve Fallout da burada bir istisna değildir . Oyunun o dönemde ne kadar etkili olmasına rağmen, başlık ekranından envanter menüsüne kadar her şeye daha fazla alışkın olan ve kullanım kolaylığını teşvik eden oyuncular, nispeten sıradan başlatıcı ekranından etkilenmeyecekler.


Oyunun başlatıcısı kadar basit bir şeyin bile bu modun gelişiyle önemli ölçüde geliştirilmiş olması, oyuncuların bu oyuna olan tutkusunun bir kanıtıdır. Olabildiğince basit, ancak oyuncular oyunu hiç de göze batan bir başlatıcıyla başlatma eylemini daha keyifli bulacaklar.


3

Klasik Fallout GOD MODE Hile Dosyası

İndirmeler: 11.314 • Yaratıcı: SMM

 • İndirme: {link


Fallout, zorlu oyunculardan çekinmeyen bir oyundur. Shady Sands'e gitmek gibi basit bir hareket, oyundaki en zorlu şeylerden biridir; tek bir rastgele karşılaşma, yollarına çıkan birçok düşmanla savaşacak ne gücü ne de kaynakları olan oyuncular için kesin bir felaket anlamına gelir.


Zorluk eğrisi ilk başlarda oldukça acımasız, bu nedenle oyuncuların neden çatışmadan aşırı derecede hayal kırıklığına uğramadan Fallout'un hikaye anlatımının ve dünyasının tadını çıkarmalarına olanak tanıyan bir yol bulmayı tercih ettiklerini anlamak kolay. Bu, Tanrı Modu'nu etkinleştiren, oyuncuların her çatışma karşılaşmasında kendilerini baskı altında hissetmek yerine oyunun tadını kendi hızlarında çıkarmalarına olanak tanıyan basit, hayran yapımı bir yama ile elde ediliyor.


4

Serpinti Düzeltmesi

İndirmeler: 251.766 • Yaratıcı: Sduibek

 • İndirme: {link


Çok fazla endişelenmeden oyuna girmeyi kolaylaştıran çok sayıda kapsamlı değişiklik içeren Fallout Fixt, oyuncuların oyunun tadını çok fazla endişelenmeden sonuna kadar çıkarmalarını sağlamada uzun bir yol kat eden, sahip olunması gereken bir moddur. daha eski unsurlarından bazıları.


Düzeltmeler ve güncellemeler listesi, hataları gidermek, oyunun dengesini iyileştirmek, kesilen içeriği geri yüklemek ve oyunu her zamankinden daha ilgi çekici hale getiren zengin özellikler eklemek için yamalar içerir. Birçok Fallout hayranının bu modu nesnel olarak oyundan keyif almanın en iyi yolu olarak görmesi, bu modun getirdiği kapsamlı değişiklikler hakkında çok şey anlatıyor.


5

Fallout 1 Denge Modu

İndirmeler: 976 • Yaratıcı: TCLBJA

 • İndirme: {link


Fallout, oyuncuyu kesinlikle hasarlarını en üst düzeye çıkarmaya ve ne pahasına olursa olsun kendilerini korumaya iten bir oyundur. Ancak bazı silahlar çok öngörülemez olduğunda ve zırh istatistikleriyle uğraşmak biraz adaletsiz olduğunda bunu söylemek yapmaktan daha kolay olabilir.


Bu modla oyunun dengesi değiştiriliyor, böylece zorlu, uzun süren savaş karşılaşmalarında haksızlık hissetmeden oynamak hâlâ eğlenceli oluyor . Değişen yönlerden biri, iyileştirmenin nasıl çalıştığıdır; oyuncuları, bir kaya ile sert bir yer arasında sıkışıp kaldıklarında iyileştirmek için sadece uyaranlara güvenmek yerine, her karşılaşmada strateji oluşturmaya zorlar.


6

Fallout Et Tu

İndirilenler: 938 • Yaratıcı: Rotators Collective

 • İndirme: {link


Oyuncuların Fallout 2'yi önbölümüne göre sevmelerinin en büyük nedeni, güncellenmiş motordur; bu da eski sistemler ve tasarım seçimlerinden bunalmadan oyunun oynanışının keyfini çıkarmayı daha keyifli hale getiriyor. Bu arada, orijinal Fallout'u oynamak biraz sıkıntılı olabilir, ancak harika bir modla bu sorun geçmişte kalıyor.


Fallout ve tu, Fallout 2'nin motoru üzerinde çalışacak şekilde Fallout'u taşıyor ve bu oyunu çok daha az sinir bozucu hale getiren çok sayıda iyileştirme getiriyor. Küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak oyunu biraz daha modern hale getirme konusunda harika bir iş çıkarıyor ve bu da bariz nedenlerden dolayı faydalı.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page