top of page

One Piece Bölüm 1120 Önizlemesi: Hasır Şapkalar ve Yaşlılar


  • Hayranlar, yoğun savaşlar ve olay örgüsündeki değişiklikler nedeniyle One Piece 1120'yi merakla bekliyor.

  • Demir Dev ve Luffy, heyecanlı bir mücadelede Yaşlılara karşı bir araya geliyor.

  • Hasır Şapka Korsanları'nın Labophase'den kaçışı ana odak noktası olacak.


One Piece 1120. bölüm hemen köşede ve hayranlar Egghead Island hikayesinin daha da yoğun bir şekilde devam etmesini görmek için inanılmaz derecede heyecanlı. Son birkaç hafta Vegapunk'ın mesajına ve aynı zamanda Strawhat Korsanları'nın devam eden kaçışına odaklanmıştı. Neyse ki, hikaye şu anda çok iyi bir hızda ilerliyor ve şu anki duruma göre, sadece birkaç bölüm daha içinde bu hikayenin kaçınılmaz olarak sonuca ulaşacağı anlaşılıyor.


Hayranlar, One Piece'in 1120. bölümünün onlar için neler sakladığını görmek için inanılmaz heyecanlılar ve yayınlanmasına sadece birkaç gün kala, okuyucuların bir araya gelip hikayenin gelecek bölümünde neler olabileceğini tartışmalarının zamanı geldi.


Luffy ve Demir Dev Birleşiyor

Luffy ve Emet One Piece 1120'de Yaşlılarla Savaşmaya Devam Edecek

One Piece'in önceki bölümünde hayranların tanık olduğu en büyük şoklardan biri, Warcury'i savuşturmak için denizden çıkan Demir Dev'di. Demir Dev, esasen ayağa kalktı ve Strawhat'ları ve Elbaf Devleri'ni savundu, çünkü Joy Boy'a mümkün olan her şekilde yardım etmesi gerektiğini biliyordu. Bu bazı okuyucular için şok edici olsa da, Game Rant'ta bunun olacağını ve Strawhat Korsanları'nın kaçışının yolunu açacağını önceden tahmin etmiştik. Ancak, kaçış henüz tamamlanmadı. Kaçış, Beş Yaşlı'nın bir üyesine yumruk atmaktan daha fazlası ve hayranlar, yaklaşan One Piece 1120. bölümünde Korsanlar ve Yaşlılar arasında daha fazla savaş görecekler.


Şu anda, savaş alanındaki tek kişiler Luffy, Sanji, Franky ve tabii ki Demir Dev. Bonney yakın zamanda dövüşürken görüldü, ancak 5. Vites'i kullandıktan sonra enerjisi tükendi ve şimdilik savaşamayacak. Bu nedenle, sorumluluğun büyük çoğunluğu Luffy ve Demir Dev'in omuzlarına düşüyor. Elbette, Sanji ve Franky de orada, ancak onlara daha önceden daha büyük bir sorumluluk verildi ve bu da Sunny alçaldığında onu korumak. Gemi Labofaz'dan alçalmaya başladığında Sunny'nin daha fazla Yaşlı ve Denizci tarafından saldırıya uğraması oldukça olası, bu yüzden Sanji'nin başka bir yerde olması gerekiyor. Bu esasen One Piece 1120. bölümde Luffy ve Demir Dev'in kalan Yaşlıları durdurmak için bir araya gelebileceği anlamına geliyor.


Kendinizi benim yerime koyun. Böceklerin duygularıyla kendinizi yorar mıydınız? Bu imkansız - Satürn

Birçok hayranın yaklaşan bölümde görmek isteyeceği ilgi çekici bir şey, Warcury'nin az önce aldığı hasardan iyileşip iyileşemeyeceği. Elbette, hayranlar Yaşlıların aldıkları her yaralanmadan iyileştiklerini gördüler. Ancak, bu Yaşlıların bir anlamda gerçekten ölümsüz olmadıklarını belirtmek gerekir. Evet, yüzyıllardır hayatta olsalar da, vücutlarında hala yara izleri taşıyorlar. Her şeyden iyileşebilselerdi, vücutlarında yara izi taşımazlardı ve onları kolayca iyileştirebilirlerdi. Bu, Yaşlılara zarar vermenin bir yolu olduğu anlamına gelir ve sadece hayranlar bunu henüz bilmiyor.


Ancak Demir Dev, bu Yaşlılara zarar vermenin anahtarını elinde tutuyor olabilir. Bunun tek nedeni, Demir Dev'in kadim enerji gücüne sahip olması ve bu güçlü bireylere zarar vermenin tek yolunun bu olması olabilir. Demir Dev, One Piece bölüm 1120'de bu kadim enerjiyi kanalize etmeye başlarsa, o zaman belki de beş yaşlıyı durdurmada ve Strawhat Korsanları ile Elbaf Devleri için bir kaçış yolu sağlamada büyük bir atılım yapılabilir . Şu anda Egghead Island bölümünde heyecan verici şeyler oluyor ve hayranlar bundan sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyor.

Yaşlılar yaklaşan bölümde kalıcı olarak yaralanacak mı yoksa yaralanmayacak mı, hayranların aklında tutması gereken şey Luffy ve Demir Dev'in güçlerini kesinlikle birleştirecekleri. Luffy zaten 5. Viteste, bu da hayranların ondan kesinlikle mücadele beklemesi gerektiği anlamına geliyor.


Aynı zamanda, Demir Dev, Joy Boy ile yollarını kesiştirmek istedi ve şimdi başarılı oldu. Bu ikili, yaklaşan One Piece 1120. bölümde birlikte dövüşmeye devam edecek ve hayranlar bunu görmeyi kesinlikle sabırsızlıkla bekliyor. İster Denizcilere ister Yaşlılara karşı olsunlar, hayranlara her okuyucunun kesinlikle seveceği inanılmaz bir dövüş sahnesi sunacaklar.


Hasır Şapkalar Labofazdan Kaçıyor

Labofaz Birimi Sonunda Tek Parça Halinde Kaçacak 1120

One Piece 1120. bölüm Labophase'deki Strawhat'lara odaklanabilir. Hayranların onları en son görmesinin üzerinden iki bölüm geçti. Labophase'te, V. Nusjuro şu anda Strawhat korsanlarının kaçmasını engellemeye çalışıyor . Yaşlıların şu anki hedefinin uyduları ve Vegapunk'tan gelen iletiyi ortadan kaldırmak olduğu unutulmamalıdır. İletimi kalıcı olarak durdurduklarını düşünmelerine rağmen, Demir Dev aktif ve bu, mesajın yaklaşan bölümde de devam edeceği anlamına geliyor. Aslında, hayranlar One Piece 1120. bölümdeki D ile ilgili daha fazla sırra kendilerini hazırlamalılar. Bunun dışında, hayranlar en azından bir şekilde labophase'te daha fazla mücadele görmeye hazır olmalılar. Bununla birlikte, Labophase'teki amaç savaşmak değil.


Zoro ve Jinbe'den tam bir mücadele bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak, çünkü işler şu anki durumda amaç geminin buluttan atlayıp aşağıdaki okyanusa inmesini sağlamak. Zoro ve Jinbe, Nusjuro'yu sadece olabildiğince uzun süre durdurmaya çalışacak ve sonra ilk fırsatta gemiye atlayacaklar.


Gemi Labofaz'dan kaçarken, gemiyi tutma ve aşağıdaki okyanusa güvenli bir rota sağlama sorumluluğu Sanji'ye düşer. Bu çok önemlidir ve hayranlar One Piece 1120. bölümde buna doğru inşa edilmiş bir şey göreceklerdir.


Dinle Emet, zamanı geldiğinde yapmalısın… – Joy Boy

Açıkçası, One Piece 1120. bölüm Demir Dev, Emet, Luffy ve tabii ki genel olarak Hasır Şapka Korsanları'nın kaçışı için yaptıklarıyla ilgili olarak sansasyonel olacak. Aslında, hayranlar hikayenin yazarı tarafından Emet ile ilgili olarak ortaya çıkarılan bazı geri dönüş parçalarını ve aynı zamanda bilim insanı Vegapunk tarafından D halkının bazı sırlarının ortaya çıkarılmasını bile görebilirler.


One Piece, Viz Media aracılığıyla okunabilir. Seri, hayranlar tarafından Shonen Jump ve Manga Plus uygulamasında resmi ve ücretsiz olarak okunabilir. One Piece'in bir sonraki bölümü olan One Piece 1120'nin yayın tarihi 14 Temmuz 2024 olarak belirlendi.

3 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page