top of page

One Piece 1118. Bölüm Önizleme: Zoro ve Jinbe, Nusjuro'ya Karşı Birleşiyor

  • One Piece 1118. bölüm için bu hafta ara yok; hayranlar Elders ve Iron Giant'ın devam eden hikayesini sabırsızlıkla bekliyor.

  • Hayranlar, Demir Dev'in kadim enerji güç kaynağıyla Yaşlılara zarar verebileceği yönündeki olay örgüsüyle ilgili teoriler geliştiriyor.

  • Zoro ve Jinbe, uzun süreli çatışmalardan kaçınarak gemiyi savunmak ve kaçmaya çalışmak için Nusjuro'ya karşı ekip halinde çalışır.One Piece 1118. bölüm çok yakında ve hayranlar bu hafta ara olmadığı için minnettarlar. One Piece'in son zamanlarda çıkış programını sekteye uğratan çok sayıda ara olduğu görüldü ve bunun art arda en az üç bölüm boyunca devam etmesi umut edilebilir.


Şu ana kadar hayranlar, One Piece 1118. bölümünün bu hafta içinde çıkacağını bilmekten çok mutlular ve Oda'nın burada ele alması gereken pek çok ilgi çekici olay örgüsü var. Elbette odak noktasının büyük çoğunluğu Büyükler ve Demir Dev'in yanı sıra Zoro ve Jinbe gibi kişiler üzerinde olacak . Hasır Şapka Korsanları kaçış çabalarına devam ederken hayranlar da bundan sonra hikayenin nasıl gelişeceği konusunda teoriler üretiyor.


20 Haziran 2024, Rei Penber tarafından güncellendi : One Piece 1118. bölüm yaklaşırken hayranlar gözlerini Luffy'den, Zoro'dan, Demir Dev'den ve Büyükler'den Egghead'den ayırmamaları gerektiğini biliyorlar. İşte OP 1118'in bu hafta ele alabileceği tüm açılar.


Demir Dev Mücadeleye Devam Ediyor

Egghead Adası Arc'ında Demir Dev'in işi bitmediOne Piece 1118. bölüm büyük olasılıkla Demir Dev'in bir kez daha savaşa devam ettiğini görecek . Önceki bölümde hayranlar, Demir Dev'in Beş Büyük'ten dördü tarafından kuşatıldığına tanık oldu. Bu dev bilinmeyen bir yere doğru gidiyordu. Hayranlar tam olarak ne yapmayı planladığını veya Egghead'deki hedefinin ne olduğunu bilmiyor. Ancak Warcury'nin saldırısına uğradığı için bunların pek önemi yoktu. İnanılmaz güçlerini kullanarak Dev'i uçurdu ve bununla Vegapunk'un iletimi de kesildi.


Son olarak dünyanın dört bir yanına dağılıp D ismini yenenlere bir mesajım var. İçinizde bir…


Yayın resmi olarak durdurulduğu için hayranların Vegapunk'un adlarında D harfi bulunan kişilere ne söylemek istediğini bilmesi imkansız olacak. Yine de bu, Demir Dev'in ve onu çevreleyen olay örgüsünün artık gereksiz olacağı anlamına gelmiyor. Hayranların hâlâ Demir Dev'in geçmişten gelen bir yaratım olduğunu akılda tutması gerekiyor. Kadim enerjiyle çalışıyor ve bu enerji kaynağı Beş Büyük için sorun olabilir. Bir önceki bölümde kolaylıkla geri itilmiş olsa da bir sonraki bölümde devam edip 5 Elders üyelerine zarar verebilirdi. Hayranların One Piece 1118. bölümdeki Demir Dev'den beklediği şey budur ve büyük bir başarı elde etmesini ummak ancak mümkündür.


Demir Dev'in Beş Büyük'e zarar vermesinin nedeni basit . Birincisi, hayranlar antik enerjinin One Piece'teki normal enerji kaynaklarından biraz farklı olduğunu biliyor . Bu kadim enerji tüm adaları yok edebilir, bu da en azından büyük ölçekli bir yıkıma neden olabileceği anlamına gelir ve Demir Dev gibi şeyleri güçlendirmek için kullanıldığında muhtemelen onun kesinlikle yapamayacağı şeyleri yapmasına izin verebilir. normal olarak yapın. Aynı zamanda hayranlar, Satürn'ün kadim enerjinin farklı bir forma dönüştüğü Ana Alev'in önünde Yokai formunu koruyamadığını da akılda tutmalı. İkisi arasında bir bağlantı olabilir ve eğer Demir Dev gerçekten kadim enerjiden güç alıyorsa, o zaman belki de hayranlar devin bir Yaşlıyı yaraladığını görebilirler.Şu ana kadar Beş Büyüklerin üyelerine yapılan her saldırı işe yaramazdı. Onlar güçlüler ve bu gerçeği kesinlikle inkar etmek mümkün değil. Ancak en büyük güçleri ölümsüzlükleridir. Ne tür bir yaralanma alırlarsa alsınlar, yenilenirler ve neredeyse hiçbir şey onları şaşırtmıyor gibidir. Demir Dev, denklemi sonsuza kadar değiştirebilir ve daha sonra sakatlanma fırsatını da açabilir. Umarım One Piece 1118. bölüm bu amacı gerçekleştirir.


Zoro ve Jinbe İşbirliği Yapıyor

Zoro ve Jinbe V. Nusjuro'nun Tehdidi ile Başa Çıkmak ZorundaOne Piece 1118. bölümde büyük olasılıkla Zoro ve Jinbe'nin bir araya geldiği görülecektir. Hayranlar bu ikilinin önceki bölümde Nusjuro'ya karşı savaşmaya karar verdiklerini biliyor. Labophase boyunca ilerlerken Hasır Şapka Korsanlarının kaçmasını engellemek amacıyla Sunny'yi hedef aldı.


Nusjuro'nun gemiyi ikiye bölmesinden birkaç dakika önce Zoro, güçlü Balıkadam Karate darbelerinden birini kullanarak Jinbe tarafından fırlatılırken, Hasır Şapkalı Kılıç Ustası da Yaşlı'ya güçlü bir Rashomon ile saldırmayı başardı. Elbette bu saldırı Nusjuro tarafından zahmetsizce durduruldu, ancak arkasındaki güç o kadar büyüktü ki sonunda geri püskürtüldü. Elbette Nusjuro iyi olacak ama Zoro ve Jinbe, kaçmaya çalışırken onun Hasır Şapka Korsan Gemisine zarar veremeyeceğinden emin olmak zorunda kalacaklar.


İzin verin peşini bırakayım. Dünyamız okyanusa batacak!!


Zoro'nun önceki bölümde belirttiği gibi gemi adadan ayrılırken atlayacaklar. Bu, One Piece 1118. bölüm için hem iyi hem de kötü şeyler anlamına geliyor. İyi olan şey, Zoro'nun stratejisinin işe yarama ihtimalinin yüksek olmasıdır.


Kötü olan şey ise hayranların muhtemelen Zoro, Jinbe ve Nusjuro arasında uzun süreli bir mücadeleye tanık olamayacakları. Hayranlar büyük olasılıkla One Piece 1118. bölümde burada burada daha fazla çatışma görecekler, ancak Zoro ve Jinbe kaçma fırsatı bulur bulmaz, tıpkı önceki bölümde söyledikleri gibi bunu yapacaklar. Hiçbir hayran burada topyekün bir mücadele beklememeli çünkü bu oldukça işe yaramaz. Zoro'nun Nusjuro'ya ciddi bir hasar verebilecek araçları yok ve onunla savaşta yüzleşecek kadar da güçlü değil. Jinbe yanında olsa bile hiçbir şey yapamayacak ve bu sadece Hasır Şapka Korsanları için bir gecikmeye neden olacaktır. Buradaki en iyi strateji Zoro'nun gemiyi Nusjuro'ya karşı onlar kaçmaya çalışırken korumaya çalışması olacaktır.


Luffy ve Mürettebat Kaçmaya Yaklaşıyor

Luffy, Dorry ve Brogy Devlerin Gemisine BinebilirOne Piece'in önceki bölümünde hayranlar Luffy'nin Giants'ın gemisine yaklaştığını açıkça gördüler. One Piece 1118'de Dorry , Brogy ve Luffy kesinlikle gemiye ulaşıp kaçmaya çalışacaklar. Tabii ki, Deniz Piyadeleri tarafından kuşatılmış oldukları ve aynı zamanda adada çok sayıda başka güçlü düşmanın da bulunduğu göz önüne alındığında, aktif olarak savaşmaya devam edecekler. Bu nedenle, büyük ihtimalle hâlâ savaşmaya devam edecekler ve Donanma ile ilgilenmek onlara kalmış olacak. Aynı zamanda Giants'ın formunu da korumak zorunda kalacaklar.


Bu arada Labophase'deki Hasır Şapka Korsanları da aşağıya inip kaçmaya çalışacak ve bu da herkesin büyük bir baskı yapmasını gerektirecek. Daha sonra varış noktaları Elbaf olacak ki bu da hayranların şimdiden inanılmaz heyecan duyduğu bir şey. Taraftarlar bu sürecin artık bittiğini ve Elbaf'ın yakında başlayacağını açıkça görüyorlar . Hayranların son birkaç bölümde gördüğü her şey göz önüne alındığında, One Piece Bölüm 1118, ekip kaçmadan ve yay tamamlanmadan önce kesinlikle bu arkın son birkaç bölümünden biri olacak.


One Piece Viz Media üzerinden okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . One Piece'in bir sonraki bölümü olan One Piece 1118'in yayın tarihi 23 Haziran 2024 olarak belirlendi.


7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentar


bottom of page