top of page

One Piece 1118. Bölüm Joy Girl Şeklinde Yeni Bir Uyanışı Ortaya Çıkarıyor

One Piece'in "Egghead" hikayesi, seri finaline yaklaşırken manşetlerde yer almaya devam ediyor. Manganın 1118. bölümü, yeni bir efsanevi forma ulaşmak için Şeytan Meyvesi güçlerini kullanan Jewelry Bonney'e ışık tutuyor.

One Piece 1118. Bölüm önceki bölümün kaldığı yerden devam ediyor . Dünyanın geri kalanı Dr. Vegapunk'un kesme mesajına tepki gösteriyor ve Beş Büyük, geri kalan Vegapunk türlerine (York hariç) bir saldırı emri veriyor. Bununla birlikte, hikayenin özü Bonney'nin Uyanmış Canavar Formunda Denizcileri ve Marcus Mars'ı ele geçirmesiyle ilgilidir. Maymun D. Luffy, Gear 5 formunda , Bonney'i Elbaf gemisini korumak için yanında savaşmaya teşvik ediyor. Bonney başlangıçta tereddütlü olsa da, Luffy'nin "Joy Boy" formundan ilham almak, onun Age-Age Fruit'in Distortion Future güçleri aracılığıyla "Joy Girl"e dönüşmesine olanak tanıyor.

Bonney'nin Yaş-Yaş Meyvesi'nin temel yeteneği, Bonney'in kendi yaşını ve diğerlerini geçici olarak manipüle etmesine izin verirken, aynı zamanda kendisini sınırlı bir süre için kendisinin gelecekteki olası bir versiyonuna dönüştürmesine izin veren gelişmiş bir yeteneğe de sahiptir. Ancak bu güce Bonney'nin yalnızca kendisinin gelecekteki bir versiyonunu düşünüp ona dönüşmesiyle kolayca ulaşılamıyor. Bunun gerçekleşmesi için vizyona tamamen inanması gerekiyor, bu da güçlü bir kararlılığa ve üzerine inşa edebileceği zihinsel bir temele ihtiyacı olduğu anlamına geliyor.


One Piece'in Mücevheri Bonney Joy Girl Formu Gear 5 Luffy'yi Mükemmel Bir Şekilde Yansıtıyor

Bonney'nin babasından "Güneş Tanrısı" Nika efsanesini duyması ve Gear 5 Luffy'yi çalışırken görmesi, yeni Joy Girl formuna ulaşmasını sağladı. Daha önce "Egghead"de Bonney, Luffy'nin Sakız-Sakız Meyvesi'nin, daha doğrusu İnsan-İnsan Meyvesi'nin, Model: Nika'nın esneme güçleriyle eşleşmeyi başarmıştı. Bölüm 1118, okuyucular Joy Girl Bonney'i çalışırken göremeden bitiyor olsa da teorik olarak Joy Girl Bonney'in Luffy'nin Gear 5 güçlerini de taklit edebilmesi gerekiyor. Görsel olarak halihazırda Gear 5 Luffy'nin mükemmel bir versiyonu.


Bonney'nin Joy Girl formunun süresi ve gücü Luffy'nin Gear 5 formuna göre daha sınırlı olsa da, her zaman hayalini kurduğu efsane olmak bir kadın korsan için dikkate değer bir başarıdır. Ayrıca Bonney'nin Luffy ve Hasır Şapka Korsanları'na katılması da ateşi daha da körüklüyor. Kesin olan bir şey var: Hasır Şapka Korsanları'nın bir sonraki macerası Elbaf krallığı olacak .

One Piece anime dizileri ve filmleri Crunchyroll ve Netflix gibi yayın hizmetlerinde mevcuttur. Yeni ve önceki manga bölümleri İngilizce olarak Viz Media ve Manga Plus aracılığıyla mevcuttur. Netflix şu anda canlı aksiyon One Piece TV dizisinin 2. Sezonunu geliştiriyor .

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page