top of page

One Piece Oyuncuları Bu Karakterin Hasır Şapkalara Katılması Gerektiğini Kabul Ediyor

One Piece'in bu yılki MegaCon panelindeki oyuncu kadrosu, popüler bir karakterin Hasır Şapka Korsanları'nın bir parçası olması gerektiği konusunda hayranlarla aynı fikirde.One Piece oyuncu kadrosu üyeleri, hayranların en sevdiği karakter Carrot'un Hasır Şapka korsan ekibinin bir parçası olması gerektiği konusunda hemfikir.


CBR, MegaCon Orlando'daki "One Piece x One Piece: Anime'den Canlı Aksiyona" oturumunda canlı olarak yer aldı; burada One Piece animesinden Colleen Clinkenbeard (Luffy) ve Luci Christian (Nami) ile Jacob Romero (Usopp) yer aldı. Canlı aksiyon uyarlamasından Jeff Ward (Buggy) ve Aidan Scott (Helmeppo), izleyicilerin kendilerine yönelttiği soruları yanıtladı. "Halihazırda orada olmayan mürettebata kimi koyarsınız?" hem Ward hem de Christian, Carrot'u mürettebata alacaklarını söyledi. Romero ve Scott Buggy'yi seçerken Clinkenbeard, Bon Clay ile tek başına mücadele etti.


Bazı One Piece Hayranları Havuç'un Hasır Şapka Üyeliğinin Çalındığına İnanıyorHavucun Hasır Şapkalara katılması One Piece fandomunun birçok üyesi için neredeyse garantiydi . Onun nazik kişiliği ve Sulong formundaki gerçek gücü, onu grup için bir aday haline getirdi; hayranların Zou'ya girişi ile Wano'nun sonundaki ayrılıkları arasında onunla yıllar geçirmiş olması da öyle. Halkının yeni lideri olması kararı birçok kişi tarafından uydurma gelmeye devam ediyor.


Panelde, korsanlık olmasaydı Hasır Şapkalar'ın hangi işlere sahip olacağı da dahil olmak üzere diğer birçok soru yanıtlandı . Clinkenbeard'ın cevabı One Piece'in yaratıcısı Oda'dan oldukça farklı olsa da, son kongre görünümleri One Piece kadrosunun büyük hayranlar olarak halkla son derece uyumlu olduğunu gösteriyor . Canlı aksiyon yıldızı Mackenyu, Nami'nin en iyi ark seçimi de viral olan aktörü Emily Rudd ile dikkate değer örtüşmelere sahip olan favori One Piece yaylarını açıkladıktan sonra büyük bir alkış aldı.


Hayranlar, X'te (eski adıyla Twitter) CBR'nin devam eden MegaCon haberlerine göz atabilir. One Piece anime dizisi haftalık olarak Crunchyroll'da eş zamanlı olarak yayınlanıyor ve yeni bölümler bir sonraki hafta Netflix'te yayınlanıyor. Hayranlar şu anda yapım aşamasında olan ikinci sezonu sabırla beklerken One Piece canlı aksiyon dizisi de Netflix'te yayınlanıyor.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page