top of page

One Piece Jewelry Bonney, Kuma'nın Hafızasını Nasıl Geri Getirebilir?

Bonney, babasının insanlığını geri kazanmaya çalışıyor, ancak bu hedefe ulaşmak için attığı adımlar, onun için işleri çok daha zorlaştırıyor olabilir.Takı Bonney, aklında belirli bir amaç için Egghead'e gitti. Vegapunk'ın babası Bartholomew Kuma'dan aldığı insanlığı onu bir cyborg'a dönüştürerek geri getirmesini istiyor. Kuma'nın eski anılarının tutulduğu odayı bularak ileriye doğru büyük bir adım atmış görünüyor. Ancak, bu kendi zorluklarını da beraberinde getirebilir.


Kuma'nın anıları bir sürücüde veya bunun gibi kompakt bir şeyde depolanmıyor. Paw-Paw güçlerini, anıları vücudundan dev bir balon şeklinde çıkarmak için kullandı. Onun dışında birinin bu anıları taşımasının bir yolu var, ama o zaman bu, onları ona nasıl geri kazandıracağı sorusunu gündeme getiriyor. Bonney bu yöntemi denemeye istekli, bu yüzden belki de klasik One Piece tarzında, bu anıları babasına geri götürmenin ve onun insanlığını geri kazanmanın bir yolu var.


Bonney, Kuma'nın Hafızasını Kendisine Nasıl Geri Getirebilir?


Kuma'nın anılarını ona geri götürmenin birkaç yolu var. İlki, onu Egghead'e getirmek ve anılarını içeren balona adım atmasını sağlamak. Ne yazık ki, Kuma şu anda bilinmeyen nedenlerle Kırmızı Çizgiyi tırmanıyor, dolayısıyla bu seçeneğin yerine getirilmesi pek olası değil.

Kuma balona götürülemeyeceğine göre balonun ona götürülmesi gerekecek. Bonney balonun içine adım atmak ve anıları kendi içine almak zorunda kalacak, bu zaten devam etmekte olan bir süreç. Bu, Zoro'nun Kuma'nın Luffy'den kovduğu acıyı çekmesine benzer bir şey olursa, bu Bonney'nin içindeki balonun tüm içeriğiyle bitmeli. Bu, onu babasının anıları için kompakt bir ulaşım aracı haline getirecekti.

Ancak Bonney, Kuma'nın anılarını Egghead'den alsa bile, onları asıl sahiplerine geri koymanın bir yolunu bulması gerekir. Bir şekilde Kuma'yı, güçlerini ondan hatıraları kovmak ve onları kendi içine geri almak için kullanmaya ikna etmesi gerekecekti. Bunun yapılıp yapılamayacağı, Kuma'nın Dünya Hükümeti ile ilişkisi olmayan birinden bir talep almak için yeterli bilgiye sahip olup olmadığına bağlıdır ; alternatif olarak, Seraphim gibi bir Yetki Çipine sahipse, Vegapunk ona bunu yapmasını emredebilir. Neden Kırmızı Hat'a tırmandığı ortaya çıkana kadar Eski Savaş Lordu'nun herhangi bir özgür iradesinin kalıp kalmadığını belirlemek mümkün olmalıdır.


Ayrıca Bonney'nin anıları Kuma'ya geri vermeyi gerçekten isteyip istemediği sorusu da var. Bu anıları özümsemesinin gerçek amacı, onları Kuma'ya geri götürmek değil, onu daha iyi anlamaktır. Anılarını geri getirirse, onu anlamak için gösterdiği tüm çabalar boşa gidebilirdi. Bunun olmamasının tek yolu, eğer bir şekilde Kuma'nın anılarını okuduğunu hatırlayabilirse, o anılar sahiplerine iade edilebilir ve karakter eğrisini koruyabilir.


Her halükarda, Bonney'nin hedefi kapsamlı olacak. Kuma'nın tüm anılarına, hatta acı dolu olanlarına bakmak bile onun için şimdiden bir meydan okuma. Anıları sahibine geri aktarmanın teknik sürecini bilse bile, sahibi şu anda ona ulaşmanın zor olduğu bir yerde. Babasıyla düzgün bir şekilde yeniden bir araya gelmek istiyorsa çok fazla zamana, çabaya ve kararlılığa ihtiyacı olacak.

16 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page