top of page

One Piece Weevil Cosplay, Korsan'a Cinsiyet Değiştirmeli Yaratıcı Bir Makyaj Veriyor

One Piece'den Weevil veya Whitebeard Jr., bir Hasır Şapka Korsanları mega hayranının cinsiyet değiştirmiş bu çarpıcı cosplayine yeni bir görünüm kazandırıyor.


Bu cosplay , One Piece'den Weevil'in özünü yakalar ve ona çarpıcı, yeni, cinsiyet değiştirmiş bir görünüm verir.

Cosplayer Kappy_w , kendisini Dünyanın En Güçlü Adamı ilan eden Edward "Beyazsakal" Newgate'in oğlu Edward Weevil'in benzersiz yorumunu sergilemek için kısa süre önce Reddit'e gitti . Kappy'nin yaratıcı kostümü, ön tarafında Weevil'in kişisel Jolly Roger'ı ile zincirlerle tutulan bir çift tulum içeriyor. Ayrıca Weevil'in gür, dalgalı saçlarının daha düzenli ve bakımlı bir versiyonunu sunmak için büyük bir sarı peruk kullanıyor. Yara izleri, burun sıvası ve sürekli akan burun delikleri de dahil olmak üzere Weevil'in görünüşünün ikonik parçaları da makyaj yoluyla ortaya çıkıyor.

Karakteri yeniden yorumlaması için yorumlarda pek çok destek vardı. Bir yorumcu, "dişler mükemmel bir dokunuş" diyerek dişlerindeki çalışmayı seslendirdi ve bir başkası makyajına dikkat çekerek "yara izleriyle harika bir iş çıkardı." Son olarak, birkaç reaktör, ilk etapta Weevil'i cosplay yapan insanların nadirliğine dikkat çekti ve bir Reddit kullanıcısı, “Şimdiye kadar bir Weevil kostümü gördüğümü sanmıyorum. Tebrikler." Tüm yorumlar bölümü benzer iltifatlar ve desteklerle dolu.


Weevil'in Görünümünü DeğiştirmekKappy, seçimlerinden bazılarını vurgulamak için yorumları kendisi aldı, önemli bir değişiklik, Weevil'in benzersiz bir şekilde bir çift abartılı kaş şeklinde şekillendirdiği bıyığıydı. "Biri bıyığın nerede olduğunu sormadan önce onu kaş olarak değiştiriyorum, işte." Bu gönderiye ek olarak Kappy, harika kostümü birkaç fotoğrafla ve hatta makyaj sürecinin ilerleme görüntüleriyle gösteren bir gönderi içeren Instagram sayfasına (@kappy_w) bir bağlantı sağladı. Bu sayfada ayrıca Sanji, Chopper ve Pappag gibi daha birçok One Piece cosplay'inin yanı sıra Corpse Bride'dan Emily ve Demon Slayer'dan Inouske gibi One Piece olmayan karakterler de bulunur.

One Piece , tüm zamanların en sevilen anime serilerinden biridir ve onlarca yıldır Weekly Shōnen Jump'ın temel direklerinden biri olmuştur. Dizi, Maymun D. Luffy ve ekibi Hasır Şapka Korsanları'nın efsanevi Korsan Gold Roger'ın "Tek Parça" olarak da bilinen hazinesini ararken yaşadıkları maceraları anlatıyor.

Anime, Crunchyroll'da Japonca olarak izlenebilir ve One Piece Netflix canlı aksiyon uyarlaması 2023'te bir ara yola çıkacaktır.


5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page