top of page

One Piece 1113. Bölüm Ön İzleme: Vegapunk'un Mesajı Açıklanacak

Marcus Mars, One Piece 1113'te korkunç bir keşifte bulunur.  • Hayranlar, Egghead Adası yayındaki önemli gelişmeleri ortaya çıkaracak olan One Piece 1113. bölümü sabırsızlıkla bekliyor.

  • Marcus Mars'ın Punk Records'taki keşfi, Dünya Hükümeti'ni etkileyebilecek şok edici bir değişime yol açabilir.

  • Luffy, Sanji ve Demir Dev'in önümüzdeki bölümde önemli roller oynayacak olması hikayenin heyecanını artırıyor.


One Piece resmi olarak aradan döndü ve geçen haftaki bölüm, artık çok yakın olan Egghead Adası yayının finali için harika bir hazırlık görevi gördü. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları bu cehennem adadan kaçmaya hazırlanırken ve aynı zamanda Dünya Hükümeti'ni büyük bir yenilgiye uğratırken,hayranlar hikayenin bundan sonra hangi yöne gideceğini görmek için inanılmaz heyecanlılar.


Elbette One Piece 1113. bölüm kesinlikle çok büyük olacak ve hayranlar hikayenin bu bölümünde meydana gelecek büyük gelişmeleri görmek için kesinlikle sabırsızlanıyorlar.


Punk Records'un İçindeki Sır

Marcus Mars Punk Records'ta Büyük Bir Gerçeği Ortaya ÇıkaracakOne Piece 1113. bölümün en heyecan verici kısmı oldukça kolay bir şekilde Marcus Mars'ın en büyük buluşu olacak . Önceki bölümde hayranlar Mars'ın York'la Vegapunk'un gizli konumu hakkında konuştuğunu gördüler ve böylece o, Punk Records'a doğru yola çıktı. Punk Records'un tabanında bir delik açarak içeri girdi ve Vegapunk'un mesajına sadece bir dakika kaldığı göz önüne alındığında, bundan sonra işler inanılmaz derecede yoğun olacak. Aynı zamanda mesajı yayınlayacak olan transponder salyangozu da tam önündedir. Bununla birlikte, önceki bölümde de ima edildiği gibi, One Piece'in gelecek bölümünde bu olay örgüsüyle ilgili büyük bir değişiklik olacak.


Şansın tükenmiş gibi görünüyor Vegapunk!

Mars'ın önünde kesinlikle transponder salyangozu olsa da, orada başka bir şey daha var. Marcus Mars'ın çevresinde baloncuk işaretleri vardı ve bu pekala iki şekilde gerçekleşebilirdi. Vegapunk'un beyninin Punk Records'la bağlantılı olması mümkün. Bu durumda Marcus Mars'ın elinde ilginç bir şeyler olabilir. Ancak daha olası bir olasılık, Vegapunk'un normal Pacifista hiyerarşisini takip etmeyen beynini korumak için geliştirdiği özel bir Seraphim'in olabileceğidir.


Bu yüksek melek, Punk Records'un içinde beyni koruma işini yapıyor olabilir ve hem beyni hem de aktarıcı salyangozunu Mars'tan korumak bu kişiye kalmış olabilir. Bu, Egghead Adası yayında büyük bir şoka neden olabilir ve mesaj ortaya çıkarsa tüm miraslarının paramparça olacağı göz önüne alındığında, Beş Büyük için yıkıcı olabilir.


Luffy'nin Kaçış Planı Devam Ediyor

Luffy Devlerin Gemisine Doğru Yol Açmaya Devam EdecekOne Piece 1113. bölüm aynı zamanda Egghead Adası'nın diğer yönlerine de odaklanacak . Hayranlar Fabrio aşamasında Luffy, Dorry ve Brogy'nin Büyüklerden kaçıp gemiye ulaşmak için ellerinden geleni yaptığını zaten biliyorlar. Ancak işler onlar için pek de iyi görünmüyor. Şu anda üçlü, Beş Büyük'ten ikisi tarafından durduruluyor ve başarılı bir kaçış yapmaları giderek zorlaşıyor. Luffy 5. vitesten çıktı, bu da şu an önceliğin kaçmak olduğu anlamına geliyor. Ancak bunu gerçekten yapıp yapamayacağını zaman gösterecek.


One Piece 1113. bölüm büyük olasılıkla yayın bu yönüne bir kez daha odaklanacak. Luffy ve diğer iki Dev kesinlikle Dev gemisine doğru ilerlemeye çalışacak ve aynı zamanda iki Büyük de kesinlikle yetişmeye çalışacak. Büyük ihtimalle yine birbirlerine karşı savaşacaklar ve potansiyel olarak bu sefer Luffy onları uzak tutmak için en güçlü saldırıları gerçekleştirecek, örneğin Dördüncü Vites'in gücünden faydalanacak, çünkü Üçüncü Vites savaşta açıkça etkisizdi. önceki bölüm. 4. Vites'in etkili olup olmayacağını zaman gösterecek ancak Luffy'nin oldukça fazla enerji tasarrufu sağlayacağı kesin, çünkü 5. Vites, hikayedeki güçler arasında şimdiye kadarki en yorucu olanıdır.


Sanji Nusjuro'yu Durdurmayı Başardı

Sanji Nusjuro'ya Tek Parça 1113'te UlaşacakOne Piece 1113. bölüm büyük olasılıkla bir ölçüde Sanji'ye de odaklanacak. Hayranlar, Sanji'nin Luffy'nin önünde olduğunu ve Giants'ın gemisine doğru yola çıktığını zaten biliyor. Önceki bölümde Sanji hiçbir yerde görünmüyordu ancak One Piece 1113. bölüm büyük ihtimalle hayranlara onu bir anlığına gösterecek. Bu son derece önemli çünkü şu anda Bonney'i Nusjuro'dan koruyabilecek tek kişi Sanji'dir.


Bonney'nin etrafındaki devler daha önce Nusjuro tarafından alt edilmişti ve Franky kesinlikle ona karşı herhangi bir mücadeleye giremez. Her şey Sanji'ye düşüyor.


O sadece 12 yaşında küçük bir çocuk ve sen ona ulusları yok etme gücünü verdin. Meydan okuman küstah olduğu kadar aptalca da, Vegapunk!

Ancak hayranlar, şu anda yanında Vegapunk'un bulunduğunu ve bunun da dövüşme yeteneğini büyük ölçüde sınırladığını akılda tutmalı. Sanji, Vegapunk'u Franky'ye verirse Bonney'i Nusjuro'dan kurtarması mümkün ve bu 1113'ten sonra One Piece'te de yaşanabilir.Bu kesinlikle çok heyecan verici bir gelişme olurdu, ancak aynı zamanda korsan mürettebatı için de çok tehlikeli olurdu, Nusjuro'nun kesinlikle kolay bir çocuk olmadığı ve Sanji'nin onun etrafında manevra yapmasının inanılmaz derecede zor olacağı göz önüne alındığında, özellikle de nasıl olduğu göz önüne alındığında. gerçekten hızlı.


Demir Dev Saldırıları

Demir Dev Tek Parça Olarak Ortaya Çıkabilir 1113One Piece 1113. bölüm aynı zamanda Demir Dev'in çalışır durumda olduğunu da görebilir. Hayranlar onu önceki bölümlerde alevlerin arasında yürürken görmüştü. Bu, One Piece 1113. bölüm oynanırken ortaya çıkabilir ve Demir Dev, Hasır Şapka Korsanlarını hızla kurtarabilir . Hayranlar, Luffy'nin şu anda Elders'tan kaçtığını ve artık savaşmak istemediğini zaten biliyor. Demir Dev'in büyük ölçüde devreye girebileceği yer burasıdır. Dev'in ya Ju Peter ve Warcury ikilisini durdurması mümkün ya da Bonney'i Nusjuro'dan kurtaracak kişi olabilir. Demir Dev nerede ortaya çıkarsa çıksın, Hasır Şapkalara yardım edeceği kesindir ve bu onlar için kesinlikle büyük bir nimet olacaktır.


Büyüklerin sayısının çok fazla olduğu göz önüne alındığında, elbette bu Demir Dev için bile kolay olmayacak . Ancak One Piece 1113. bölüm, hayranlara Demir Dev'in ne olduğu, yeteneklerinin neler olduğu ve her şeyden önce Nika gibi kişilerle olan bağlantısı hakkında bir fikir verebilir. Bunlar hayranların merak ettiği pek çok şeyden bazıları ve umarım Oda, hikayenin önümüzdeki birkaç bölümünde hayranlara doğru cevabı verecektir.


Neyse ki One Piece şu anda herhangi bir ara vermiş gibi görünmüyor, bu da hayranların bu hafta sonuna doğru hikayenin tadını sonuna kadar çıkarabileceği anlamına geliyor.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page